reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 17 listopada. Imieniny Grzegorza, Salomei, Elżbiety.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Koniec roku szkolnego w CKiW OHP [ZDJĘCIA]

20.06 o 09:20Komentarzy: Kategoria: Aktualności
CKiW OHP w Oleśnicy zakończyło rok szkolny. Publikujemy komunikat placówki.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzeniaKoniec roku szkolnego to dla wszystkich uczniów jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Uroczystość odbyła się w sali Rycerskiej Zamku Książęcego, gdzie zebrali się uczniowie oraz zaproszeni nauczyciele, wychowawcy i pedagodzy. Tradycyjnie ceremonia rozpoczęła się hymnem państwowym, a następnie dyrekcja Centrum: Przemysław Wróbel i Wioletta Leśniowska podziękowali uczniom za ich całoroczną pracę, a kadrze za trud włożony w ich edukację. Uczniowie w podziękowaniu rozdali swoim nauczycielom kwiaty oraz pamiątkowe upominki.

W trakcie akademii pięciu uczniów zostało uhonorowanych specjalną Nagrodą Dyrektora za wzorowe zachowanie, dobre oceny i zaangażowanie na rzecz Centrum. Uczniowie otrzymali piękne zegarki, które z pewnością przydadzą się na nowej, dorosłej drodze życia. Kolejnych jedenastu uczestników otrzymało wyróżnienia za dobre wyniki, frekwencję, udział w konkursach oraz aktywną pracę na rzecz jednostki. Także wychowawcy klas trzecich przydzielili specjalne nagrody wyróżniającym się dobrymi ocenami uczniom. Nagrody i podziękowania za dostali także uczniowie biorący udział w projekcie "Zdrowie-moda na całe życie", który był realizowany przez ostatnie dwa miesiące w naszej jednostce.

Na zakończenie wyruszyliśmy w podróż w czasie i przypomnieliśmy sobie liczne wyjazdy, atrakcje, konkursy i wydarzenia z minionego roku szkolnego dzięki prezentacji przygotowanej przez wychowawcę Pawła Kamińskiego. Zebranych gości pożegnał dyrektor życząc wszystkim wspaniałych, a zarazem bezpiecznych wakacji.

Nie obyło się bez łez, bo dla większości uczniów ten rok był ostatnim w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy, dla nich nadszedł czas aby wyruszyć w dorosłość, z pozostałymi widzimy się już za dwa miesiące.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

źródło: CKiW OHP w Oleśnicy

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Dwie porażki drużyn SPR
wczoraj/ Sport
Rosiek Syców kontra Sobieski Arena Żagań
wczoraj/ Sport
Zgubił się w lesie. Interweniuje policja
wczoraj/ Aktualności
Charytatywna gra miejska dla Olka
wczoraj/ Aktualności
Co kryje schron przy dworcu autobusowym?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube