reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 6 czerwca. Imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kolejne osiągnięcie 88-letniego oleśniczanina!

Sport12.06.2019 o 00:04Komentarzy:
88-letni oleśniczanin Leszek Kramer zajął 10. miejsce w Mistrzostwach Częstochowy nordic walking na dystansie 5 kilometrów, pokonując 60 zawodników, często o kilkadziesiąt lat młodszych. To nie pierwszy sportowy wyczyn L. Kramera!


Oleśnica może być dumna z takiego mieszkańca!

88-letni Leszek Kramer z Oleśnicy uczestniczy w wielu rolkarskich wydarzeniach na terenie miasta i okolic. Aktywny senior udowadnia, że wiek w sporcie się nie liczy, a najważniejsza jest pogoda ducha i pozytywne nastawienie.

W niedzielę L. Kramer startował w Mistrzostwach Częstochowy nordic walking na dystansie 5 kilometrów i zajął dziesiąte miejsce wśród mężczyzn z czasem 40 minut i 59 sekund. - Po mnie przyszło 60 zawodników o kilkadziesiąt lat młodszych, a ostatni zawodnik miał czas 52 minuty i 7 sekund - informuje oleśniczanin.

Osiągnięć Leszka Kramera jest więcej

To nie pierwszy sportowy wyczyn pana Leszka. W kwietniu wziął udział w biegu na dystansie 5,5 kilometra. - W tunelu długim na 300 metrów były nierówności i nieoznaczone schody. Doznałem kontuzji. Lecąc ze schodów skręciłem nogę w stawie skokowym i z wielkim bólem musiałem iść jeszcze około 4 kilometrów - opisuje swoje zmagania Leszek Kramer.

- Skręcona noga nie przeszkodziła jednak w ukończeniu biegu. I to z dobrym wynikiem! Pan Leszek na mecie był jako siódmy, zostawiając za sobą w tyle aż czternastu zawodników - pisaliśmy w kwietniu.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube