reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 12 listopada. Imieniny Renaty, Witolda, Czcibora.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Janusz Marszałek dyrektorem MOPS-u

19.07 o 16:37Komentarzy: 108Kategoria: Aktualności
Tylko Janusz Marszałek wystartował w konkursie na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy. Jak udało się nam dowiedzieć, został on wybrany przez komisję i już wkrótce rozpocznie pełnienie funkcji.


Janusz Marszałek (z prawej) został wybrany dyrektorem MOPS-u

Niedawno Urząd Miasta Oleśnicy ogłosił konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy. Kandydaci mogli zgłaszać się do dnia 8 lipca. Wśród wymagań było m.in. konieczność posiadania specjalizacji z zakresu pomocy społecznej lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie oraz co najmniej trzyletni staż pracy w pomocy społecznej.

W konkursie złożono tylko jedną ofertę. Złożył ją Janusz Marszałek, który już wkrótce obejmie stanowisko szefa oleśnickiej pomocy społecznej. Jest to były wojewódzki radny, a w poprzednich kadencjach samorządu - wieloletni zastępca burmistrza Jana Bronsia. Niedawno pełnił też funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

Jak udało się dowiedzieć portalowi MojaOlesnica.pl, J. Marszałek odbył wczoraj rozmowę z komisją konkursową oraz burmistrzem Janem Bronsiem. Został on wybrany nowym dyrektorem MOPS-u i już wkrótce rozpocznie pełnienie funkcji, zastępując tym samym na stanowisku Danutę Szczepanik.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (108)

rdz24.07 o 13:54

Tragedia dla MOPSu i dla podopiecznych.

Zgłoś
LADY23.07 o 19:55

Ale wolałabym aby ktoś inny sprawował to stanowisko!

Zgłoś
LADY23.07 o 16:54

GRATULACJE!!

Zgłoś
zw-kowalski :-)23.07 o 10:39

Oleśniczanko. Ostrożnie. Jak marszałek Burmistrza przestał być zastępcą Jana to biegał po Oleśnicy i opowiadał znajomym jaki jest biedny i nie będzie miał z czego spłacać kredytów (pożyczek). Teraz po wyborach opowiadał mojemu znajomemu, że Jaś wolał go jako swojego zastępcę ale koledzy Jasia woleli obecną panią. I wtedy po jakimś czasie na drzwiach budynku MOPS i ZBK pojawił się nowy szyld z nazwiskiem marszałka i nazwą stanowiska. I tak było do czasu gdy nie został dyrektorem szkoły. Ale sprawdź u źródła. W MOPS jest wielu pracowników z wykształceniem kierunkowym i 10 czy 15 letnim stażem pracy. Sam znam taką jedną osobę. Więc 3 letnie wymaganie to nie przypadek.

Zgłoś
Olesniczanka23.07 o 02:31

Wśród wymagań było m.in. konieczność posiadania specjalizacji z zakresu pomocy społecznej lub ukończone studia podyplomowe w tym zakresie oraz co najmniej trzyletni staż pracy w pomocy społecznej. A czy pan Marszałek ma takie wykształcenie? Zastanawiające! A co z 3 letnim stażem w pomocy społecznej? I Kiedy ???

Zgłoś
zw-kowalski :-)22.07 o 23:29

do @.(kropka). Nie jestem mściwy. Czym innym jest o czymś pamiętać a czym innym jest być pamiętliwym. Ja miałem obowiązek zabezpieczyć byt rodzinie poprzez prowadzenie delikatesów ze sprzedażą alkoholu. Obowiązkiem funkcjonariusza publicznego było wspieranie działalności gospodarczej a nie życie emocjami. barany powinni policzyć zysk jaki jest jest dziś, za jakiś czas i w perspektywie dekady czy kilku. I barany tego nie uczyniły. Mnie nic do tego. Mnie zadowala strata miasta w kwocie 1,5 - 2 mln PLN. Poza tym to wasza wina, że pozwalacie baranom tak dysponować waszą własnością. Macie to na co zasługujecie.

Zgłoś
.22.07 o 13:28

Z tego co pisze zw-kowalski to obaj są bardzo mściwymi ludźmi.

Zgłoś
Tragedia22.07 o 12:54

Ale porażka dla miasta i mieszkańców którzy korzystają z mopsu!!!

Zgłoś
:-) zw-kowalski21.07 o 23:29

Ponieważ marszałek Burmistrza i sam Jasiek zaszli mi(nam) za skórę wkręciłem ich w pewne spory. Oni mi (nam) zabierali kolejne lokale w których wygrywaliśmy przetargi. Myśleli, że mnie kopią. Ja wiedząc, że muzykant zna się na ekonomii jak ja na muzyce doprowadzałem do sprzedaży lokali. I tym samym na lokalach 3 Maja I i II, Lwowska 4 macie 1,5 do 2 mln w plecy. Jak policzysz ile my płaciliśmy za lokale a ile miasto wzięło przy sprzedaży to od koło 10 lat nie macie z nich kasy. Kasę wydano. I mnie od czasu do czasu cieszy to , że doprowadziłem miasto do utraty 1,5 do 2 mln złotych. Od czasu do czasu w Middsomar mówię SKOL i pije zdrowie tych którzy połknęli ten haczyk i nasze lokale sprzedali.

Zgłoś
:-) zw-kowalski21.07 o 23:22

Orak. Gdyby w warunkach konkursu było 5 lub 10 lat pracy w pomocy socjalnej to startowałyby osoby z na prawdę dużym doświadczeniem. marszałek Burmistrza przyczynił się do mojej emigracji. Na wygrany lokal 3 Maja 54/I nie dostaliśmy zgody na sprzedaż alkoholi. komisja wolała dać zezwolenie Biedronce i tego sama limit został wyczerpany. marszałek Burmistrza wraz innymi burmistrzami, skarbnikiem i sekretarzem i wszystkimi urzędnikami złożyli na mnie zawiadomienie, że ich znieważyłem i zniesławiłem. Latał, ze skargami do prokuratury, że się go spytałem "czy jest burmistrzem czy też tchórzem". teraz mam tzw święty spokój nie mając do czynienia z baranami.

Zgłoś
:-) zw-kowalski21.07 o 23:16

do @.(kropka). To sprawdź wcześniejsze komentarze osób mających więcej wiedzy niż ja. Kołaciński nigdy tego nie dementował. Z mojej klasy na WAM startowali ci , którzy nie mieli szans na dostanie się i ukończenie medycyny na uczelni cywilnej.

Zgłoś
ehh21.07 o 21:56

Idę o zakład, że ratuszowi nie widzą w tym nic niestosownego. Na tym polega dramat tego miasta.

Zgłoś
Anka21.07 o 21:52

A gdzie Tylko PO, słów mu zabrakło? Na pewno nie napiszę, że to wina PiS, biedak rozczarowany Bronsiem, może w końcu zmadrzeje?

Zgłoś
Kowalska21.07 o 18:12

Kowalski naczynia pozmywaj!

Zgłoś
MojaOlesnica.pl21.07 o 16:42

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
df21.07 o 15:56

Układy i kolesiostwo strasznie się szerzy. Panie Bronś już nigdy na pana nie zagłosuje

Zgłoś
To jest żenujące 21.07 o 15:54

To fakt, wygląda to tak jakby niektórzy ludzie wstydu nie mieli.

Zgłoś
qaz21.07 o 15:16

pucuś jak zawsze tam jaktłusty kot dzie koryto tam on taki żerownik i jak mu nie wstyd tak żerować

Zgłoś
ehh21.07 o 14:07

Macie swojego Bronsia.

Zgłoś
I. 21.07 o 13:21

Nikt rozsądny nie powie, ze pełna pasji, planów, bardzo bardzo inteligentna obecna Dyrektor sama chciała odejść na emeryturę ... KŁAMSTWO!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Suczka biegała po trasie S8
wczoraj/ Aktualności
Niepodległościowy piknik na rynku
wczoraj/ Aktualności
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
wczoraj/ Aktualności
Mistrzostwa i niepodległościowe turnieje
wczoraj/ Sport
Taki będzie parkour park
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube