reklama
reklamareklama
Dziś jest czwartek, 23 stycznia. Imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowe fakty ws. potrącenia psa

2.06.2019 o 20:00Komentarzy: 269Kategoria: Aktualności
Sprawca potrącenia i przejechania po psie wciąż jest na wolności. Dotarliśmy do nowych faktów i nagrania. Dysponujemy też zrzutami rozmowy, w której domniemany sprawca ma tłumaczyć powody swojego bestialskiego zachowania.


Po prawej stronie widać kadr z kolejnego nagrania, które udało nam się uzyskać. Klip przedstawia psa idącego prawą stroną drogi, który następnie potrącony jest przez samochód dostawczy

Dotarliśmy do nowych faktów i nagrania w sprawie potrącenia psa. Kolejny klip wideo przedstawia czworonoga, który idzie po prawej stronie drogi i następnie jest potrącony przez samochód prowadzony przez młodego mężczyznę. Tym samym wiadomo dlaczego pies na kolejnym nagraniu, które było już publikowane, leży na jezdni i nie jest w stanie samodzielnie wstać.

Internauci szybko wytypowali osobę, którą podejrzewają o ten akt bestialstwa. Na jego facebookowym profilu, który został już usunięty, pojawiły się groźby i wyrazy oburzenia osób z całej Polski.

Sprawą interesują się ogólnopolskie media. Z kolei policjanci w dalszym ciągu prowadzą działania w tej sprawie. Jak usłyszeliśmy od przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji, wciąż nikogo nie zatrzymano. Nie są więc prawdziwe informacje podawane przez niektóre media. Prawdopodobnie policjanci próbowali już zatrzymać młodego mężczyznę w Nowym Dworze, jednak nie ma go w miejscu zamieszkania.

Poniżej zamieszczamy zrzut rozmowy domniemanego sprawcy ze swoją znajomą, w którym tłumaczy on powody swojego bestialskiego zachowania.Zobacz też: Nagrał jak przejeżdża żywego psa! [WIDEO]

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (269)

Brak komentarzy
reklama
Ostatnio dodane
Rafał B. będzie sądzony na Śląsku
wczoraj/ Aktualności
Stare zdjęcie ulicy Wrocławskiej
wczoraj/ Ciekawostki
Występy uczniów Trójki w bibliotece
wczoraj/ Aktualności
Kiermasz ciast oraz animacje dla Tosi i Frania
wczoraj/ Aktualności
Występy przedszkolaków z Jedynki
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube