reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 5 grudnia. Imieniny Saby, Kryspiny, Wilmy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Konkurs na Sekretarza Miasta Oleśnicy

12.08 o 11:10Komentarzy: 36Kategoria: Aktualności
Urząd Miasta Oleśnicy ogłosił konkurs na stanowisko sekretarza miasta. Do niedawna funkcję pełnił Zbigniew Rybak.Zbigniew Rybak od lat 90. był Sekretarzem Miasta Oleśnicy. Niedawno otrzymał wypowiedzenie umowy o pracę. Dziś Urząd Miasta Oleśnicy ogłosił konkurs na wolne stanowisko sekretarza. Kandydatury można zgłaszać do dnia 23 sierpnia.

Wśród wymagań formalnych pojawia się m.in. konieczność posiadania wyższego wykształcenia i 4-letniego stażu pracy na stanowisku urzędniczym.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (36)

.13.08 o 17:15

Ja Cię kręcę, to będzie afera na trzy fajerki, mam wrażenie że teraz za sprawą pana Zbigniewa Rybaka polecą głowy..... duuużo głów. To co pisze pani Daria zwiastuje potężne zamieszanie w oleśnickim samorządzie. Cóż, zobaczymy.

Zgłoś
Daria13.08 o 17:03

Panie Edmundzie, bo boję się utraty pracy.

Zgłoś
Edmund Kaleciński13.08 o 16:52

@ Daria - ładnie i sensownie napisany komentarz. Tylko dlaczego anonimowo ? To tak trochę skaleczona myśl.

Zgłoś
Andrzej13.08 o 14:23

Jak bardzo klika boi się Z Rybaka.......który nigdy nie pasował do układu?...zasada.....mierny...bierny...ale wierny..jest od lat wyznacznikiem wielkości panna i jego dworu

Zgłoś
Daria13.08 o 11:55

Każdy kto pracował ze Zbigniewem Rybakiem wie, że był w ratuszu gwarantem bezpieczeństwa i moralności. I przejmował się pracownikami. Jako przełożony to nie był ktoś kto wydaje rozkazy i nic go nie obchodzi, ale powierzając zadania pozostawał w gotowości do odpowiadania na pytania i wątpliwości i potrafił doradzić jak coś można wykonać jeszcze lepiej. I nigdy nie zbywał, ani nie odsyłał do kogoś innego, do przełożonych niższych szczeblem. Zawsze cierpliwie wysłuchiwał i poświęcał na rozmowę tyle czasu ile pracownik potrzebował. I zawsze starał się powiedzieć jakieś dobre słowo. Dobra atmosfera pracy w ratuszu to głównie jego zasługa. Rozsiewał dobro. Jego odejście z ratusza to niepowetowana strata. Już nie ma komu tu ufać...

Zgłoś
.13.08 o 10:34

Przecież pan Rybak to świetny fachowiec, urzędnik z niedoścignionym poziomem wiedzy i kręgosłupem moralnym. Kogoś takiego nie zwalnia się ot tak.

Zgłoś
Edmund Kaleciński13.08 o 10:03

@ Pawlak - także myślę, że to była prawdopodobna przyczyna. Ale musiało o zwolnieniu zdecydować jeszcze coś...? Pewności nie mam, bo burmistrz nic nie wyjaśnia publicznie, a powinien. W tej sprawie winna paść jego osobista odpowiedź społeczeństwu !

Zgłoś
Skadynawia13.08 o 10:01

Sekretarz Rybak jest jedyną gwarancją , ograniczenia samowoli lokalnych polityków. Albo politycy będą wozili swoje rodziny służbowymi samochodami (samolotami) albo urzędnicy będą mieli odwagę ujawniać nieprawidłowości. Dlatego należy wspierać takie odważne postawy - to leży w interesie nas wszystkich!

Zgłoś
Pawlak13.08 o 09:46

Pan Sekretarz Rybak przerasta tych wszystkich którzy chcą go zwolnić. Ludzie słabi merytorycznie zamiast z nim współpracować postanowili się go pozbyć

Zgłoś
Oj13.08 o 09:09

sekretarz to najtrudniejsze stanowisko w urzędzie. musi dużo umieć taki ktoś. a przy tym musi byc rozsądnym. godzić czasem wodę z ogniem. ciągłe problemy i ciągły stres.....kto to weźmie. kto wygra ?

Zgłoś
:-) zw-kowalski13.08 o 00:25

Kornelia masz rację. Studia trwają 5 lat i g... umiesz a czego można się nauczyć przy 4 latach pracy. To stanowisko wymaga co najmniej 10 lat pracy w zawodzie. Dziwnym trafem gdy wybierano skarbnik jakoś to wyglądało inaczej.

Zgłoś
Historyk13.08 o 00:13

Pamiętacie? Kadfi przed upadkiem, nawet ochroniarzy miał płci żeńskiej. Rybak ma pecha nie jest kobietą.

Zgłoś
:)12.08 o 21:43

Krzysztof A Kowalski powinien piastowac jakies wyskie stanowisko, najlepiej Namiestnika Oleśnicalandu.

Zgłoś
Stop kapysiom12.08 o 21:41

Zainteresowanych zapraszam a stronę IPN inventarz.ipn.gov.pl. Popularne nazwiska oleśnickich "autorytetów". Zabawa pyszna, no i można zrozumieć ich wypociny.

Zgłoś
?12.08 o 18:43

Ile zarabia pani Szpiłyk?

Zgłoś
Znawca12.08 o 16:41

Kowal za Rybaka. Naj wybór.

Zgłoś
Pytanie 12.08 o 16:29

Zwolnienie dyscyplinarne urzędnika z 30 letnią stażem. Panie Kaleciński pan coś rozumie? To pan głosował na J. Bronsia.

Zgłoś
?12.08 o 16:17

To jest niesamowite, pan Rybak przepracował w samorządzie 30 lat, jest urzędnikiem z najdłuższym stażem w Ratuszu, i tak nagle mamy o nim zapomnieć? Co się stało, chcielibyśmy wiedzieć?

Zgłoś
Tylko PO12.08 o 15:46

Brawo Panie Janku!

Zgłoś
Anka12.08 o 15:15

Tylko PO milczy, a czyja to wina? Na pewno nie PiS,

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Uczniowie zawieźli słodycze do domu dziecka
dzisiaj o 19:23/ Aktualności
Pierwsze prace w nowym parku wykonane
dzisiaj o 17:35/ Aktualności
Mikołajowa karuzela za darmo
dzisiaj o 15:58/ Aktualności
Fisz Emade Tworzywo w MOKiS
dzisiaj o 14:56/ Kultura
Potrącenie pieszego na Rzemieślniczej
dzisiaj o 14:24/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube