reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 21 września. Imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Dlaczego Kurpix to teraz Mr. Kurp? [WIDEO]

18.07 o 11:34Komentarzy: Kategoria: Ciekawostki
- Jeśli zapytałbyś mnie, w którą stronę pójdzie polskie weselnictwo, to odpowiedziałbym, że w każdą - mówi w rozmowie z nami Tomasz Kurp - dj, konferansjer i beatboxer, który od niedawna funkcjonuje pod nowym pseudonimem Mr. Kurp.

Artykuł sponsorowanyPolska branża weselna przeżywa rozkwit. Niemal każdy ślub kończy się wielką imprezą, czyli weselem. Rynek usług błyskawicznie się zapełnia. Weselnych gości od lat zabawia oleśniczanin Tomasz Kurp - dj, konferansjer i beatboxer, który kryje się pod nowym pseudonimem Mr. Kurp, a wcześniej występował jako Kurpix.

- Dlaczego postanowiłem postawić na ewolucję pseudonimu – zapraszam do obejrzenia okolicznościowego spotu, który nagraliśmy razem z chłopakami z Contrast Studio - uśmiecha się Tomasz Kurp.Wyjaśnia, że za każdym razem reaguje na zmiany tego specyficznego rynku. - Jeśli zapytałbyś mnie, w którą stronę pójdzie polskie weselnictwo, to odpowiedziałbym, że w każdą. Obecnie takie imprezy kojarzą się z muzyką disco polo albo sprośnymi i nie do końca zrozumiałymi zabawami, które u coraz większego grona odbiorców budzą niesmak. Chciałem pójść w inną stronę i zaoferować młodym, bo to dla nich w końcu jest jedyne takie wydarzenie w życiu, coś innego, oryginalnego i nietypowego. Dla mnie wesele to impreza, która ma za zadanie pokazanie świata młodych. Na zasadzie „patrzcie, oto muzyka, której słuchają, oto ich ulubione jedzenie oraz ich ulubione towarzystwo”. Każda impreza dla mnie jest wyjątkowa i bardzo cieszę się że mogę towarzyszyć młodym w najważniejszych chwilach ich życia - zdradza Mr. Kurp.

Nasz rozmówca preferuje wiele rodzajów dobrej muzyki, które oferuje gościom i zapewnia, że znajdzie nutę na każdą dusze. Dodatkowo na specjalne życzenie może zaoferować przedstawienie beatboxowe. Jest przekonany, że może rozkręcić każdą imprezę. Oprócz tego, prowadzi również inne imprezy okolicznościowe.

- Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu. Lubię wyzwania i wysoko postawioną poprzeczkę. Dogadam się z każdym. No, prawie z każdym - śmieje się na koniec naszej rozmowy T. Kurp.Mr. Kurp na Facebooku
Tel. 798 811 099


sp

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama
Sfinansowane przez KKW Koalicja Obywatelska PO .N i PL Zieloni
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Zderzenie motocyklistów przy cmentarzu
dzisiaj o 12:25/ Aktualności
Andrzej Sowa o sprawie boiska przy Katolickiej SP
dzisiaj o 11:04/ Aktualności
Rodzinny rajd po gminie Dobroszyce
dzisiaj o 10:11/ Sport
Dach Szóstki wymaga remontu
dzisiaj o 10:02/ Aktualności
Święto kolorów w Twardogórze
dzisiaj o 09:07/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube