reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 12 listopada. Imieniny Renaty, Witolda, Czcibora.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Ile wyniosła strata OKR Atol?

19.06 o 08:10Komentarzy: 27Kategoria: Aktualności
1,829 mln złotych - tyle wynosi strata miejskiej spółki OKR Atol za 2018 rok. Nowy prezes Adam Hrehorowicz ma za zadanie zmniejszyć koszty i zwiększyć przychody.Co roku miasto Oleśnica dopłaca do należącej od niego spółki OKR Atol, zarządzającej oleśnickimi obiektami sportowo-rekreacyjnymi jak na przykład basen kryty i otwarty, lodowisko, hala sportowa i stadion.

Jak dowiedział się portal MojaOlesnica.pl, podczas zgromadzenia wspólników, które odbyło się w tym tygodniu, padła kwota straty podmiotu rzędu 1,829 mln złotych za 2018 rok. Stanowi to wzrost o około 15% względem poprzedniego roku.

Przypomnijmy, po zmianie władz w wyniku wyborów, nowym prezesem Atola został Adam Hrehorowicz, który był członkiem Rady Miasta Oleśnicy i dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sycowie. Jego zadaniem jest teraz zmniejszenie corocznej straty.

Zobacz też: Wywiad z nowym prezesem OKR Atol

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (27)

. 20.06 o 15:40

Ludzie z Oleśnicy się zwalnia, a przyjmuje z Sycowa. Taka polityka

Zgłoś
p20.06 o 14:53

Pan Burmistrz powinien się zainteresować dlaczego w krótkim czasie tak dużo pracowników zwolniło się z Atola. Niedługo tam nie będzie nikt pracował. Jakoś tłumów do pracy brak. Prezes zapomniał,że zadowolony pracownik to dobry pracownik. Jeszcze kilka miesięcy i brak pracowników i co wtedy?

Zgłoś
.20.06 o 13:30

Syców dla niego najlepszy.Już zapomniał jak gi tam traktowano.

Zgłoś
.20.06 o 13:29

Niestety woda sodiwa uderzyła mu do głowy.Walczy ile może ale pamiętamy jak miał swoją firmę.Baaaardzo krótko...

Zgłoś
Ach20.06 o 12:41

Tylko z tymi 6.5 atatu to mu nie wyjdzie. Bo w biurach siedzi 13 osób.

Zgłoś
Misia20.06 o 12:39

Zrobi obiekt bezobslugowy. Pan do sprzątania za dwa trzy miesiące nie będzie. Kasjerek też niewiele zostanie. Postawią biletomat a w szatniach mopach,niech każdy posprząta po sobie. Bilet po 5 zeta i każdy będzie zadowolony

Zgłoś
W20.06 o 12:35

Zmniejszy straty. Zostawi 6.5 stetu bo tak było w Sycowie. Zatrudnił już 2 łaski z Sycowa plus jednego Pana do marketingu. Jednym słowem ile zwolnił tyle samo zatrudnił.

Zgłoś
Buuuuu20.06 o 09:46

Za chwilę nie będzie miał kto pracować w Atolu, tak szybko z pracownikami nie "poradził" sobie nawet Sendek.. nie ma kto obsługiwać na kasie, nie ma kto sprzątać.. A miało być lepiej- obiecanki cacanki

Zgłoś
? 19.06 o 22:41

Sezon w pełni, a ściana wspinaczkowa dalej zamknięta. Takie akcje na pewno spowodują, że dług się zmniejszy.

Zgłoś
Ola19.06 o 21:01

Nawet jak będzie więcej ludzi, to kto ich będzie obsługiwał za takie pieniądze. Teraz mega kolejki bo siedzi 1 kasjerka. Ukrainki zarabiają więcej niż zwykły pracownik więc nie mają co narzekać za siedzenie w socjalu.

Zgłoś
POmagier19.06 o 20:49

za takie diengi to i ukrainki spierdolą niedługo

Zgłoś
tao19.06 o 18:57

Ewakuacja pracowników z Atola trwa

Zgłoś
POmagier19.06 o 14:33

Jeśli chcesz mieć lajtową pracę za godne pieniądze zatrudnij się w Atolu....możliwość rozwoju zawodowego i same socjalne profity

Zgłoś
Tak po krótce 19.06 o 11:51

Gdyby to był basen z prawdziwego zdarzenia to by na siebie zarobił. To są wanienki dla śledzi, dlatego ja i wielu moich znajomych nie odwiedzamy tego miejsca. Basen to był kiedyś, miał klimat i odpowiednią wielkość. To jest jedna z przyczyn dlaczego Atol ma tak potężna stratę, inne to to, że kompleks był wybudowany bez konsultacji z profesjonalistami, dlatego n.p. sala do sqasha świeci pustkami. Kolejne pytanie: czy na korcie z funkcją lodowiska był rozegrany choć jeden gem w tenisa? Przecież tam jest połoźona profesjonalna wykładzina która kosztowała krocie a jest zupełnie bezużyteczna!!!

Zgłoś
miś19.06 o 11:46

ludzie z pracy odchodzą nie ma chętnych za 1800 - 2100 zł na rękę za pracę w weekendy, dni wolne i święta a prezes tym się nie przejmuje.zatrudnił do biur swoich przydupasów ciekawe ile im zaoferował i czy się to im opłaca ?nie ma spodziewać się cudów ,strata jak była tak będzie ...a sam prezes ten czy kolejny sytuacji nie poprawi.spółka ta nie jest stworzona do zarabiania pięniędzy a ma służyć ludziom do rekreacji i wypoczynku.

Zgłoś
obserwator19.06 o 11:39

Obciążyć piłkarzy normalnym cennikiem. 30 zł za godzinę z prysznicami i z oświetleniem, to chyba trochę za mało. Natomiast ceny za basen powinny być obniżone.

Zgłoś
będzie cyrk19.06 o 11:27

Najwyższa Izba Kontroli ...tak to widzę po tym co słyszę od byłych i obecnych pracowników,a kilku ich znam

Zgłoś
Adac19.06 o 11:14

Karnety na basen to jakaś porażka... nikt tam nie chodzi ceny z kosmosu ,jedyny karnet sensowny to 2,5 h bez sauny ...bez sensu

Zgłoś
.19.06 o 11:14

Ja nie chodzę na oleśnicki basen z kilku powodów . Przede wszystkim tam jest tak mało miejsca ,że człowiek się po prostu męczy. Nie można spokojnie popływać , muzyka na cały regulator o cenach nie wspomnę . Po prostu odechciewa się .

Zgłoś
ono19.06 o 10:53

to są parodie ceny ciągnę rosną a ciągle jest zadłużenie to coraz większe chyba dlatego ze sami sobie przyznają ogromne wypłaty i różne premie i wyważając dla swoich przydupasów niepotrzebne etaty

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Morsowanie z Lupusami w Stradomi
dzisiaj o 19:39/ Sport
Czy nagrań z przemocą jest więcej?
dzisiaj o 19:27/ Aktualności
Wypadek pod Pogodnym Centrum
dzisiaj o 18:44/ Aktualności
Zaproszenie na Night Walk Oleśnica
dzisiaj o 18:15/ Aktualności
Zawody strzeleckie w CKiW OHP
dzisiaj o 15:47/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube