reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Janusz Marszałek dyrektorem MOPS-u

19.07.2019 o 16:37Komentarzy: 108Kategoria: Aktualności
Tylko Janusz Marszałek wystartował w konkursie na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy. Jak udało się nam dowiedzieć, został on wybrany przez komisję i już wkrótce rozpocznie pełnienie funkcji.


Janusz Marszałek (z prawej) został wybrany dyrektorem MOPS-u

Niedawno Urząd Miasta Oleśnicy ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy. Kandydaci mogli zgłaszać się do dnia 8 lipca. Wśród wymagań było m.in. konieczność posiadania specjalizacji z zakresu pomocy społecznej lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie oraz co najmniej trzyletni staż pracy w pomocy społecznej.

W konkursie złożono tylko jedną ofertę. Złożył ją Janusz Marszałek, który już wkrótce obejmie stanowisko szefa oleśnickiej pomocy społecznej. Jest to były wojewódzki radny, a w poprzednich kadencjach samorządu - wieloletni zastępca burmistrza Jana Bronsia. Niedawno pełnił też funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

Jak udało się dowiedzieć portalowi MojaOlesnica.pl, J. Marszałek odbył wczoraj rozmowę z komisją konkursową oraz burmistrzem Janem Bronsiem. Został on wybrany nowym dyrektorem MOPS-u i już wkrótce rozpocznie pełnienie funkcji, zastępując tym samym na stanowisku Danutę Szczepanik.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (108)

taki jaki21.07.2019 o 11:15

ru.y jak zawsze obrotowy jak by się nie obrócił to ma d..e zawsze z tyłu. takich tylko czychających na stołki publiczne nie cierpię a czemu do pracy nie poszedł do jakiejś fabryki, bo tam trzeba opracować A TU lawirować i lać wodę. prokuratura powinna sprawdzić gdzie były ogłoszenia i czy nie po cicju ten wie bo ma "plecy"??? jakoiś dziwnie ciągle ci sami na rynku to noe może być prawdą cpoś musi być na rzeczy jak z Twardej u Dzugaja z twardej wygrali "swoi"? czyli przypadek??? nie wiem ale dziwne i dlatego prokurator powinien bardzo9o mocno to zbadać czy nie ma koleśiostwa

Zgłoś
Bu ha ha 21.07.2019 o 10:14

Muzyk dyrektorem ?? Jaja jakieś ??

Zgłoś
Wstyd21.07.2019 o 07:44

Brons odwołał Danutę Szczepaniak aby wsadzić swojego....zenada totalna!

Zgłoś
Śmiechu warte 21.07.2019 o 07:12

Podobno był konkurs na Dyrektora Dróg Powiatowych.... Kto się zgłosił... Tylko jedna osoba???

Zgłoś
Orak21.07.2019 o 06:53

@zw w każdym z konkursów mogłeś wystartować. Wówczas miałbyś moralne prawo do tego, by krytykować. No chyba że wiesz że ze swoimi kompetencjami byś przegrał z każdą z tych osób. Wyjazd z kraju to żadne osiągnięcie życiowe. Wręcz przeciwnie. Ja nigdy w życiu nie pracowalbym za takie pieniądze, jakie dodaje się na państwowych posadach, ale jak ktoś tak lubi, niech sobie staje do konkursów. I grzeje mnie to kim jest ta osoba. Gdybym sam startował i widziałbym ze pomimo kompetencji zostalem wycięty, wowczas bym mial prawo krytykowac. Ktoś te funkcje musi pełnić.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl21.07.2019 o 04:08

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
.21.07.2019 o 00:56

Zw, z tego co wiem, to Kołaciński nie należał do PZPR. WAM, ale też i inne uczelnie wojskowe w czasie przemian nie wymuszały na swoich studentach przynależności do partii.Akurat jeżeli chodzi o działalność Kołacińskiego w ostatnim czasie to on, choć nie jest moim faworytem wydaje się najbardziej stabilny pod względem poglądów, nigdy nie krył że jest z PiS.

Zgłoś
:-) zw-kowalski21.07.2019 o 00:27

do @.(kropka). Masz rację. Zasady to zasady. Kołaciński z zasady (ponoć) był członkiem PZPR a teraz jest w PiS. Wiesz co radny Gebuś odpowiedział radnemu Lewandowskiemu gdy ten twierdził, ze PS2002 nie ma racji "Tak wiem , że nie mamy racji. Ale my mamy większość" :-). Polityka to taka prostytutka i curva i trzeba w niej zmieniać poglądy aby w niej przetrwać.

Zgłoś
.20.07.2019 o 23:41

Zw, pewnie że można. Problem w tym że to jest kwestia koniunkturalizmu, poglądy i partie można zmieniać , zasad już raczej się nie powinno.

Zgłoś
:-) zw-kowalski20.07.2019 o 23:24

do @.(kropka). Czy wiesz ile przez dwa lata można zmienić poglądów i partii politycznych?

Zgłoś
:-) zw-kowalski20.07.2019 o 23:23

do @>(kropka). Czy wiesz ile przez dwa lata można zmienić poglądów i partii politycznych?

Zgłoś
:-) zw-kowalski20.07.2019 o 23:22

Oleśniczanko. Syn moich byłych sąsiadów, Kacper, trafił za jego panowania do rodziny zastępczej. W rodzinie był problem alkoholowy. Ale marszałek Burmistrza jak mu zgłosiłem, że nasz wspólny kolega , ministrant, ma problem z alkoholem i od kilku miesiecy przesiaduje na ławce koło fontann to jako członek komisji rozwiązywania problemów alkoholowych zachował się fachowo. Komisja wysłała do byłego ministranta pismo polecone. Andrzej po jakimś czasie zasnął na ławce i się nie obudził. Taki z niego fachowiec. Amen. Mad się oburzał jak ze względu na schizofrenie zony Szwedzi umieścili córki Rosjanina w rodzinie zastępczej. Jak to samo dzieje się w Oleśnicy gdzie dyrektor jest b. ministrantem, katolikiem i absolwentem teologii to mad jak zwykle podkulił ogon.

Zgłoś
:-) zw-kowalski20.07.2019 o 23:12

Rychu. idioci. Specjalizacją miasta jest ogłaszanie konkursów. Swego czasu jak był konkurs na dyrektora MOKiS czy jak tam się zwała ta instytucja to konkurs został unieważniony i powołano Agatę. Jeśli do sprawowania funkcji dyrektora potrzebny jest tylko 3 letni staż to powodzenia życzę. Dyr ZDP była była policjanta. Z zerowy stażem. Jak jest stan dróg powiatowych doświadczyłem osobiście w tzw Boże Ciało. Tu w lesie mam lepsze drogi niż w y drogi powiatowe,

Zgłoś
:-) zw-kowalski20.07.2019 o 23:10

idioci. Specjalizacją miasta jest ogłaszanie konkursów. Swego czasu jak był konkurs na dyrektora MOKiS czy jak tam się zwała ta instytucja to konkurs został unieważniony i powołano Agatę. Jęsli do sprawowania funkcji dyrektora potrzebny jest tylko 3 letni staż to powodzenia życzę. Dyr ZDP była była policjanta. Z zerowy stażem. Jak jest stan dróg powiatowych doświadczyłem osobiście w tzw Boże Ciało. Tu w lesie mam lepsze drogi niż w y drogi powiatowe,

Zgłoś
.20.07.2019 o 22:08

Gdyby radny Żyła spojrzał prosto w oczy nowemu szefowi Mopsu to mogło by być ciekawe. Ale czy do tego dojdzie? Czy radny Żyła będzie miał na tyle odwagi aby nie sprzeniewierzyć się swoim ideałom? Tak głośno o tym mówił jeszcze dwa lata temu.

Zgłoś
Nie wierzę20.07.2019 o 21:45

Maciek8c, kto miał większą cierpliwość? Swoją drogą to jest jakieś kuriozum, Oleśniczanie patrzą jak zwłaszcza się Oleśnicę i NIC!!!!

Zgłoś
Felcia20.07.2019 o 21:35

Melcia to już było wiadomo kto będzie tam dyrektorem,wakat był z góry obsadzony....głupot to lepiej ty nie wypisuj,bo pomyśle,że dopiero się urodziłaś.

Zgłoś
Melcia20.07.2019 o 20:00

Każdy krzyczy,ale oferty nikt nie złożył,wtedy można by dyskutować.Każdy się mądrzy, głupoty wypisuje,ale do konkursu nikt nie przystąpił,przecież był konkurs rozpisany,sama czytałam na stronie internetowej,ale teraz wymądrzać się jest komu-wstyd.

Zgłoś
Pic na wode20.07.2019 o 19:10

Żadnego konkursu nie było!

Zgłoś
pracujacy20.07.2019 o 18:57

następne wybory samorządowe-nie głosować na Bronsia bo jak widac tworzy on miasto mafijne

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Więzienie za pseudohodowlę zwierząt
dzisiaj o 15:03/ Aktualności
WOŚP-owy golf na licytacji dla Tosi
dzisiaj o 12:56/ Ciekawostki
Bieg z sercem dla Tosi i Frania
dzisiaj o 12:52/ Sport
Tosia w szpitalu, a jej rodzice błagają o pomoc!
dzisiaj o 11:25/ Aktualności
Dzień Babci i Dziadka Przedszkola nr 3
dzisiaj o 10:41/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube