reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 14 lipca. Imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Na wakacje pojechał do Rosji

Ciekawostki11.08.2019 o 08:25Komentarzy:
Oleśniczanin Szymon Szafran w wakacyjną podróż wybrał się do Rosji. Dotarł tam autostopem, pociągiem i autobusem. O swojej wyprawie opowiedział portalowi MojaOlesnica.pl.Dla wszystkich czytelników portalu MojaOlesnica.pl pozdrowienia z wakacyjnej podróży wysłał oleśniczanin Szymon Szafran, który wybrał się do Obwodu Kaliningradzkiego Federacji Rosyjskiej. Dotarł tam dzięki autostopowi, pociągom i autobusom.

- Zawsze interesowała mnie Rosja. W tym roku Rosjanie wprowadzili darmowe wizy do Obwodu Kaliningradzkiego, zdecydowałem, że to jest idealna okazja by odwiedzić ten kraj i poznać kulturę. A autostop wybrałem ze względu przygody i dlatego, że można poznać ciekawych ludzi - mówi nam Szymon Szafran.

Wspomina, że po drodze spotkał same życzliwe osoby. Podwozili go m.in. przedstawiciel handlowy, kierowca wiozący czekoladę, a nawet projektant domów. - Polecam autostop! Można dużo się dowiedzieć i nauczyć podróżując za jeden uśmiech - podsumowuje oleśniczanin. Zapowiada, że niebawem udostępni film ze swojej podróży.rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube