reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 22 października. Imieniny Halki, Kordiana, Kordelii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Beata Kempa oskarża liberałów, socjalistów i zielonych

12.07 o 16:24Komentarzy: 302Kategoria: Aktualności
Posłanka do Parlamentu Europejskiego z Sycowa Beata Kempa na antenie Radia Maryja oskarża liberałów, socjalistów i zielonych o torpedowanie "kandydatur które są emanacją wartości, szczególnie wartości konserwatywnych, takich jak rodzina, sprawiedliwość, silne i dumne państwo".


Beata Kempa

Pochodząca z Sycowa polityk, a od niedawna posłanka do Parlamentu Europejskiego, Beata Kempa była gościem "Aktualności Dnia" w Radiu Maryja.

B. Kempa skrytykowała sprzeciw większości europosłów względem wyboru Beaty Szydło na stanowisko przewodniczącej Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych Parlamentu Europejskiego. - To brutalna gra socjalistów, liberałów i zielonych przeciwko konserwatystom - oceniła.

Oskarżyła przy tym pewne środowiska o torpedowanie kandydatur konserwatystów. - Socjaliści, liberałowie i zieloni próbują bardzo mocno torpedować kandydatury, które są emanacją wartości, szczególnie wartości konserwatywnych, takich jak rodzina, sprawiedliwość, silne i dumne państwo. Absolutnie nie należy się poddawać. To jest tak, jak kiedyś na falach Radia Maryja słusznie powiedział Ojciec Dyrektor: "To jest walec, który jedzie" i temu walcowi trzeba się przeciwstawiać - informuje Radio Maryja.

Zobacz: Pełny zapis rozmowy z Beatą Kempą na antenie Radia Maryja

rd, źródło: Radio Maryja

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (302)

:-) zw-kowalski17.07 o 09:10

Panie Edmundzie . W Polsce jest odwrotnie niż na całym świecie. W Polsce najbogatsi płaca mniej danin na państwo niż biedni. Tzw klin podatkowy to różnica między tym, ile kosztuje pracownik pracodawcę, a tym co pracownik dostaje na rękę lub na konto. W Polsce wynosi on 35,8 % czyli z każdej stówy wydawanej przez pracodawcę, 35,8 zł trafia do państwa w postaci podatku i składek na ZUS i NFOZ. To odrobina mniej jak średnia OECD, która wynosi 36, 1 %. Przedsiębiorca który zarabia ponad 60% przeciętnego wynagrodzenia nie płaci już składki ponad te kwotę do ZUS więc wiele firm wymyśla samozatrudnienie. Przedsiębiorca który zarabia mniej jak 60 % średniego wynagrodzenia w kieszeni pozostawia sobie mniej. To cud nad cudy. To PiS zniósł trzeci próg podatkowy dla najbogatszych a nie PO. Tego nie rozumie ani rys ani mad.

Zgłoś
Edmund Kaleciński17.07 o 08:39

Tak - Panie Zbyszku - właśnie tak. W tym roku w kwietniu minęła szósta rocznica jej śmierci. Ale polski Duda ps. Adrian, długopis Kaczyńskiego, jakiś czas temu rzekł: "Państwo wreszcie coś daje, a nie zabiera". A ponadto, filozofię tę można sprowadzić do dwóch stwierdzeń Thatcher: "pieniądze nie spadają z nieba, muszą być zarobione na ziemi" oraz: ?socjalistyczne rządy zawsze robią bałagan w finansach. Zawsze wydają cudze pieniądze. To dla nich charakterystyczne". A Kaczyński wszystko przewrócił do góry nogami, nasze pieniądze wydaje największemu wrogowi Polski, Kościołowi kat. Ten watykański okupant i pasożyt dostaje potężne obrywy, teraz już kilkunastomiliardowe rocznie, i jeszcze Polaków poniża, lży i spluwa im prosto w twarz, a oni na kolanach całują dupy spasionych śmierdzieli, spryskanych perfumami. Ta pedofilna, homofilna i homoseksualna kasta nastawia jeszcze ciemnemu ludowi fallusy do "ciumkania". A pisowcy to szambo nazywają "zjednoczoną prawicą" i ten w większości durny lud w to wierzy... Alem się rozbujał, cie florek. Na razie. Pozdrawiam.

Zgłoś
300 POLITYKA17.07 o 07:35

ORMO Jasnogrodu czuwa!

Zgłoś
:-) zw-kowalski17.07 o 00:26

Panie Edmundzie. Jest takie powiedzenie przypisywane Margaret Thatcher " Państwo niczego nie daje, bo niczego nie ma. Jeśli rząd twierdzi, że daje komuś , znaczy, że zabiera tobie. Rząd nie ma własnych pieniędzy".

Zgłoś
Edmund Kaleciński16.07 o 12:44

Ale Panie Zbyszku, ja antycypuję przyszłość, która w razie wygrania wyborów przez pisowców, nas zastanie. Pan piszesz o przeszłości i w dużej części masz Pan rację. Martwi mnie, że społeczeństwa nie informuje się o przyszłych skutkach wielomiliardowego zadłużenia państwa, w bardzo krótkim czasie. Pisowcy jeżdżą po Polsce, obiecują i picują lud. Nie informuje się ludzi skąd rzeczywiście pochodzą pieniądze, a dług całkowity państwa już ponad bilion. A jeszcze brak praworządności odbije się państwu potężną czkawką. Wielu prawników mówi o "państwie prawa", a to nie to samo co "państwo prawne", jak mówi Konstytucja RP. "Państwo prawne", to wielkim skrócie, "praworządność". Hitler też miał przecież "państwo prawa"...

Zgłoś
:-) zw-kowalski16.07 o 09:02

Panie Edmundzie. Na PiS nie głosowano by gdyby SLD nie dał ciała i nie dał tych osłon socjalnych jakie dał prostym ludziom PiS. To na prawdę zabawne, że to co likwidowało SLD dziś odbudowuje PiS. Mi politycznie daleko do PiS. Ale Biedroń stwierdził " Kaczyński dobrze przygotował się do rządzenia po wygranych wyborach". Co miało być tak jak sobie kiedyś ubzdurała UW, że ciemny lud ma tak czynić jak chce tego elita. Ja w sprawie Smoleńska, kościoła itp nie pozostawiam na PiS suchej nitki ale za 500 plus mają u mnie potężny plus. To na prawdę poprawiło sytuację na prowincji w Polsce B. Przejedź się Pan niektórymi drogami powiatowymi i zobaczy Pan jak traktuje się obecnie prowincję. Jazda do Stroni, Z Solnik do Jelcza to jazda przez mękę.

Zgłoś
Edmund Kaleciński16.07 o 07:56

Głosowanie na PiS to głosowanie za zamordystyczną wizją, turecko-węgierską, Kaczyńskiego. To Jarosław przecież ogłosił w 2014 roku, że Polska będzie taka jak Turcja. To on kolaborował nie tak dawno z Orbanem, a Orban to kumpel Putina. Nie wiecie tego, nie rozumiecie ?

Zgłoś
Perturabo16.07 o 00:35

Tak, dobranoc.

Zgłoś
:-) zw-kowalski16.07 o 00:35

Perturabo. Czytaj ze zrozumieniem. W Szwecji jest dobrze lub bardzo dobrze. Natomiast jest nieco gorzej i trudniej. Tak jak Polska potrzebuje 80 lat aby dogonić Szwecję w PKB na mieszkańca tak Szwecja potrzebuje ok 100 lat aby dotrzeć do waszego dna zwanego zieloną wyspą. Kumasz to ?

Zgłoś
Perturabo16.07 o 00:32

@ :-) zw-kowalski, ale po co mi to mówisz ? Starasz się znależć kogoś nieszczęśliwszego od siebie żeby ego podbudować ? sorry - pudło.

Zgłoś
Q!!!!15.07 o 23:38

Po hibernacji wolno mysli?! W Szwecji to normalność!!

Zgłoś
ORMO Jasnogrodu15.07 o 23:34

Tezą po postach nieokrzesanego Edmunta i wolnomyślącego zw jest twierdzenie, że to nie krytyka ekonomii ani również ustroju kapitalistycznego, lecz bunt antyteistyczny o charakterze metafizycznym stanowi jądro ich świadomości we wszystkich okresach ich aktywności w internecie! Ich bunt ten zaś prowadzi do chęci unicestwienia całości stworzenia jako dzieła złego Demiurga ? w dodatku będącego wytworem ludzkiej fałszywej świadomości ? a zatem także polityczności opartej na rozróżnieniu przyjaciół i wrogów!

Zgłoś
:-) zw-kowalski15.07 o 23:20

Perturabo. To jak masz to w d... to masz ją bardzo pojemną i gotowa też dla homo. Umiesz czytać, ze zrozumieniem ? Mi się w Szwecji podoba. Tylko widzę jak ze Skandynawii powoli robi się Europą. Do tego widzę ile Szwecja traci na członkostwie w UE. To nie ta sama Szwecja do jakiej wcześniej emigrowałem. Tu urzędy jeszcze szanują podatnika a w PL to już jazda bez trzymanki. jeszcze kilka lat jak gotówka wyjdzie i u was z obiegu to zobaczysz jak będą was kroiły banki. I to kilka razy więcej jak w Szwecji. Za Morawieckiego za przelew ze Swedbank do BZWBK płaciłem 1,5 korony. A z BZWBK do Swedbank już nie mniej jak 150 SEK czyli 100 razy drożej. tak to u was działa.

Zgłoś
.15.07 o 23:12

https://bi.im-g.pl/im/d3/b3/15/z22754515IH,Rezygnacja-Beaty-Szydlo.jpg

Zgłoś
:))))))15.07 o 23:08

Sromotne zwycięstwo Szydło 2: 0 :))))))))

Zgłoś
bexa lala15.07 o 23:06

Jak sie serce raduje szydlowa znowu przegrala glosowanie.Widzisz kobieto warto byc przyzwoitym! I co pisowcy znowu zwyciestwo?

Zgłoś
.15.07 o 22:44

https://i.iplsc.com/kempaskasowala/0004WGH74YIP0XON-C116-F4.jpg

Zgłoś
Cytata15.07 o 22:40

Szanowny jebn.... umyśle! !Słowa ojca Rydzyka o prezydentowej Marii można uznać za dopuszczalną krytykę w granicach wolności słowa. Wolność słowa polega również na tym, że cierpliwie musimy wysłuchiwać rzeczy, które nam się nie podobają ? mówię Tobie jako niezwiązany z Radiem Maryja !! Tak więc Edmuntcie Edmuntowiczu kolejny raz glosząc idiotyzm ośmieszasz siebie !!! Osmieszasz swoje, podejrzane wykształcenie??! Edmuntcie edmuntowiczu na żoldzie zsowiałych antyklerykałów, to, co ojciec Rydzyk powiedział w nagraniu opublikowanym przez ?Wprost?, nie stanowiło przestępstwa. Zarzucano mu zniesławienie pani prezydentowej przez nazwanie jej czarownicą. Owszem, jeżeli wierzy się w czary, można uznać, że miało miejsce zniesławienie. Ale dziś w czary uczniu Gubelmana nie wierzymy, więc taki epitet może być najwyżej obraźliwy. By doszło do przestępstwa, ten epitet musiałby zostać użyty w obecności osoby, której dotyczy, lub publicznie. Tak aby obrażający zakładał, że jego słowa dotrą do obrażanego. Tymczasem - jak wiemy to wszystko odbywało się w zamkniętym gronie. W dodatku o. Rydzyk prosił uczestników wykładu, żeby tego nie powtarzali.

Zgłoś
Edmund Kaleciński15.07 o 22:32

"Beata Szydło po raz drugi nie została wybrana szefową komisji zatrudnienia i spraw społecznych w Parlamencie Europejskim. A jeszcze wczoraj Jarosław Kaczyński przyznał, że jest w trakcie negocjacji z wysłannikami niemieckiego CDU. Jak widać, negocjacje nic nie dały, bo Szydło uzyskała jeszcze gorszy wynik niż za pierwszym razem - 19 do 34". ZA LEKCEWAŻENIE PRAWA I PRAWORZĄDNOŚCI CHCĄ STOŁKI W UNII ? ZA NIENAWIŚĆ DO WIĘKSZOŚCI SPOŁECZEŃSTWA CHCĄ SZACUNKU ? ZA WSPÓŁORGANIZACJĘ KATOLICKIEGO TERRORU LICZĄ NA CUD ? https://oko.press/negocjacje-kaczynskiego-nic-szydlo-przeg?/**** Tę wiadomość znalazłem przed chwilą. Widzę, że Kaczyński nie zrozumiał niczego ! Ale dalej walczy i kombinuje z Sądem Najwyższy. Zdradziecka kolaboracja ???

Zgłoś
Perturabo15.07 o 22:30

@ :-) zw-kowalski - szczerze ? mam to w d*pie. Nie podoba ci się w Polsce, nie podoba ci się w Szwecji, weż człowieku jedź do Rosji i będzie święty spokój.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Gdzie dzisiaj nie będzie wody?
dzisiaj o 08:35/ Aktualności
ITD chce ukarać Polbusa!
dzisiaj o 08:25/ Aktualności
Nocne pływanie w OKR Atol
dzisiaj o 07:29/ Sport
Zasadzili w Niemczech drzewa przyjaźni
dzisiaj o 07:13/ Aktualności
Wypnij pierś, wyprzedź raka!
dzisiaj o 06:18/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube