reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 12 listopada. Imieniny Renaty, Witolda, Czcibora.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Woda zalała blok i podwórko! [ZDJĘCIA, WIDEO]

21.07 o 18:30Komentarzy: 31Kategoria: Aktualności
W jednym z bloków przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy doszło do awarii rury wodociągowej, przez co okolica zamienia się w staw. Mieszkańcy skarżą się, że spółdzielnia nie chce usunąć wycieku.

Zobacz galerię zdjęćDzisiaj po południu skontaktowali się z nami mieszkańcy bloku przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy. - Przyjechała służba techniczna Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze". Pan powiedział, że nic dziś nie zdziała, bo prezes zabronił mu podejmowania działań. Stwierdził, że dopiero za godzinę może ponownie podejść, aby ocenić sytuację - relacjonuje nasza rozmówczyni.

Dodaje, że ze względu coraz większy strumień wody wydobywający się z piwnicy, zalane zostały również pobliskie tereny zielone. - Nie wiemy kto za to zapłaci, ale dlaczego mieszkańcy mają płacić za wyciekającą wodę? Rowery w piwnicy mogą pordzewieć. Jedynie straż pożarna obiecała zainterweniować w spółdzielni - słyszymy.

Prośbę o komentarz w tej sprawie nasza redakcja wysłała do Wojciecha Świtonia, prezesa "Zacisza". Odpowiedź opublikujemy, jeżeli zechce się odnieść do tematu.

Wideo: miejsce zdarzenia


AKTUALIZACJA, godz. 18:40

Mieszkańcy informują, że przyjechali już pracownicy Miejskiej Gospodarki Komunalnej. - Przyjechali, bo wezwał ich sąsiad, inaczej woda dalej by leciała. Nagle okazało się, że można zadziałać. Zabezpieczają teren i przystępują do prac naprawczych - dowiedzieliśmy się.

Zobacz galerię zdjęć

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (31)

wodociągowiec22.07 o 22:25

https://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/jest-jasna-definicja-w-sprawie-przylaczy-kanalizacyjnych-i-wodociagowych-co-z-reszta-watpliwosci,97030.html

Zgłoś
ppppp22.07 o 20:35

do hurtek niektore przylacza naleza do mgk a awarie usunol sidor niewiesz wiec zamilcz

Zgłoś
ppppp22.07 o 20:33

klonowa 1nigdy nie nalezala do zacisza

Zgłoś
MojaOlesnica.pl22.07 o 15:27

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Mieszkaniec Oleśnicy22.07 o 13:51

Ma pani racje jeden sprzątający nie utrzyma czystości jeśli my sami nie potrafimy utrzymać czystości .Ludzie wypuszczają samowolnie psy które załatwiają się na klatka a ich właściciele smacznie śpią . Wyrzucają pety za okna i chcą mieć wokół budynków mieszkalnych czysto a brud można zauważyć po zimie. Dbajmy o nasze piękne miasto!!!!

Zgłoś
Lokatorka z 3 maja22.07 o 13:42

Jeżeli sprzątacz chodzi od śmietnika do śmietnika to znaczy że sprząta w tych śmietnikach a jeśli chodzi o klatki które ma pod opieką to same się myją i zamiatają . Niektórzy wbrew przyjętym zasadą mężczyźni lepiej sprzątają od kobiet co jest widoczne . Jeśli za chodzenie płacą to proszę się zatrudnić ! Pozazdrościć takich sprzątaczy w spółdzielni którzy potrafią porządnie utrzymać taką czystość. Bez złośliwości i tak w codziennym życiu jest dużo nienawiści .

Zgłoś
mieszkanka22.07 o 10:46

Kiedyś ZACISZE to była instytucja dawana jako przykład była bardzo rzetelna wiary godna dzisiaj to jeden chaos brud i smród brak jakichkolwiek ludzi rzetelnych i kompetentnych

Zgłoś
ZACISZE bogatych 22.07 o 10:42

Zlikwidować SM ZACISZE. Prosto i na temat. Przykład na Klonowej blok nr 1.odlaczyl się od tej chorej prlowskiej spółdzielni mieszkaniowej ZACISZE. No i jak ładnie i tanio mają. Fakt za każdą naprawdę trzeba płacić, ale jak się ma kompetentnego księgowego, a przede wszystkim lokatorów którzy chcą zmian na lepsze i inteligentnie podchodzą do wszystkich problemów. ZACISZE to pralnia pieniędzy. Gdzie najtańszy czynsz to 500 zł, za nic.

Zgłoś
Marek22.07 o 08:59

A my mamy Procon i jest git. Jeśli zdarzy się awaria to zaraz ktoś przyjeżdża i ogarnia. Polecam

Zgłoś
Bo22.07 o 07:59

Podczas awarii na Sucharskiego pan Sidor nie odbierał telefonu, w spółdzielni w żadnej administracji ani w dz.technicznym też nikogo nie było(w godz.urzędowania) a interwencja u pani sekretarki bardzo ją oburzyła.

Zgłoś
hurtek22.07 o 07:43

@ wodociągowiec. Nie masz do końca racji. Bo przyłącze wodociągowe jest na stanie spółdzielni. Oczywiście MGK to naprawiło ale pewnie FV poleci na SM

Zgłoś
Mrrdek22.07 o 07:29

A wieem z pierwszej ręki że pan Sidor kazał im pływać jeśli po rower chcą wejść nieładnie panie naprawiaczu żyjesz pan za naszą kasę niu niu..

Zgłoś
ona22.07 o 07:18

Lokatorka masz racje na wojska polskiego też nie widać w klatkach wo gule sprzątaczki to jest skandal syf brud i ubóstwo . Dodam że rok temu była sprzątaczka starsza pani i potrafiła sprzątać klatki co dziennie ( i było ją widać ) a te młode teraz zatrudnione to stoją przy śmietniku niby sprzątają a cały czas palą papierosy i gadają . Spółdzielnia bierze od nas kasę a płaci firmie sprzątającej grosze i nie ma wo gule sprzątania klatek. normalny syf

Zgłoś
Tylko PO22.07 o 06:39

Macie swój PiS!!!

Zgłoś
wodociągowiec22.07 o 00:47

Bardzo stronniczy i nierzetelny artykuł. Woda na trawę wylała się z piwnicy, która jest przynajmniej o 1m zagłębiona. Wody w piwnicach faktycznie jest sporo nawet widać dolną krawędź drzwi czyli maksymalnie 2-3 cm zalane. Na zdjęciach nie widać, że woda przelała się przez okienka piwniczne.Przyłącze przed budynkiem to sprawa MGK a nie zarządcy" chyba, że wodomierz główny zamontowali w studni przed budynkiem.

Zgłoś
pawel21.07 o 23:27

czyli awarie usunela straz pozarna i mgk i piwnice oni posprzatali

Zgłoś
8821.07 o 23:25

czyli awarie usunela straz pozarna i mgk i piwnice oni posprzatali

Zgłoś
Mieszkaniec 21.07 o 23:22

Spółdzielnie powinny być dawno rozwiązane biorą tylko kasę a Zacisze to jedna wielka porażka tyle co im ludzie płacą pieniędzy a nic w blokach nie robią malowanie bloku wycenione na kolosalna sumę winda się psuje notorycznie biorą firme która poklepie i za 3 dni to samo nie wymienia bo brak pieniędzy ale ci wszyscy co tam pracują to połowa nie potrzebna jedno wielkie kretactwo Niech się w końcu ktoś weźmie za tą spółdzielnię

Zgłoś
Nick21.07 o 21:28

Zadziałano szybko, usterkę usunięto w miarę szybko. po zgłoszeniu do spółdzielni. Proszę nie pisać głupot o jakimś sąsiedzie.

Zgłoś
Obserwator 21.07 o 20:52

Takie stwór jak spółdzielnia powinna jiz dawno byśc rozwiązana porobili sobie ciepłe etaty i taka prawda ale to tez wina lokatorów bo powinni jiz dawno utworzyć wspólnotę ale jak wola opłacać taki panów jak prezes to powodzenia zycze !! Współczuje

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Suczka biegała po trasie S8
wczoraj/ Aktualności
Niepodległościowy piknik na rynku
wczoraj/ Aktualności
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
wczoraj/ Aktualności
Mistrzostwa i niepodległościowe turnieje
wczoraj/ Sport
Taki będzie parkour park
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube