reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 22 stycznia. Imieniny Anastazego, Wincentego, Gaudentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Oleśnica promowana w telewizji TVN [ZDJĘCIA, WIDEO]

21.07.2019 o 15:43Komentarzy: 18Kategoria: Ciekawostki
Oleśnica bierze udział w Projekcie Plaża telewizji TVN. Miasto jest promowane jako współorganizator festiwalu OFCA, a także jako miejsce aktywnego wypoczynku. Na antenie TVN pojawił się też reportaż o Oleśnicy. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz galerię zdjęć z Projektu PlażaJak już wcześniej informowaliśmy, Oleśnica bierze udział w Projekcie Plaża telewizji TVN. W tym roku projekt jest realizowany w nadmorskim Dziwnowie, a nasze miasto jest pokazywane jako współorganizator festiwalu OFCA i miejsce aktywnego wypoczynku.

Oprócz tego, telewizja zrealizowała reportaż o Oleśnicy (link pod artykułem). - W Oleśnicy obywa się jeden z największych festiwali cyrkowych w Polsce. Można tam zobaczyć najlepszych iluzjonistów, akrobatów i żonglerów z całego świata. Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się do tego pięknego miasta by przyjrzeć się festiwalowi i sprawdzić jakie inne atrakcje oferuje turystom Oleśnica - czytamy na stronach TVN-u.

Zobacz: Materiał wideo telewizji TVN

Zobacz galerię zdjęć z Projektu Plaża

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (18)

Projekt Citroen26.07.2019 o 17:15

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/limuzyna-dla-burmistrza-przetarg-sprawdza-cba,188010.html

Zgłoś
Kuzynka Edyta26.07.2019 o 16:58

Kiedyś też Oleśnica promowała się w TVN: https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/internauci-zartowali-z-burmistrza-dostal-ich-dane,190165.html

Zgłoś
Psikuta 22.07.2019 o 05:11

"Sterowany jestem w ciąż"... jedna telewizja chce nam zrobić w Polsce "postepową" Europę, ze wszystkimi jej wadami. Druga telewizja przyczynia sie do tego ,że faszyzm w Polsce JUŻ pełza. Naszczescie 50% Polaków nie chodzących na wybory, są świadomi jaką klasę polityczną mamy w kraju i czym dla polityków jest wyborca. Druga połowa naszego narodu jest niebezpieczna, z jednej strony banda zboczeńcow "wynoszacych swoją sypialnię przed drzwi", z drugiej strony Kłamczyński który, krok po kroku buduje "swoje" społeczeństwo według "Mein Kampf" Adolfa H., wydarzenia w Bialystoku są tego przykładem. Niestety historia lubi się powtarzać, a narracja starszych braci w wierze, już przygotowuje świat na faszystowską Polskę. Dlaczego tego nie widzimy?

Zgłoś
anty tvn21.07.2019 o 22:30

TVN moze tylko zaskodzić naszemu miastu. To jest antypolska szczujnia. A rozrywka skierowana jest na półinteligentnych lemingow !

Zgłoś
Ola21.07.2019 o 22:23

oleśnica wspiera LGBTQ+

Zgłoś
Pamparampam21.07.2019 o 21:12

Pochlebne komentarze piszą chyba ci co mieli promować a woleli się obsciskiwac przy balonie...

Zgłoś
Yeti21.07.2019 o 20:15

Pan Kowalski 100% racji. A co najlepsze że urząd miasta chwali się OFCĄ czyli z imprezą w której żadnych realnych działań nie podejmują pracownicy MOKIS czy urzędu. To nie jest zasługą burmistrza czy urzędników że OFCA w Oleśnicy się odbywa

Zgłoś
cfg21.07.2019 o 18:53

Wycieczkę mieli za pieniądze podatników ale heca

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski21.07.2019 o 18:07

Napiszę jeszcze inaczej: gdyby pani A. Szpiłyk nie "przegoniła" muzyków orkiestry - miasto miałoby swoją orkiestrę, gdyby nie "przegoniła" twórców kultury - miasto słynne byłoby "Kosmolnicą" (warsztaty sztuk wielu), gdyby pan Jan Bronś nie byłby zadufany w sobie - Oleśnica miałaby pełnowymiarową pływalnię i kompleks rekreacyjny z hotelem oraz pełnowartościowe tereny rekreacyjno-sportowe (ale zaasfaltował), a "Pod blachą" i "czerwone koszary" byłyby perłą. Gdyby pan P. Wróbel nie bał się własnego cienia - Zamek tętniłby zżyciem, młodzież przykładnie i nowocześnie by się kształciła, a sala księżnej Cecylii byłaby niezaprzeczalną atrakcją. Do tego, gdyby samorządowcy i oleśnicki przedsiębiorca myśleli nie egoistycznie - w centrum miasta byłoby przykładne centrum sztuki i przedsiębiorczości. Do tego OFCA i miasto byłoby przykładną atrakcją turystyczną, przyciągającą twórców różnych sztuk oraz przedsiębiorców. Proszę zauważyć, iż powyższy film nie pokazuje otoczenia ratusza z poziomu piechura, bo widz zobaczyłby wstydliwą pstrokaciznę i odrapane fasady.

Zgłoś
Krzysztof A. Kowalski21.07.2019 o 17:52

I jaki obraz wyłania się z tego filmu? Oleśnica OFCĄ stoi. Innych wydarzeń o podobnym zasiegu nie ma, bo w przeszłości rozpędzili i uczynili to pani Szpiłyk i pan Bronś. Czym się Oleśnicę chwali? Zamek - jeden apartament i to z koszmarkiem wyposażenia. Nie ma sali księżnej Cecylii. Salą widowiskową z galerią na schodach? Atolem bez obiektu hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego, ale za to z basenem, a raczej brodzikiem i pływalnią. Gdy ktoś przyjedzie, to się zawiedzie i to będzie jeszcze gorzej. Na filmie próżno dostrzec "Pod blachą", "Czerwone koszary", miejskie parki, bo tam straszą.

Zgłoś
Aktywny21.07.2019 o 17:30

A co się stało z imprezą "Aktywna Oleśnica".

Zgłoś
Gość 21.07.2019 o 17:04

Widziałam to stoisko, pokazy chodzenia na linie robiły furorę, super

Zgłoś
Zośka21.07.2019 o 17:03

Byłem na stoisku Oleśnicy, super konkursy, chodzenie na linie, loteria, wróciłem z gadzetami z naszego miasta zadowolony. Ludzie z Oleśnicy nie stali jak inni, byli z ulotkami ofcy wśród ludzi i zagadywali i opowiadali o ofcy.

Zgłoś
Olesniczanka21.07.2019 o 16:53

Fajny pomysł !

Zgłoś
?21.07.2019 o 16:45

Ile kosztowała ta wycieczka ? Czy zatrudniony bez konkursu akrywista PO musi się tak lansować na fejsbuku zdjęciami z tej wycieczki ? Czy to celebryta czy pomoc administracyjna?

Zgłoś
Perturabo21.07.2019 o 16:08

Bardzo dobry materiał video - dobra robota.

Zgłoś
Pamparampam21.07.2019 o 15:56

Pana od sztuczek z piłką można było ubrać w koszulkę Oleśnica. Generalnie poza anteną żeby się czegoś dowiedzieć trzeba było szukać z kim pogadać bo wszyscy chowali się pod namiotem.Ekipa nie organizowana zajęta plażingiem. Lepiej wyglądało stanowisko Tarczyńskiego niż promocja Dolnego Śląska. Oleśnica zupełnie niewidoczna. Dwa małe banery i mały plakat OFCA. Byłem widziałem mam zdjęcia.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Czternaście medali dla zawodników!
wczoraj/ Sport
Poinformuj służby o bezdomnych!
wczoraj/ Aktualności
Tajemnicza śmierć Ukraińca
wczoraj/ Aktualności
Zielona Żabka z programem dla babć i dziadków
wczoraj/ Aktualności
Niezagrożony termin wykonania parkour parku
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube