reklama
reklamareklama
Dziś jest sobota, 7 grudnia. Imieniny Marcina, Ambrożego, Agatona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Podrzucone odpady z remontowanej Biedronki

22.07 o 08:14Komentarzy: 14Kategoria: Aktualności
Czytelnik alarmuje, że odpady pochodzące prawdopodobnie z remontowanego sklepu Biedronka znalazły się na tzw. dzikim wysypisku śmieci w Bierutowie. Sieć wyjaśnia sprawę, a samorząd deklaruje uprzątnięcie terenu.Czytelnik portalu MojaOlesnica.pl na tzw. dzikim wysypisku śmieci w pobliżu ulic Solnickiej i Jasnej odkrył odpady, które pojawiły się tam tydzień temu. Widać, że trafiły tam witryny jednego ze sklepów sieci Biedronka, ponieważ wciąż znajdują się w nich charakterystyczne afisze z informacjami o promocjach. Co więcej, przy ulicy Kilińskiego w Oleśnicy trwa remont marketu, chociaż nie można jednoznacznie stwierdzić, czy to z tego sklepu pochodzą porozrzucane elementy.

- W wyniku wcześniejszych sygnałów wjazd na wskazany teren został zamknięty. Wykonano prace, które pozwoliły zabezpieczyć teren działki przed nielegalnym wjazdem i wywożeniem odpadów - wyjaśnia Piotr Sawicki, burmistrz Bierutowa. Dodaje, że teren zostanie uporządkowany do 17 sierpnia.Sieć Biedronka nie wyklucza, że któryś z wykonawców prac mógł podrzucić odpady i zamierza wyjaśnić sprawę. - Dbałość o środowisko jest jednym z priorytetów naszej firmy, dlatego natychmiast po otrzymaniu tego niepokojącego sygnału zajęliśmy się jego wyjaśnianiem. Niezwłocznie wysłaliśmy na wskazane miejsce naszego inspektora i weryfikujemy, który zewnętrzny podmiot jest odpowiedzialny za ten incydent. Zapewniamy, że teren zostanie uprzątnięty z elementów mogących pochodzić z naszego sklepu. Będziemy także oczekiwali wyjaśnień od osób odpowiedzialnych za tę sytuację - informuje Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (14)

Aa23.07 o 12:33

Sklep nie ma za co ponieść winę, jeżeli zleca jakies firmie prace, a w umowie on ma usunąć odpady to nie powinno ich to nawet obchodzić i nie powinni nawet sie zajmować ta sprawa, jedynie przekazać sprawę do wykonawcy. Debile :) to jakby wam glomby mgk wasze śmieci do lasu wywozilo i na was wine zrzucali.

Zgłoś
O22.07 o 21:36

Poco płacić za śmieci biedronka woli iść na łatwiznę

Zgłoś
Wi-Fi 22.07 o 13:42

Trochę z innej beczki. Przepraszam. Gdzie się podziało obiecane szybkie Wi-Fi z internetem w Oleśnicy???? Jeśli jakieś jest to nie spełnia nawet najniższych wartości, które obowiązują w polsce z dotacji unijnych. Nawet gdyby tylko miasto miało na to wyłożyć pieniążki, każdy powinien mieć dostęp. Lokale oleśnickie już dawno blokują dostęp, dzięki czemu nie mają klientów.

Zgłoś
Tylko PO22.07 o 12:47

To wina PO

Zgłoś
Tylko PO22.07 o 12:32

To jest wina PiS!!!

Zgłoś
:):):)22.07 o 12:07

Dowalić kary takie że się nie wypłacą budowlańcy zasrani, wszędzie wywalają śmieci gdzie popadnie niewychowana cholota ....

Zgłoś
aa22.07 o 11:26

Kosztami obciążyć Biedronkę, która jest właścicielem i wytwórcą odpadów, a dalej konsekwencje powinien ponieść Wykonawca, ale to już ich wewnętrzna sprawa.

Zgłoś
Anka22.07 o 11:01

Biedronka raczej ma kolory żółte i czerwone, niebieski chyba nie,

Zgłoś
Wiśniak22.07 o 10:59

Jak to kto? Ekipa, ekipy, wykonujące prace remontowe, standard

Zgłoś
DN22.07 o 09:37

Oleśnica to stan umysłu więc takie akcje to nic dziwnego...

Zgłoś
ozzy22.07 o 09:03

@grześ, to akurat wywaliła polska firma budowlana wykonująca remont tej Biedronki.

Zgłoś
Ek22.07 o 09:03

Pracownicy z budowy, też chodzą sikac po okolicznych krzakach np. przy ul. Kilińskiego

Zgłoś
grzes22.07 o 08:58

tak zagraniczne korporacje dbają o nasze srodowisko jak i o swoich pracowników...

Zgłoś
Aldona22.07 o 08:54

Nieładnie, karać i jeszcze raz karać

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Motocyklowe mikołajki ze Ściemą
dzisiaj o 14:59/ Aktualności
Uczniowie ubierali choinkę
dzisiaj o 14:41/ Aktualności
Rusza cyfrowe kino w MOKiS-ie!
dzisiaj o 13:14/ Kultura
Oleśnicki finał Szlachetnej Paczki
dzisiaj o 12:35/ Aktualności
Charytatywna gra miejska w Oleśnicy
dzisiaj o 12:14/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube