reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 3 czerwca. Imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Figura św. Michała Archanioła w Oleśnicy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Aktualności13.08.2019 o 19:48Komentarzy: 157
W Bazylice Mniejszej pod wezwaniem św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Oleśnicy odbywa się peregrynacja figury św. Michała Archanioła z Groty Objawień na Górze Gargano.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia- W programie m.in.: Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z nałogów. Przyjęcie Szkaplerza św. Michała Archanioła. Modlitwa egzorcyzmem prostym. Błogosławieństwo dzieci osób chorych i starszych. Akt zawierzenia Pogromcy Szatana. Modlitwa o uratowanie rodzin zagrożonych rozpadem. Film, kiermasz anielski, konferencje. Godzinki do Św. Michała Archanioła w dniu 14 sierpnia o godz. 5:45 a 15 sierpnia o 7:00. Zapraszamy - czytamy na stronie parafii.

Z tej okazji dziś wieczorem wokół świątyni odbyła się procesja. Figura przybyła do Polski z najstarszego sanktuarium św. Michała Archanioła w Europie Zachodniej, z włoskiego Monte Sant’ Angelo na Górze Gargano. W parafiach, w których się pojawia, zawsze budzi niemałe zainteresowanie wśród wiernych.

Wideo: materiał z wydarzenia


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (157)

MojaOlesnica.pl16.08.2019 o 16:45

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Perturabo16.08.2019 o 14:42

Masz wybujałą fantazję chłopczyku, nie nakręcaj się tak bo mama nie zdąży ci pampersów zmieniać :)

Zgłoś
MojaOlesnica.pl16.08.2019 o 13:51

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Perturabo16.08.2019 o 13:20

"odj*bcie sie od mojej kasy" to ani przemoc słowna ani hejt, wręcz przeciwnie - zwykła samoobrona w 100% uzasadniona. Co do "odje*cie się od naszych dzieci" to jest w ogóle nie trafione, zakładam, że chodzi ci o środowiska LGBT ? Jak na razie to księża KK jeszcze się do końca "nie odj...ali" od naszych dzieci, także sorki - jak kulą w płot :D

Zgłoś
mad16.08.2019 o 13:13

Chodziło mi tylko o "przemoc" słowną, ty np. mówisz "odje*cie się od moich pieniążków", a oni "odje*cie się od naszych dzieci". Cały czas mylisz krytykę, która jest dozwolona, z hejtem. To ty manipulujesz, ja nigdy nie używam sformułowań "prawdziwi patrioci", co najwyżej mogłem napisać, że kibole też są patriotami.

Zgłoś
Perturabo16.08.2019 o 12:41

Hola hola, mały manipulatorze, jest różnica między nawet najostrzejszą krytyką a stosowaniem przemocy i proszę nie porównuj mnie do kiboli bo to twoja mańka, nie moja, ty twierdziłeś, że to prawdziwi patrioci.

Zgłoś
mad16.08.2019 o 12:31

@Perturabo: "Jeżeli krytyka jest ignorowana i patologia dalej trwa to staje sie coraz ostrzejsza - to jest normalne" - to tak właśnie mówią kibole, takie to wasze wspólne rozmienienie tolerancji.

Zgłoś
Perturabo16.08.2019 o 12:25

A chwila co to, tolerancja jest dla wszystkich, nie tylko dla wierzących ? Co to za eksluzywizm ? Nie będziesz mi mówił co "sobie mogę krytykować i jak" - dyspense mi dajesz hahaha :D ? Jeżeli krytyka jest ignorowana i patologia dalej trwa to staje sie coraz ostrzejsza - to jest normalne.

Zgłoś
mad16.08.2019 o 12:21

Perturabo, już ci raz pisałem, że instytucję Kościoła możesz sobie krytykować, jeśli potrafisz robić to w sposób cywilizowany, a ja piszę o tolerancji dla ludzi wierzących.

Zgłoś
Perturabo16.08.2019 o 12:09

@ mad, ja mam bardzo dużo tolernacji w sobie ale ona się kończy w momencie gdy ktoś wkłada mi rękę do kieszeni i wyciąga moją kasę także, kochani księża, odje*cie się od moich pieniążków. Jak wam brakuje to można sprzedać kilka z kilkudziesięciu tysięcy kościołów, nikt i tak nie zauważy albo na kasę do biedry jak to mówią :)

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube