reklama
reklamareklama
Dziś jest poniedziałek, 9 grudnia. Imieniny Leokadii, Wiesławy, Nataszy.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Religijny manifest przy ul. Krzywoustego

23.05 o 11:21Komentarzy: 20Kategoria: Ciekawostki
Od czytelniczki dostaliśmy zdjęcie religijnego manifestu przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy. - Trochę nietypowy ten baner, ale jest umieszczony na prywatnej posesji, więc nikomu nie powinien przeszkadzać - pisze oleśniczanka.


Zdjęcie nietypowego, religijnego manifestu przy ul. Krzywoustego w Oleśnicy

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (20)

hkh28.05 o 12:22

do cv, to raczej nie świadek jehowy, lecz protestant biblijnie wierzący, może baptysta. Sam jestem chrześcijaninem odrzucającym wszelkie katechizmy, a jako jedyny autorytet mam biblię. Teologia protestancka opierająca się na nowym testamencie głosi właśnie że zbawienie otrzymujesz jako niezasłużony dar, przez wiarę i pojednanie się z Bogiem, a nie za uczynki i sakramenty i chodzenie do spowiedzi jak to jest w katolicyzmie. Natomiast u ŚJ aby być zbawionym musisz między innymi należeć do ich organizacji, inaczej podobno nie będzie się zbawionym

Zgłoś
hkh28.05 o 12:18

do ona, dlaczego uważasz, że wywieszenie baneru to narzucanie innym wiary. To jest tylko co najwyżej proponowanie wiary, a nie narzucanie. A teraz powiem ci z innej perspektywy dlaczego ci domokrążcy są właśnie tymi domokrążcami. Wyobraź sobie taką sytuację, że tylko ty jedyna w Oleśnicy masz dostęp do wiedzy że woda jest zatruta, to co robisz? Biegasz i wszystkim to rozgłaszasz żeby ich uratować. No i tak samo działa to u tych prawidziwie wierzących. Chodzi o to że oni wierzą że jeśli się nie nawrócisz i nie uwierzysz, to nie będziesz zbawiona, zatem oni wierzą, że jeśli będą ci to głosić i ty pod wpływem tego głoszenia zainteresujesz się Bogiem to uratują twoje życie wieczne. Więc nie mów że coś takiego powinno być zakazane bo teraz właśnie to ty zachowujesz się jak typowy stalinowski osobnik zamykający usta innym. Oni wierzą że tym głoszeniem mogą cię naprowadzić na drogę prawdy tak samo jak ty (w przykładzie którym podałem z zatrutą wodą).

Zgłoś
Tomasz Kuzel26.05 o 09:24

Autor tego tekstu powinien być pod policyjną obserwacją. Może mu kiedyś odbić i wg jego poglądów ktoś zgrzeszy to powinien umrzeć.

Zgłoś
ona25.05 o 21:04

Wszelkie manifesty religijne powinny być surowo karane. Wiara to coś absolutnie prywatnego, intymnego i nikt nie ma prawa jej narzucać innym, ani osaczać innych swoimi poglądami religijnymi. Trąbienie o swojej wierze wkoło jest niesmaczne i często narusza spokój innych ludzi, jak np. ci domokrążcy w weekend głoszący rzekome słowo boże. To powinno być nielegalne i zakazane. Zresztą ci którzy najbardziej trąbią o bogu sami go najbardziej potrzebują.

Zgłoś
Ateo25.05 o 19:43

ludzie przestańcie z ty Bogiem. to tylko wymysł, bajka dla ciemnych, teologowie pieprzą, że jest, ale tego nie udowodnili oni zajmują się gwałceniem dzieci !

Zgłoś
przechodzień25.05 o 09:05

przecież ten baner wisi już kilka lat

Zgłoś
buuu24.05 o 22:51

Ależ jesteście płytcy. Ktoś na własnej posesji sobie coś wystawił ,a wy już wiecie kto to i jakim jest człowiekiem... Może podejdź jeden z drugim, przywitaj się i powiedz prosto w oczy co o tym myślisz, a nie robisz gówno -burzę .Co w sercu, to na języku! Pusto w sercu , to pusto na języku.

Zgłoś
ubu król24.05 o 16:36

Generalnie zidiocenie religijne podpadające pod psychiatryk i groźby karalne .. bo co jak autor poczuje się narzędziem Boga w karaniu grzeszników? PS a zdaje się, że Święci , czy nie grzeszący też umierają, czasem nawet szybciej do grzeszników..:P

Zgłoś
aaa24.05 o 12:39

Przecież to już wisi tam kupeeee czasu.... z rok jak nie więcej.

Zgłoś
Lucyfer Morningstar24.05 o 11:37

Gdyby to była prawda to nikt by nie grzeszył, a tym bardziej księża.Prawda jest taka że najbardziej żarliwi wierzący na co-dzień są największymi grzesznikami i pragną odkupienia winy a potem dalej grzeszą bo łaskawy Pan im odpuści i tak w kółko Macieju w każdej religii co jest niestety źródłem zła na całym świecie.

Zgłoś
cv24.05 o 07:45

droga redakcjo- w jakim zakresie mój wpis naruszył regulamin ? czy moje słowa że wiarę ma się w sercu a nie na pokaz są niestosowne? czy ocena że baner może wskazywać na autora że należy do Świadków Jahwe? Osobiście lubię prowadzić polemiki z ŚJ, bo wszyscy myślą że Bóg jest od 2000 lat, a tak nie jest. Bóg jest ponadczasowy i nie jest ani katolicki ani muzułmański, ani ŚJ, ani tez Atlantów. Ale do nie dociera do niektórych :)

Zgłoś
hihi23.05 o 20:04

od was jadowici z forum, każdy jest lepszy, a wy mówicie wiara na pokaz, wy żadnej wiary nie macie, a innych oceniacie. Jak mówi Pismo nie sądźcie a nie będziecie sądzeni, w waszym przypadku, to was Bóg osądzi czy wasza wiara była prawdziwa czy na pokaz faryzeuszki

Zgłoś
ja23.05 o 18:25

Wiara na pokaz, ciekaw jestem jacy w życiu codziennym i odniesieniu do innych osób są właściciele posesji. Większość ludzi biegających co niedziela do kościoła, ukazujących w ten sposób swą "wiarę" to zwykłe ludzkie "świnie"

Zgłoś
MojaOlesnica.pl23.05 o 17:40

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
Bo23.05 o 17:00

To nie pierwszy baner na tej posesji

Zgłoś
... 23.05 o 14:47

Przecież ten baner już conajmniej drugi rok tam wisi. Dopiero przed wyborami czytelniczka go dojrzała? Czy to przypadek?

Zgłoś
Beti 23.05 o 14:36

Słowo Boże tak mocne przesłanie dla Wszystkich wierzących.

Zgłoś
kuna23.05 o 14:18

Czyli nie piekło jest karą ale śmierć .....czytać, czytać , czytać mniej Żywotów Świętych i Katechizmów a więcej Biblii - tam wszystko jest napisane.

Zgłoś
MojaOlesnica.pl23.05 o 13:45

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
osa23.05 o 13:35

Nawiedzonych nie brakuje...

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Mikołajkowy turniej w Dobroszycach
wczoraj/ Sport
Twardogórski Jarmark Bożonarodzeniowy
wczoraj/ Aktualności
Maraton pisania listów w II LO
wczoraj/ Aktualności
Wypadek na DK25 w Ose
wczoraj/ Aktualności
Pomoc w gminie Syców i Międzybórz
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube