reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 15 lipca. Imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Podwodny hokej z MOSiR-em i Szuwarami

Sport9.08.2019 o 07:08Komentarzy: 3
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie zaprasza na zajęcia z podwodnego hokeja, które odbędą się 10 sierpnia.* * *

Już wkrótce mecz hokeja podwodnego – niezwykły sport w Sycowie. W tajniki gry będą wprowadzać doświadczeni zawodnicy ostrzeszowskiego Klubu Hokeja Podwodnego „SZUWARY”. Hokej podwodny poprawia kondycje fizyczną, hartuje ducha i zapewnia wspaniałą zabawę.

Zasady hokeja są dość proste. Jest to sport niekontaktowy, rozgrywany w basenie o głębokości 2-3 metrów. Podczas gry gracze z dwóch sześcioosobowych drużyn starają się tak manewrować ciężkim krążkiem, aby skierować go do bramki przeciwnika. Gra przebiega na dnie basenu, zawodnicy wypływają na powierzchnię, aby nabrać powietrza. Mecz składa się z dwóch części, każda po 15 minut.

To już 10 sierpnia 2019 r. o godzinie 12:00 na Basenie Miejskim w Sycowie. Zabierzcie ze sobą okularki pływackie oraz czepek! Sycowski MOSiR serdecznie zaprasza. Będzie się działo!

MOSiR w Sycowie

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Wodnik Szuwarek9.08.2019 o 08:13

O kurczątko, moja rodowa dyscyplina!!!!!!!!!

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube