reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 22 sierpnia. Imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Zagrali o puchar komendanta policji

21.05 o 18:04Komentarzy: Kategoria: Sport
Za nami III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy. Zwyciężyła drużyna kępińskiej policji.


fot. KPP w Oleśnicy

W piątek odbył się III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Oleśnicy. Uczestniczyło w nim osiem drużyn reprezentujących służby mundurowe i nie tylko.

Byli to przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, Komendy Powiatowej Policji w Oławie, Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy, Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu z Oddziałem Zewnętrznym w Oleśnicy, Garnizonu Wojska Polskiego w Oleśnicy, Starostwa Powiatowego w Oleśnicy.


fot. KPP w Oleśnicy

Przez kilka godzin rozegranych zostało kilka meczy, które doprowadziły do wyłonienia zwycięzców zaciętej rywalizacji. Podczas zawodów wybrano również najlepszego bramkarza oraz króla strzelców.

- Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play. Honorowy Patronat na Turniejem objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu. Puchary, dyplomy oraz statuetki dla zwycięzców i uczestników spotkania wręczyli mł. insp. Robert Froń Komendant Powiatowy Policji w Oleśnicy, podinsp. Robert Frąckowiak Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu. Honorowi goście spotkania to Burmistrz Twardogóry Paweł Czuliński, Pan Jan Dżugaj Starosta Oleśnicki, Jan Świerad Dyrektor GOSiR w Twardogórze, Państwo Iwona i Bogdan Szewczykowie – gospodarze obiektu, Pani Monika Gierszoń Prezes Klubu Sportowego Wiwa Goszcz. Osoby te były również współorganizatorami przedsięwzięcia. Dodatkowe nagrody dla graczy ufundowane zostały przez właścicieli sklepu sportowego Sport-Styl Anna z Oleśnicy. Wszyscy uczestnicy spotkania zgodnie zadeklarowali udział w przyszłorocznej, czwartej edycji Turnieju. Do zobaczenia więc za rok! Wszystkim serdecznie gratulujemy! - informuje oleśnicka policja.


fot. KPP w Oleśnicy

Najlepsze drużyny

I miejsce - Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.
II miejsce - Zakład Karny nr 1 we Wrocławiu z Oddziałem Zewnętrznym w Oleśnicy
III miejsce - Garnizon Wojska Polskiego

źródło: KPP w Oleśnicy

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Wnioski o pomoc socjalną dla uczniów
dzisiaj o 06:17/ Aktualności
Rowerzystki dziękują policji i leśniczemu
wczoraj/ Aktualności
Kierował pod wpływem alkoholu i narkotyków!
wczoraj/ Aktualności
LPR lądował na Ratajach
wczoraj/ Aktualności
Prezentacja kandydatów KO
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube