reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 25 sierpnia. Imieniny Ludwika, Luizy, Patrycji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Przeprosili proboszcza za napis przy bazylice

23.05 o 20:13Komentarzy: 48Kategoria: Aktualności
Młodzi ludzie przyszli dziś do proboszcza parafii św. Jana ks. Mieczysława Janczyszyna i w obawie przed karą przeprosili go za umieszczenie przy oleśnickiej bazylice napisu "kto ukrywa pedofilię jest pedofilem"."Kto ukrywa pedofilię jest pedofilem :)" - taki napis niedawno pojawił się na jezdni pod Bazyliką Mniejszą pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty, tuż przy pomniku św. Jana Pawła II. Sprawę ujawnił portal MojaOlesnica.pl.

Z informacji, do których dotarliśmy wynika, że dziś do proboszcza parafii ks. Mieczysława Janczyszyna przyszli młodzi ludzie, najprawdopodobniej studenci, którzy przyznali się do umieszczenia napisu na jezdni (nie przyznali się natomiast do umieszczenia napisu "Bóg to szatan" na murze bazyliki) i przeprosili za swoje zachowanie. Motywacją przeprosin miała być kara, której obawiają się ze strony wymiaru sprawiedliwości.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (48)

wolna Szwecja25.05 o 23:06

To taki sam tekst jak tekst tekst Rydzyka od kogo dostał Maybacha

Zgłoś
Jon Snow24.05 o 17:05

Pewnie chcą im przybić niszczeni mienia z kodeksu wykroczeń, a jakaś papuga zaleciła żeby przeprosili, bo to będzie brane pod uwagę. Zgadzam się, że to musiały być WYJĄTKOWE dzbany! Wszystko zrobili nie tak. Nawet napis jest nielogiczny. No ale czego oczekiwać od miernot-studencików?

Zgłoś
ramen24.05 o 15:51

To kler powinien przeprosic za pedofilow w swoich szeregach za rozbiory Polski za pazernosc i wrescie za zlo wyrzadzone narodowi Polskiemu!

Zgłoś
Dolores24.05 o 15:27

Ten napis powinien być umieszczony na samym pomniku podobno świętego który nigdy nie powinien nim zostać a nie tylko na drodze bo to sama prawda o Klerze. Nie ma za co przepraszać kler to kler ma przepraszać i powinien zapłacić za wszystkie krzywdy które wyrządził ludziom zwłaszcza ludziom które były dziećmi czyli za czyn pedofilli

Zgłoś
E24.05 o 11:27

To fake news, nie wierzę, że można być takim dzbanem. Może mymloki z oazy wymyśliły sobie, że przeproszą księdza za cudzy napis, bo mu przykro patrzeć? ; D

Zgłoś
Kuba24.05 o 09:53

a jestescie pewni ze przepraszali ci co pisali ?

Zgłoś
obserwator24.05 o 09:40

Studenci to już nie dzieciaki. Niestety to my dorośli przedłużamy na siłę dzieciństwo i brak samodzielności i odpowiedzialności naszych dzieci. A to wielki błąd.

Zgłoś
Racjonalista24.05 o 09:17

Przecież ten napis jest nielogiczny, to za co tu przepraszać ?Chyba za głupotę .Karać ?Można upomnieć,dzieciaków poniosły emocje.

Zgłoś
:-) zw-kowalski24.05 o 09:15

padu. To nie męcz sam konia a zrób cos pozytecznego. Zacznij od Oleśnicy. Ożyw Rynek. Spowoduj aby tabuny ludzi w wózkami nie buszowali po śmietnikach aby zarobic na chleb. Wyremontuj dwa dworce. Napraw lokalne drogi. Zrób coś aby kloszardzi nie zalegali na ławkach w Rynku i aby wrócili do sekcji zatrudnienia. Popatrz jakie to proste. Robisz za kompostownik przerabiając zdrowa żywność na stolec.

Zgłoś
.24.05 o 09:15

To co napisali to sama prawda i nie powinni przepraszać

Zgłoś
MojaOlesnica.pl24.05 o 09:14

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Unko24.05 o 08:50

@Mundek K. Kiedy odniesiesz się do swoich donosów? Teczuszka w ipn pokaźna jak na autorytet przystało

Zgłoś
Aza24.05 o 08:36

nie rozumiem dlaczego? Kościół katolicki to jedna mafia pedofilska a Jan Paweł II był jej ochroniarzem przy dużym udziale swojego sekretarza Dziwisza. Teraz ten parasol ochronnych nad mafią pedofilską i szemranymi interesami kościoła rozpostarli pisowcy. Kościół przeprasza cały czas ale poprawy za grzechy nie widać.

Zgłoś
Observer24.05 o 07:11

Z monitoringiem to była podpucha, kamery tam nie filmują. Brawo chlopcy.

Zgłoś
Yogi24.05 o 06:23

Tak to jest jak się studiuje w Oleśnicy - jacy studenci takie bandziorki!!!

Zgłoś
padu24.05 o 06:04

Sz.panie Kowalski-z całej wsi pan najmądrzejszy,a frazeologizm "trącić myszką"użyty ni z gruszki,ni z pietruszki.Oznacza,że coś jest przestarzałe,niemodne.Szwecja i Szwecja.Zostań tam u tych zboków i nie męcz już konia.Szwecja,Szwecja,Szwecja...Rzygać się chce.

Zgłoś
Perturabo24.05 o 06:01

@..., mam taką nadzieję, naprawdę :)

Zgłoś
rrr24.05 o 05:59

zastraszeni. Ot sprawiedliwość w św.Polsce.

Zgłoś
... 24.05 o 00:28

Kara Boska jest bardziej sroga od slepej Temidy :)

Zgłoś
Kowalska24.05 o 00:14

Kowalski z ciebie taki wszechstronny zawca jakbyś miał już ćwierć wieku.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Na mecie Pogromu Wichra
wczoraj/ Sport
Dożynki w Solnikach Wielkich
wczoraj/ Aktualności
Dożynki gminy Oleśnica
wczoraj/ Aktualności
Dożynki na Dniach Dobroszyc
wczoraj/ Aktualności
Dziewiąty Pogrom Wichra!
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube