Dziś jest niedziela, 16 czerwca. Imieniny Aliny, Justyny, Benona.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pięć medali dla zawodniczek Torpedy

11.06 o 05:56Komentarzy: Kategoria: Sport
Zawodniczki UKP Torpeda uczestniczyły w Otwartych Mistrzostwach Dolnośląskiego OZP w Pływaniu. Przywiozły one do Oleśnicy łącznie pięć medali.

Niedawno przy ulicy Wejherowskiej we Wrocławiu odbyły się najważniejsze zawody dla zawodników z Dolnego Śląska - Mistrzostwa Okręgu. Oleśnicką Torpedę reprezentowały Adrianna Szwabińska, Adela Piskorska i Julia Janik.

Potrójną Mistrzynią Okręgu i zdobywczynią trzech złotych medali została Adrianna Szwabińska. Wygrała ona trzy wyścigi w konkurencjach kraulowych na dystansach 50, 100 i 200 metrów.
Dwa złote medale i podwójne Mistrzostwo Okręgu zdobyła Adela Piskorska. Wygrała ona wyścigi na 50 i 100 metrów w stylu grzbietowym. Adela zdobyła również srebrny medal na 50 metrów stylem motylkowym - podsumowuje UKP Torpeda.

- Bardzo dobry start w tych zawodach miała trzecia zawodniczka Torpedy Oleśnica Julia Janik. Najwyższe miejsce, jakie zajęła, to czwarta pozycja na 100 dowolnym - czytamy w komunikacie.

źródło: UKP Torpeda Oleśnica