reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 12 grudnia. Imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Twardogóra w plebiscycie Planete+

21.07 o 06:13Komentarzy: 10Kategoria: Aktualności
Także Twardogóra bierze udział w plebiscycie Planete+. Głosowanie potrwa do 1 sierpnia.


źródło: UMiG Twardogóra

Niedawno informowaliśmy, że trwa plebiscyt kanału popularno-naukowego Planete+ pod nazwą "Polska z góry", w którym biorą udział dwie miejscowości z powiatu oleśnickiego - Oleśnica i Bierutów. Do puli dołączyła teraz Twardogóra. Głosowanie potrwa do 1 sierpnia.

- Chciałbym, aby Planete + wyemitował odcinek zaczynając od Twardogóry ze świetną bazą noclegową, świetnymi drogami rowerowymi oraz całą przepiękną doliną Baryczy - brzmi opis.

- Zobacz ukochane zakątki z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nimi zachwycić. Zwycięskie miejsce sfilmujemy z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokażemy w specjalnym odcinku programu "Polska z góry". Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś ma szansę zwyciężyć! - czytamy w komunikacie.

Zobacz też: Głosowanie na Twardogórę

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (10)

Mieszkamtu21.07 o 21:58

Dronem wspomagac prace naszej policji. Beda sukcesy

Zgłoś
mieszkaniec21.07 o 15:05

Są szlaki rowerowe, nawet dobrze oznakowane. Są miejsca noclegowe, nawet świetne, jest cała reszta, którą można wykorzystać, i z której można czerpać korzyści. Potrzeba jedynie ludzi, którzy będą o to zabiegać i na to pracować. Jak na razie, moim zdaniem to jest największy problem. Te kilka obozów w roku, i jakieś zgrupowanie to trochę za mało. W większości roku miejsca noclegowe są puste i generują koszty. Żaden z dotychczasowych burmistrzów tym się nie zajął, może obecny dojrzy problem. Trzeba dobrych zarządców, aby to jakoś rozruszać.

Zgłoś
Kazimierz21.07 o 11:49

@Zzzz-To wg. ciebie nie wolno krytykować? Skąd ty czerpiesz wzorce?

Zgłoś
Zzzz21.07 o 11:03

@Kazimierz Sam mogłeś zgłosić miasto ze swoim opisem. Nie zrobiłeś tego to chociaż innych nie krytykuj.

Zgłoś
Kazimierz21.07 o 10:53

@Twa-Porażką jest twoje rozumowanie.Niech sobie Twardogóra wygrywa ale będzie wstyd jak ktoś przyjedzie i zapyta o te drogi rowerowe.Ja jeżdżę dużo rowerem więc wiem co mówię a w historii był jeden Polak , który stosował propagandę sukcesu i dzisiaj niewielu dobrze o nim mówi. Puknij się w główkę zanim zaczniesz mówić o zaścianku bo najwyraźniej nie wiesz co to znaczy.

Zgłoś
Zbychu21.07 o 10:41

Bierutów ma już 18 miejsce i głosów prawie 800 no ciekawe Twardogóra ciekawe jak wam pójdzie

Zgłoś
Lola21.07 o 10:38

Brawa dla Pana, który wysłał zgłoszenie! Oby jeszcze inni mieszkańcy zechcieli głosować...

Zgłoś
Twa21.07 o 10:33

Typowe dla Twardogory... Zamiast robić wszystko aby to zgłoszenie wygrało to krytykuja co popadnie. Mamy piękna gminę i należy ją pokazywać i być z niej dumnym a nie znajdować same negatywy. Porażka wszyscy wokół potrafią tylko u nas zascianek

Zgłoś
Uve kolarz21.07 o 08:45

A gdzie te drogi rowerowe? Chyba chodziło o szlaki dla rowerzystów w których 20% to dziury, oraz piach gdzie rower trzeba pchać. Dlatego tam się nie jeździ.

Zgłoś
Kazimierz21.07 o 08:37

Gdzie te drogi rowerowe?Wiem tylko o jednej,do Goszcza,reszta to zarośnięte i zaniedbane ścieżynki o klepanej nawierzchni.Jest jeszcze tzw.ciąg pieszo- rowerowy w Sosnówce który jest źle oznakowany i bardzo często zastawiony samochodami bo kierowcy uznają, że chodniki są dla nich.A droga do Goszcza choć ma zalety to wjazd na nią i zjazd są zaprojektowane przez jakiegoś analfabetę co widać nawet z lotu ptaka.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Kolizja dwóch aut na Dobroszyckiej
wczoraj/ Aktualności
Dyrektor Wywrot uspokaja ws. szpitala
wczoraj/ Aktualności
Pożar w zakładzie meblarskim w Międzyborzu
wczoraj/ Aktualności
Świąteczne warsztaty w Bystrem
wczoraj/ Aktualności
Znamy mistrzów powiatu w koszykówce!
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube