reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 6 grudnia. Imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Starosta o zatrudnieniu radnego w ZDP

16.05 o 16:35Komentarzy: 23Kategoria: Aktualności
Powiatowy radny Marcin Gręda znalazł pracę w Zarządzie Dróg Powiatowych. Został tam kierownikiem działu technicznego. Starosta odpowiedział dziś opozycji, na jakich zasadach radny został zatrudniony w jednostce.


Marcin Gręda (w środku) znalazł pracę w ZDP

Powiatowy radny Marcin Gręda z ramienia Koalicji Obywatelskiej znalazł pracę w Zarządzie Dróg Powiatowych. Jest on kierownikiem działu technicznego w ZDP. Przypomnijmy, od niedawna nowym szefem jednostki jest Krzysztof Górecki, który był jedynym kandydatem w konkursie na to stanowisko.

Dziś podczas sesji Rady Powiatu Oleśnickiego starosta Jan Dżugaj odpowiadał na pytania opozycji o tryb zatrudnienia radnego w powiatowej jednostce. - Pan Marcin Gręda został zatrudniony zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, która stanowi, że pracownik może zmienić miejsce pracy - informuje starosta.

- Jeśli są jakiekolwiek znamiona bezprawności, będę pierwszy, który to zdarzenie i zjawisko wyeliminuje - mówi o zatrudnieniu radnego w powiatowej jednostce J. Dżugaj.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

Leżę 16.05 o 18:42

Jeśli są jakiekolwiek znamiona bezprawności, będę pierwszy, który to zdarzenie i zjawisko wyeliminuje - mówi o zatrudnieniu radnego w powiatowej jednostce J. D... Padnę że śmiechu :)))

Zgłoś
Misiek16.05 o 17:30

Jak to Platforma. kłamali, kłamią i kłamać będą.

Zgłoś
Konkret proszę16.05 o 17:00

zatrudniony zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, która stanowi, że pracownik może zmienić miejsce pracy - ale tłumaczenie (na miarę otwartych nożyc)! Sprawdzam: proszę o wskazanie konkretnego rozdziału i paragrafu, bo prawo do zmiany miejsca pracy ma każdy zatrudniony w RP. Wić albo proszę podać konkrety albo wyeliminować to zjawisko. Dosyć ślizgania, niewiedzy i kombinatorstwa.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Uwaga na zmiany w ruchu drogowym!
dzisiaj o 10:00/ Aktualności
Rozświetlenie choinki i świąteczny jarmark
dzisiaj o 09:18/ Aktualności
Najnowsze oferty pracy w powiecie
dzisiaj o 08:59/ Aktualności
Konkurs plastyczny "Oleśnica Dwurnikiem"
dzisiaj o 08:42/ Kultura
SIM gotowa na zbiórkę żywności
dzisiaj o 08:18/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube