reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 3 czerwca. Imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Starosta o zatrudnieniu radnego w ZDP

Aktualności16.05.2019 o 16:35Komentarzy: 23
Powiatowy radny Marcin Gręda znalazł pracę w Zarządzie Dróg Powiatowych. Został tam kierownikiem działu technicznego. Starosta odpowiedział dziś opozycji, na jakich zasadach radny został zatrudniony w jednostce.


Marcin Gręda (w środku) znalazł pracę w ZDP

Powiatowy radny Marcin Gręda z ramienia Koalicji Obywatelskiej znalazł pracę w Zarządzie Dróg Powiatowych. Jest on kierownikiem działu technicznego w ZDP. Przypomnijmy, od niedawna nowym szefem jednostki jest Krzysztof Górecki, który był jedynym kandydatem w konkursie na to stanowisko.

Dziś podczas sesji Rady Powiatu Oleśnickiego starosta Jan Dżugaj odpowiadał na pytania opozycji o tryb zatrudnienia radnego w powiatowej jednostce. - Pan Marcin Gręda został zatrudniony zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych, która stanowi, że pracownik może zmienić miejsce pracy - informuje starosta.

- Jeśli są jakiekolwiek znamiona bezprawności, będę pierwszy, który to zdarzenie i zjawisko wyeliminuje - mówi o zatrudnieniu radnego w powiatowej jednostce J. Dżugaj.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

Iwo19.05.2019 o 16:58

Polityka lokalna potrafi wynieść na salony parlamentarne

Zgłoś
sycowianin17.05.2019 o 13:35

Zgłoś
sycowianin17.05.2019 o 13:35

Zgłoś
I.17.05.2019 o 11:31

@[] - to nie do końca prawda, pan Gręda nie został kierownikiem działu technicznego tylko zastępcą dyrektora, któremu bezpośrednio podlega dział techniczny - odsyłam do nagrania z sesji od 34:00 do 37:45 minuty

Zgłoś
[]17.05.2019 o 07:36

z ZDP odeszła pani Barbara D. na to miejsce został przyjęty pan Grenda , a więc nie zostało utworzone nowe stanowisko pracy, tyle na ten temat

Zgłoś
.... 17.05.2019 o 00:46

Pytanie do horbacza, dlaczego nic nie robisz, dziękując za kulturalna dyskusje, a na twoich oczach jest niekulturalne zachowanie do kobiety i obrażanie pana Kuliga? Też jesteś już jak starosta? Złych nawyków Pan nabrał. Zawiodłam się na Panu i to bardzo. Wiem jedno, że pisowi do pięt nie doratacie i to pod każdym względem. Odbije się wam to w wyborach. Bardzo się zdziwicie. Posłuchajcie ludu, który jak widać obecnie macie gdzieś. Tylko gdyby nie ten lud, to was by zwyczajnie nie było...

Zgłoś
Avi17.05.2019 o 00:40

Radny jako dyrektor jednostki podlglej stroscie ? To chyba jakieś jaja?????

Zgłoś
Nie wierzę 17.05.2019 o 00:39

Wstyd i chamstwo to można obejrzeć na ostatniej sesji!!!! Obrażanie ludzi, kobiet! Na tym ma to polegać? Reszcie języka zabrakło??? A co byście zrobili gdyby to wasza mama była tak potraktowana? Jak wy nas olesniczan bronicie? Wstyd!!!! Podobna kulturę jak starosta przedstawia polański dla którego bardzo śmieszne było potraktowanie przez starostę tej Pani radnej! Jestem oburzony!!! Starosto szalony, już wystarczy!

Zgłoś
Zygi16.05.2019 o 23:39

A przy okazji to zachowanie Dżugaja na sesji do Pani Jakimiec, jako radnej, jako kobiety, starszego samorzadowca to skandal i chamstwo rodem ze wsi Twardogóra. Publicznie i przed godłem państwowym. Leki przestały działać? Czy PO nie wstydzi sie takiego przedstawiciela? Nie! Suszą zęby pod noskiem prawda Panie Polański? A dlaczego pan przewodniczący Horbacz nie upomniał swego PANA?

Zgłoś
Radek16.05.2019 o 23:33

Teraz bedzie tylko obiektywnie i transparentnie.....hi hi hi

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube