reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 20 lutego. Imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Woda zalała blok i podwórko! [ZDJĘCIA, WIDEO]

21.07.2019 o 18:30Komentarzy: 31Kategoria: Aktualności
W jednym z bloków przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy doszło do awarii rury wodociągowej, przez co okolica zamienia się w staw. Mieszkańcy skarżą się, że spółdzielnia nie chce usunąć wycieku.

Zobacz galerię zdjęćDzisiaj po południu skontaktowali się z nami mieszkańcy bloku przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy. - Przyjechała służba techniczna Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze". Pan powiedział, że nic dziś nie zdziała, bo prezes zabronił mu podejmowania działań. Stwierdził, że dopiero za godzinę może ponownie podejść, aby ocenić sytuację - relacjonuje nasza rozmówczyni.

Dodaje, że ze względu coraz większy strumień wody wydobywający się z piwnicy, zalane zostały również pobliskie tereny zielone. - Nie wiemy kto za to zapłaci, ale dlaczego mieszkańcy mają płacić za wyciekającą wodę? Rowery w piwnicy mogą pordzewieć. Jedynie straż pożarna obiecała zainterweniować w spółdzielni - słyszymy.

Prośbę o komentarz w tej sprawie nasza redakcja wysłała do Wojciecha Świtonia, prezesa "Zacisza". Odpowiedź opublikujemy, jeżeli zechce się odnieść do tematu.

Wideo: miejsce zdarzenia


AKTUALIZACJA, godz. 18:40

Mieszkańcy informują, że przyjechali już pracownicy Miejskiej Gospodarki Komunalnej. - Przyjechali, bo wezwał ich sąsiad, inaczej woda dalej by leciała. Nagle okazało się, że można zadziałać. Zabezpieczają teren i przystępują do prac naprawczych - dowiedzieliśmy się.

Zobacz galerię zdjęć

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (31)

pływak21.07.2019 o 20:29

Zachowanie "przedstawiciela" spółdzielni to skandal! Nie wiedzą nawet gdzie mają dokumentację techniczną! Może należy kolejnych, równie "kompetentnych" zatrudnić do rządzenia?! A wózek widoczny na zdjęciu w zalanej piwnicy przeznaczyć na wywiezienie obecnych panów prezesów!!

Zgłoś
Oburzony21.07.2019 o 20:23

Zacisze to przechowalnia super zarabiających nierobów za mieszkanców pieniądze. 50% do zwolnienia, totalny przerost zatrudnienia. Ich kompetencje są co najmniej wątpliwe. To instytucja o komunistycznej przeszłości i nadal w tym tkwią.

Zgłoś
Op21.07.2019 o 20:20

Przecież Pan prezes nie jest do ruszenia z całą jego mafią co oczekujecie od takiego sprostają oferowanego granatem od pluga

Zgłoś
fanka spółdzielni21.07.2019 o 20:09

Po interwencji Straży Pożarnej u prezesa oddelegowany został na miejsce zdarzenia jeden z przedstawicieli spółdzielni. Pan zupełnie nie przejęty sytuacją, "popisał" się brakiem kompetencji, nie wspominając o kulturze. Arogant. Należałoby go wysłać na przeszkolenie do MGK i Straży Pożarnej. Dziękujemy za interwencję Pani ze Straży Pożarnej oraz Panom z MGK za empatię, kulturę i fachowość. A przedstawiciela spółdzielni zapraszamy do sprzątania tego bałaganu.

Zgłoś
Anka 21.07.2019 o 20:02

Zacisze- banda pasożytów,nierobów .Zlikwidować !

Zgłoś
lokatorka21.07.2019 o 19:40

Zalania są w każdych blokach to stare rury nie wymieniane od nowości ale klatki są wcale nie sprzątane na ui Żeromskiego i 3 maja przyjęli sprzątacza jest tylko że jest nic nie robi tylko chodzi od śmietnika do śmietnika tyle że się rusza a w klatkach brud nie mówiąc o chodnikach czy piwnicach zaco biorą oni pieniądze biuro nawet nie odbiera telefonów zlikwidować ZACISZE

Zgłoś
Do zacisza 21.07.2019 o 19:07

Zlikwidować to coś czym jest ZACISZE

Zgłoś
ZACISZE 21.07.2019 o 19:03

Nie pierwszy taki przypadek. ZACISZE nic nie robi. Biorą kasę za przynależność lokatorów do nich. Jak to było za PRL. Ale nic od siebie. NAWET gdy są remonty to według wogóle nie zrozumiałych zasad. By Ci co do tej spółdzielni ZACISZE nie zorientowali się w czas, że coś jest nie tak.

Zgłoś
Zakładnik Zacisza 21.07.2019 o 18:56

Zacisze to tragedia. Przez 5 lat borykałem się z tą spółdzielnią bo zalewało piwnice na Skłodowskiej

Zgłoś
haha21.07.2019 o 18:47

Leniuchy ze spółdzielni tylko wały kręcą

Zgłoś
MadMax21.07.2019 o 18:42

a co na to Mamole

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Piąty Bieg o Kłodę odbędzie się w maju
dzisiaj o 07:10/ Sport
Jedynka na olimpiadzie geograficznej
dzisiaj o 06:17/ Aktualności
Nowa kanalizacja i modernizacja w gminie Dobroszyce
wczoraj/ Aktualności
Michała Kalcowskiego zobaczymy w talent show!
wczoraj/ Ciekawostki
Zaproszenie na czwarty Męski Różaniec
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube