reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 19 listopada. Imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Policyjna aplikacja "Moja Komenda"

16.06 o 06:39Komentarzy: 7Kategoria: Aktualności
Oleśniccy policjanci przypominają, że będąc na wyjeździe wakacyjnym w przypadku potrzeby szybkiego dotarcia do najbliższej jednostki, może to ułatwić bezpłatna aplikacja mobilna "Moja Komenda".Za tydzień rozpoczynają się wakacje, wiele osób w tym czasie zwiedza różne zakątki Polski. Zdarza się, że podczas wypoczynku docieramy do miejscowości, w których nigdy wcześniej nie byliśmy. W takich przypadkach możemy mieć problem z szybkim dotarciem do najbliższej jednostki Policji, bądź z bezpośrednim kontaktem z mundurowymi. W takim przypadku wystarczy jedno klikniecie.

Aplikacja „Moja Komenda” to zbiór adresów wszystkich komend i komisariatów w całej Polsce. Jeśli nie znasz drogi, aplikacja sama wskaże nam trasę do najbliższej jednostki Policji. Ważną cechą tego narzędzia jest to, że działa ono również w trybie offline. Nie potrzebujemy zatem dostępu do Internetu, aby znaleźć niezbędne informacje.

Aplikacja ta została przygotowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dostępna jest ona od sierpnia 2016 roku w sklepach Android Play oraz App Store. Dzięki niej w sposób całkowicie bezpłatny i bez reklam możemy wyszukać nie tylko adresy i numery telefonu do jednostek Policji znajdujących się w całym kraju, ale również możemy za jej pośrednictwem skontaktować się z naszym dzielnicowym. Wystarczy wpisać swój adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Kontakt z dzielnicowym można również nawiązać po wpisaniu jego imienia i nazwiska. Aplikacja wskaże nam m.in. numer telefonu komórkowego policjanta oraz jego adres e-mail. Wystarczy jedno kliknięcie, aby połączyć się z policjantem bądź napisać do niego wiadomość.
Przypominamy!

Aplikacja „Moja Komenda” jest dostępna do bezpłatnego pobrania na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

sierż. szt.Aleksandra Pieprzycka / KPP w Oleśnicy

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (7)

Emeryt16.06 o 12:36

Instaluję i zaczynam strzelać z ucha...

Zgłoś
MO16.06 o 12:00

Nie łatwiej nazwać przyciski w tej aplikacji, np "donoszę ", abo coś w tym stylu.

Zgłoś
Danka16.06 o 11:09

Aplikacje natelefon, mapy zagrozen w internecie pieknie to brzmimedialnie. A policjanta spacerujacego po rynku jak nie bylo tak nie ma. Widac czasami jadacy radiowoz z pozamykanymi szybami. Chlodza sie

Zgłoś
ucho16.06 o 09:55

Dlaczego zamiata się pod dywan sprawę zatrzymanego rzekomo za pedofilię księdza z Twardej? Na mieście opowiadają niestworzone historie. Mówią nawet o dwóch księżach.

Zgłoś
oleśniczanin16.06 o 08:25

@zw-kowalski- Panie mądrala, wystarczy wejść na stronę KPP Oleśnica i tam są wszyscy dzielnicowi z ich rejonami i ulicami wymienieni. Widać, że dla Pana jednak to za trudne, najłatwiej tylko krytykować i mieć non stop muchy w nosie. ;)

Zgłoś
O16.06 o 07:58

Dobra rzecz bardzo przydatne

Zgłoś
:-) zw-kowalski16.06 o 07:37

Pani Pieprzycka. Najpierw trzeba znać nazwisko dzielnicowego aby poprzez ta aplikację połączyć się z nim lub posiadać kontakt na niego. Ja będąc przejazdem w Oleśnicy nie znam nazwiska dzielnicowego który jest przypisany do Rynku i do tych bezdomnych mających czasowe zamieszkanie na ławkach. Policja w Oleśnicy ma monitoring a praktycznie niewiele w nim widzi.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
EkoAktywni w działaniu w CKiW OHP
dzisiaj o 14:12/ Aktualności
Uniewinniona ws. konającego psa!
dzisiaj o 13:34/ Aktualności
Uczniowie SP3 z wizytą w ratuszu
dzisiaj o 12:17/ Aktualności
Współpracuj z młodzieżową radą miasta!
dzisiaj o 10:43/ Aktualności
Karatecy Hikari na Mistrzostwach Wrocławia
dzisiaj o 10:09/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube