reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 12 listopada. Imieniny Renaty, Witolda, Czcibora.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pogoń prezentuje sztab szkoleniowy

15.07 o 08:57Komentarzy: 2Kategoria: Sport
Dzisiaj do treningów wracają seniorzy Pogoni Oleśnica. Z tej okazji klub zaprezentował sztab szkoleniowy, który będzie pracował z zawodnikami w najbliższym sezonie.Senior

Zespół prowadzony przez posiadającego licencję UEFA A Marcina Jurasika wznowi swoje treningi już w poniedziałek 15 lipca 2019 o godzinie 18:30. W planach przygotowań jest 5 meczów kontrolnych oraz kilkadziesiąt jednostek treningowych. Pierwsze spotkanie ligowe zaplanowane jest na 17 sierpnia 2019 roku.

Junior Młodszy – Rocznik 2003/2004
Zgodnie z zapowiedziami, zespół juniorów młodszych, jako bezpośrednie zaplecze drużyny seniorów, poprowadzi również trener Jurasik. Co ciekawe, kilku juniorów otrzyma szansę treningów z I zespołem już w tym tygodniu! Treningi rozpoczną się 22 lipca 2019 roku. Na ten sam dzień zaplanowane jest spotkanie organizacyjne z rodzicami. W chwili obecnej w kadrze znajduje się 24 zawodników, z czego wszyscy jadą na obóz w Świeradowie Zdrój. W tym tygodniu ukaże się również terminarz dla ligi juniora młodszego.

Trampkarz – Rocznik 2005/2006

Po doskonałym sezonie trampkarzy i zajęciu pierwszego miejsca w lidze, zespół obejmie Trener Grzegorz Graf, który już od zimy prowadził trampkarzy wspólnie z trenerem Marcinem. Trener Graf będzie miał do dyspozycji 20 zawodników ale nie jest wykluczone, że szansę gry w trampkarzach otrzymają najbardziej wyróżniający się piłkarze z rocznika 2007. Decyzja będzie zależała od postawy zawodników na obozie w Świeradowie oraz od decyzji trenera Grafa. Pierwszy trening drużyny trampkarzy zaplanowany jest na 24 lipca 2019 r. Zebranie z Rodzicami odbędzie się 30 sierpnia 2019 roku.

⚽️Młodzik – Rocznik 2007/2008⚽️
Drużynę młodzików poprowadzi w tym sezonie trener Karol Rafalski, który wcześniej pracował w naszym klubie z zespołem Skrzatów, a na co dzień występuje w seniorach naszego klubu. Do już bardzo szerokiej kadry zespołu młodzików, dołączą najbardziej wyróżniający się zawodnicy z rocznika 2009. Pierwszy trening drużyny młodzików zaplanowany jest na 12 sierpnia 2019 r. Zebranie z Rodzicami odbędzie się 30 sierpnia 2019 roku.

Orlik – Rocznik 2009/2010

Trenera Waldemara Michalca w Oleśnicy nikomu przedstawiać nie trzeba. Człowiek – Legenda. Wspaniały piłkarz, trener i nauczyciel. Od wielu lat, szkoli i wychowuje, kolejne pokolenia młodych piłkarzy Pogoni Oleśnica, tak samo będzie w tym sezonie. Pierwszy trening drużyny orlików zaplanowany jest po 2 września 2019 r. Zebranie z Rodzicami odbędzie się 13 września 2019 roku.

Żak – Rocznik 2011/2012

Po serii bardzo udanych turniejów i wielu wygranych meczach, swoją pracę z tą grupą szkoleniową będzie kontynuował Trener Piotr Nasiadek. Pierwszy trening drużyny żaków zaplanowany jest po 2 września 2019 r. Zebranie z Rodzicami odbędzie się 13 września 2019 roku

Skrzat – Rocznik 2013/2014

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do grupy skrzatów na pełen etat i w pełnym zakresie wraca trener Wojciech Strójwąs. Udane ukończenie kursu UEFA C na pewno pomoże w dalszej pracy z dziećmi. Pierwszy trening drużyny Skrzatów zaplanowany jest po 2 września 2019 r. Zebranie z Rodzicami odbędzie się 13 września 2019 roku

Przedszkolak – Rocznik 2015 i młodsi

Pod nieobecność trener Moniki Biedy, zajęcia w dalszym ciągu prowadzić w zastępstwie będzie trener Jakub Zmyślony. Pierwszy trening drużyny przedszkolaków zaplanowany jest po 2 września 2019 r. Zebranie z Rodzicami odbędzie się 13 września 2019 roku.

źródło: Pogoń Oleśnica

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Rodzic17.07 o 12:45

Z informacji, którą otrzymaliśmy p.Dariusz już nie będzie trenerem tej grupy. O zdaniu rodziców i dzieci na ten temat p.Prezes nie chce rozmawiać, a w zdecydowanej większości się z tym nie zgadzamy.

Zgłoś
Olesniczanin17.07 o 08:21

Gdzie jest Darek? ,p.Waldemar co mi wiadomo szkoli od paru sezonów w pogoni a nie jak napisaliście od wielu lat,

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Suczka biegała po trasie S8
wczoraj/ Aktualności
Niepodległościowy piknik na rynku
wczoraj/ Aktualności
Obchody Narodowego Święta Niepodległości
wczoraj/ Aktualności
Mistrzostwa i niepodległościowe turnieje
wczoraj/ Sport
Taki będzie parkour park
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube