reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest wtorek, 14 lipca. Imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Bajkstajlowców zobaczymy w telewizji!

Ciekawostki31.07.2019 o 13:18Komentarzy:
Grupa Oleśnica Bajk Stajl pochwaliła się udziałem w odcinku programu telewizyjnego "Ruszaj z nami". Pasjonatów rowerów zobaczymy 8 sierpnia o godz. 18:15 na antenie TVP3 Wrocław.* * *

Lubimy takie pozytywne historie. Nasza grupa Oleśnica Bajk Stajl została zaproszona do udziału w nagraniu kolejnego odcinka do nowego, letniego programu TVP3 Wrocław "RUSZAJ Z NAMI".

Program ROWEROWY promujący atrakcje oraz tożsamość Dolnego Śląska? Długo nie trzeba było nas namawiać. Tym bardziej jesteśmy dumni, że wystąpiliśmy dzisiaj w roli przewodników po Oleśnicy by wspólnie z autorami audycji pokazać walory przyrodnicze, historyczne, społeczne i kulturalne Miasta i Gminy Oleśnica...wszystko oczywiście z perspektywy "siodełka rowerowego".

A jak wyszło? Przekonacie się już wkrótce - zapraszamy Was przed telewizory 08.08 (czwartek), godzina 18.15 w TVP3 Wrocław.

A już teraz dziękujemy za wsparcie - Wandzie i sekcji rowerowej UTW Oleśnica, Agnieszce i Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa - "OficjalnyProfil", Agnieszka Pawłowska i sekcja promocji Gmina Oleśnica, Zdzisław Wrona i Janek Wrona z ROWER WRONA - Oleśnica, Małgorzata Burzyńska i Szuwary Cafe, Sylwia Kruszona, Olga Zawierucha z Fundacji OFCA, Kornelia Choroszy z Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy oraz naszym wolontariuszom Radek Jaszczyszak i Jakub Omiecina.

No i już teraz dziękujemy za wspaniały dzień ekipie TVP3 Wrocław - Aleksandra Kleszczewnik, Lidia, Marcin, Marcin i Andrzej Jóźwik (rewelacyjne z Was combo).

Pozdrawiamy - Staszek Król i Sebastian Kali Paszkiewicz / Oleśnica Bajk Stajl i Rowery - RGG

Oleśnica Bajk Stajl

* * *

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube