reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 22 października. Imieniny Halki, Kordiana, Kordelii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Dotacje na rozpoczęcie działalności

12.07 o 05:29Komentarzy: 5Kategoria: Aktualności
Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy szykuje się do przyznawania dotacji na rzecz osób bezrobotnych, które założą firmy. Publikujemy komunikat urzędników na ten temat.


Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy przyzna dotacje na rozpoczęcie działalności

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy informuje o możliwości skorzystania ze środków w ramach dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

- W związku z planowanym naborem wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, prosimy zainteresowane osoby (zarejestrowane w urzędzie pracy posiadające status osoby bezrobotnej) o zgłaszanie się do doradców zawodowych w celu przeprowadzenia rozmowy określającej predyspozycje do prowadzenia działalności gospodarczej - informuje urząd pracy.

- Kontakt telefoniczny z doradcami zawodowymi pod numerem 71 399 50 43 lub osobiście w pokoju 118, I piętro. W celu uzyskania informacji na temat formalności związanych z ubieganiem się o dotację prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 71 399 50 64 - piszą urzędnicy.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

olo12.07 o 22:33

W naszym cudownym kraju szkoda se dupy zawracać z dział. gos. bo skarbówka cie zgnębi a zus dobije ,lepiej na 8 godzin i mieć wszysko w dupie.Po 40 latach płacąc po 1300 zusu emertury 1200 zł.z działalności gosp. jest mała emerytura.

Zgłoś
99912.07 o 13:21

Jaka działalność gospodarcza jest w stanie zarobić na siebie, czyli tyle sprzedać by było jeszcze na opłaty lokalowe, zus który co parę miesięcy wzrasta, raty na wyposażenie ubezpieczenia swoje i lokalowo towarowe, coś przy tym odłożyć na dokupienie towaru, odłożyć na siebie i na końcu samemu wypłacić wynagrodzenie. TO, co proponuje urząd pracy to chyba na waciki .

Zgłoś
?12.07 o 08:29

Brak tematów i wrzutki z stron PUP?

Zgłoś
Tylko PO12.07 o 06:39

To zasługa Platformy Obywatelskiej i Pana Jana Bronsia

Zgłoś
wolna Szwecja12.07 o 06:29

Czy osoby zakładające firmy dostaną jak Niemiec w Jaworze po ok 180 tys zł na utworzenie jednego miejsca pracy i zwolnienia podatkowe na 10 lat?

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Nocne pływanie w OKR Atol
dzisiaj o 07:29/ Sport
Zasadzili w Niemczech drzewa przyjaźni
dzisiaj o 07:13/ Aktualności
Wypnij pierś, wyprzedź raka!
dzisiaj o 06:18/ Aktualności
Trzynastu nowych ratowników
wczoraj/ Aktualności
Połowa autobusów miała poważne usterki!
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube