reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 17 lipca. Imieniny Anety, Aleksego, Julietty.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa oskarża liberałów, socjalistów i zielonych

12.07 o 16:24Komentarzy: 299Kategoria: Aktualności
Posłanka do Parlamentu Europejskiego z Sycowa Beata Kempa na antenie Radia Maryja oskarża liberałów, socjalistów i zielonych o torpedowanie "kandydatur które są emanacją wartości, szczególnie wartości konserwatywnych, takich jak rodzina, sprawiedliwość, silne i dumne państwo".


Beata Kempa

Pochodząca z Sycowa polityk, a od niedawna posłanka do Parlamentu Europejskiego, Beata Kempa była gościem "Aktualności Dnia" w Radiu Maryja.

B. Kempa skrytykowała sprzeciw większości europosłów względem wyboru Beaty Szydło na stanowisko przewodniczącej Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego. - To brutalna gra socjalistów, liberałów i zielonych przeciwko konserwatystom - oceniła.

Oskarżyła przy tym pewne środowiska o torpedowanie kandydatur konserwatystów. - Socjaliści, liberałowie i zieloni próbują bardzo mocno torpedować kandydatury, które są emanacją wartości, szczególnie wartości konserwatywnych, takich jak rodzina, sprawiedliwość, silne i dumne państwo. Absolutnie nie należy się poddawać. To jest tak, jak kiedyś na falach Radia Maryja słusznie powiedział Ojciec Dyrektor: "To jest walec, który jedzie" i temu walcowi trzeba się przeciwstawiać - informuje Radio Maryja.

Zobacz: Pełny zapis rozmowy z Beatą Kempą na antenie Radia Maryja

rd, źródło: Radio Maryja

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (299)

:-) zw-kowalskidzisiaj o 00:26

Panie Edmundzie. Jest takie powiedzenie przypisywane Margaret Thatcher " Państwo niczego nie daje, bo niczego nie ma. Jeśli rząd twierdzi, że daje komuś , znaczy, że zabiera tobie. Rząd nie ma własnych pieniędzy".

Zgłoś
Edmund Kalecińskiwczoraj o 12:44

Ale Panie Zbyszku, ja antycypuję przyszłość, która w razie wygrania wyborów przez pisowców, nas zastanie. Pan piszesz o przeszłości i w dużej części masz Pan rację. Martwi mnie, że społeczeństwa nie informuje się o przyszłych skutkach wielomiliardowego zadłużenia państwa, w bardzo krótkim czasie. Pisowcy jeżdżą po Polsce, obiecują i picują lud. Nie informuje się ludzi skąd rzeczywiście pochodzą pieniądze, a dług całkowity państwa już ponad bilion. A jeszcze brak praworządności odbije się państwu potężną czkawką. Wielu prawników mówi o "państwie prawa", a to nie to samo co "państwo prawne", jak mówi Konstytucja RP. "Państwo prawne", to wielkim skrócie, "praworządność". Hitler też miał przecież "państwo prawa"...

Zgłoś
:-) zw-kowalskiwczoraj o 09:02

Panie Edmundzie. Na PiS nie głosowano by gdyby SLD nie dał ciała i nie dał tych osłon socjalnych jakie dał prostym ludziom PiS. To na prawdę zabawne, że to co likwidowało SLD dziś odbudowuje PiS. Mi politycznie daleko do PiS. Ale Biedroń stwierdził " Kaczyński dobrze przygotował się do rządzenia po wygranych wyborach". Co miało być tak jak sobie kiedyś ubzdurała UW, że ciemny lud ma tak czynić jak chce tego elita. Ja w sprawie Smoleńska, kościoła itp nie pozostawiam na PiS suchej nitki ale za 500 plus mają u mnie potężny plus. To na prawdę poprawiło sytuację na prowincji w Polsce B. Przejedź się Pan niektórymi drogami powiatowymi i zobaczy Pan jak traktuje się obecnie prowincję. Jazda do Stroni, Z Solnik do Jelcza to jazda przez mękę.

Zgłoś
Edmund Kalecińskiwczoraj o 07:56

Głosowanie na PiS to głosowanie za zamordystyczną wizją, turecko-węgierską, Kaczyńskiego. To Jarosław przecież ogłosił w 2014 roku, że Polska będzie taka jak Turcja. To on kolaborował nie tak dawno z Orbanem, a Orban to kumpel Putina. Nie wiecie tego, nie rozumiecie ?

Zgłoś
Perturabowczoraj o 00:35

Tak, dobranoc.

Zgłoś
:-) zw-kowalskiwczoraj o 00:35

Perturabo. Czytaj ze zrozumieniem. W Szwecji jest dobrze lub bardzo dobrze. Natomiast jest nieco gorzej i trudniej. Tak jak Polska potrzebuje 80 lat aby dogonić Szwecję w PKB na mieszkańca tak Szwecja potrzebuje ok 100 lat aby dotrzeć do waszego dna zwanego zieloną wyspą. Kumasz to ?

Zgłoś
Perturabowczoraj o 00:32

@ :-) zw-kowalski, ale po co mi to mówisz ? Starasz się znależć kogoś nieszczęśliwszego od siebie żeby ego podbudować ? sorry - pudło.

Zgłoś
Q!!!!15.07 o 23:38

Po hibernacji wolno mysli?! W Szwecji to normalność!!

Zgłoś
ORMO Jasnogrodu15.07 o 23:34

Tezą po postach nieokrzesanego Edmunta i wolnomyślącego zw jest twierdzenie, że to nie krytyka ekonomii ani również ustroju kapitalistycznego, lecz bunt antyteistyczny o charakterze metafizycznym stanowi jądro ich świadomości we wszystkich okresach ich aktywności w internecie! Ich bunt ten zaś prowadzi do chęci unicestwienia całości stworzenia jako dzieła złego Demiurga ? w dodatku będącego wytworem ludzkiej fałszywej świadomości ? a zatem także polityczności opartej na rozróżnieniu przyjaciół i wrogów!

Zgłoś
:-) zw-kowalski15.07 o 23:20

Perturabo. To jak masz to w d... to masz ją bardzo pojemną i gotowa też dla homo. Umiesz czytać, ze zrozumieniem ? Mi się w Szwecji podoba. Tylko widzę jak ze Skandynawii powoli robi się Europą. Do tego widzę ile Szwecja traci na członkostwie w UE. To nie ta sama Szwecja do jakiej wcześniej emigrowałem. Tu urzędy jeszcze szanują podatnika a w PL to już jazda bez trzymanki. jeszcze kilka lat jak gotówka wyjdzie i u was z obiegu to zobaczysz jak będą was kroiły banki. I to kilka razy więcej jak w Szwecji. Za Morawieckiego za przelew ze Swedbank do BZWBK płaciłem 1,5 korony. A z BZWBK do Swedbank już nie mniej jak 150 SEK czyli 100 razy drożej. tak to u was działa.

Zgłoś
.15.07 o 23:12

https://bi.im-g.pl/im/d3/b3/15/z22754515IH,Rezygnacja-Beaty-Szydlo.jpg

Zgłoś
:))))))15.07 o 23:08

Sromotne zwycięstwo Szydło 2: 0 :))))))))

Zgłoś
bexa lala15.07 o 23:06

Jak sie serce raduje szydlowa znowu przegrala glosowanie.Widzisz kobieto warto byc przyzwoitym! I co pisowcy znowu zwyciestwo?

Zgłoś
.15.07 o 22:44

https://i.iplsc.com/kempaskasowala/0004WGH74YIP0XON-C116-F4.jpg

Zgłoś
Cytata15.07 o 22:40

Szanowny jebn.... umyśle! !Słowa ojca Rydzyka o prezydentowej Marii można uznać za dopuszczalną krytykę w granicach wolności słowa. Wolność słowa polega również na tym, że cierpliwie musimy wysłuchiwać rzeczy, które nam się nie podobają ? mówię Tobie jako niezwiązany z Radiem Maryja !! Tak więc Edmuntcie Edmuntowiczu kolejny raz glosząc idiotyzm ośmieszasz siebie !!! Osmieszasz swoje, podejrzane wykształcenie??! Edmuntcie edmuntowiczu na żoldzie zsowiałych antyklerykałów, to, co ojciec Rydzyk powiedział w nagraniu opublikowanym przez ?Wprost?, nie stanowiło przestępstwa. Zarzucano mu zniesławienie pani prezydentowej przez nazwanie jej czarownicą. Owszem, jeżeli wierzy się w czary, można uznać, że miało miejsce zniesławienie. Ale dziś w czary uczniu Gubelmana nie wierzymy, więc taki epitet może być najwyżej obraźliwy. By doszło do przestępstwa, ten epitet musiałby zostać użyty w obecności osoby, której dotyczy, lub publicznie. Tak aby obrażający zakładał, że jego słowa dotrą do obrażanego. Tymczasem - jak wiemy to wszystko odbywało się w zamkniętym gronie. W dodatku o. Rydzyk prosił uczestników wykładu, żeby tego nie powtarzali.

Zgłoś
Edmund Kaleciński15.07 o 22:32

"Beata Szydło po raz drugi nie została wybrana szefową komisji zatrudnienia i spraw społecznych w Parlamencie Europejskim. A jeszcze wczoraj Jarosław Kaczyński przyznał, że jest w trakcie negocjacji z wysłannikami niemieckiego CDU. Jak widać, negocjacje nic nie dały, bo Szydło uzyskała jeszcze gorszy wynik niż za pierwszym razem - 19 do 34". ZA LEKCEWAŻENIE PRAWA I PRAWORZĄDNOŚCI CHCĄ STOŁKI W UNII ? ZA NIENAWIŚĆ DO WIĘKSZOŚCI SPOŁECZEŃSTWA CHCĄ SZACUNKU ? ZA WSPÓŁORGANIZACJĘ KATOLICKIEGO TERRORU LICZĄ NA CUD ? https://oko.press/negocjacje-kaczynskiego-nic-szydlo-przeg?/**** Tę wiadomość znalazłem przed chwilą. Widzę, że Kaczyński nie zrozumiał niczego ! Ale dalej walczy i kombinuje z Sądem Najwyższy. Zdradziecka kolaboracja ???

Zgłoś
Perturabo15.07 o 22:30

@ :-) zw-kowalski - szczerze ? mam to w d*pie. Nie podoba ci się w Polsce, nie podoba ci się w Szwecji, weż człowieku jedź do Rosji i będzie święty spokój.

Zgłoś
:-) zw-kowalski15.07 o 20:53

Perturabo. UE ma demokrację w d.... UE nic nie zrobiła dla Ukrainy. Niemcy nadal handlują z Putinem. UE nic nie zrobiła dla Syrii. UE woli tam reżim niż "wolną amerykankę". UE to takie RWPG tylko dużo ładniej zapakowane. UE to dyktat silniejszego nad słabszym. Widzę ile Szwecja traci przez UE i jak kasa z obrotu bezgotówkowego zasila kogoś gdzieś na końcu trzymającego nadzór nad bankami.

Zgłoś
Perturabo15.07 o 12:03

Jedno jest pewne, Unia to jedyny gwarant, że młode kraje członkowskie takie jak Polska nie ulegną anty demokratycznemu reżimowi. To taka zapora, gdy tylko PIS przegina pałe, Unia reaguje ostro i rząd po kilku buńczucznych pohuikwaniach wycofuje się z podkulonym ogonem. To jest właśnie ta podstawowa funkcja i siła Unii oprócz wparcia gospodarczego oczywiście.

Zgłoś
mieszkaniec15.07 o 11:47

Tej Pani już dziękujemy. Niech się lepiej nie pokazuje i nie wypowiada.Tak samo jak inne Panie uciekła do PUE za dobra kasę obijać boki i kompromitować Polskę. Wstyd że pochodzi z DŚ, a Syców nie powinien się do tej Pani przyznawać :)

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Myśleli, że ktoś umarł, a to tylko smród
wczoraj/ Aktualności
Policja kontra samochodowy smog
wczoraj/ Aktualności
Sebastian Lelas zatrudniony w urzędzie miasta
wczoraj/ Aktualności
Bajkstajlowcy wrócili z Włoch!
wczoraj/ Sport
Kierowca miał dwa promile!
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube