reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 3 czerwca. Imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Informacja o stanie zespołu szpitali

Aktualności16.05.2019 o 17:40Komentarzy: 26
Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Oleśnickiego p.o. dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali Tomasz Uher informował radnych o bieżącym stanie jednostki.


Tomasz Uher aktualnie jest p.o. dyrektora PZS w Oleśnicy

Tomasz Uher, pełniący obowiązki dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy, przedstawił dziś powiatowym radnym raport na temat stanu kierowanej przez siebie jednostki. Przytoczył on m.in. statystyki już wcześniej podane przez portal MojaOlesnica.pl (link), dotyczące liczby wyjazdów pogotowia ratunkowego i stanu karetek.

Jak poinformował dyrektor, w 2017 roku w szpitalu było 910 porodów, natomiast w 2018 już 1140. T. Uher uznaje to za sukces i rezultat wcześniej wprowadzonych zmian "na porodówce". Więcej o statystykach dot. porodów można przeczytać tutaj.

Była też mowa o remontach i zmianach w szpitalu, które rozpoczęły się w minionym roku - zainstalowaniu monitoringu, remoncie klatki schodowej, remoncie izby przyjęć i wykonaniu elewacji na budynku stacji dializ.

rd

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (26)

Pracownik17.05.2019 o 16:24

Wielki szacunek dla doktora Ceglackiegi.

Zgłoś
B.B.17.05.2019 o 16:22

Prawda, doktorze Ceglecki, rece opadają na to co tam się dzieje. Musi pan jako radny przyjrzeć się temu. Pracowal pan w tym szpitalu, pamieta pan , to byla perelka, ludzie się szanowli, rodzinna atmosfera a teraz???? Strach się wypowiadac bo jutro już mnie tu nie ma.

Zgłoś
Natala17.05.2019 o 15:32

Dr Ceglecki przywróć nam dr Rusieckiego bo musimy jeździć za nim do Namysłowa...To wspaniały człowiek ,świetny operator i ginekolog..I zrób porządek na III piętrze oleśnickiego szpitala,bo to co tam się dzieje zakrawa o mobbing.Mam kuzynkę którą tam ptacuje-teraz wrak człowieka

Zgłoś
olesniczanin17.05.2019 o 13:07

Chapeau bas doktorze.Brawo KO i RS. Im kury szczać prowadzić a nie zarządzać szpitalem.

Zgłoś
Ala17.05.2019 o 12:07

Brawo doktorze Ceglecki, prawda ich zabolala, sxybko winni się zmyli.

Zgłoś
Sycowianka17.05.2019 o 09:17

Doktorze Ceglecki, sxsnujemy pana, cieszymy się ze pan powiedział o tym wszystkim. Wiemy jak pan dbal o chirurgie i szpital w Sycowie. Zawsze mozna bylo na pana licxyc. Nikomu nie odmoeil pan pomocy. O kazdej porze dnia i nocy. Teraz nie jezdzimy do Olesnicy tylko do Namyslowa. Bardzo się cieszę ze w koncu ktos odwazyl się o tym powiedzieć. Kto zle bedzie pisał o panu???? Pisiurki i Rogalski ktory usłyszał o nieprawidlowosciach.

Zgłoś
racja17.05.2019 o 09:10

Ha ha, praede powiedzial i zabolalo. Przeciez Rogalski robil co chcial z pracownikami. Wywalal dobrych przyjmowal swoich .... Czekamy na zakonczenie sprawy w sadzie i okaze się jak traktowani byli pracownicy. Moim danim zakrawa to na mobing. To ludzie ktorzy nie maja za gosz kultury. Ceglecki ma racje!!!

Zgłoś
Bzdura17.05.2019 o 09:06

Bzdura! Nikt nigdy nie walczyl tak o szpital jak dr Ceglecki A pisze ktos kto czlowieks nie zna. Pewnie od Rogalskiego

Zgłoś
notabene17.05.2019 o 08:57

Czy USA olewają Polskę i traktują ją jako koryto dla żydów??. Nie widać przyszłości dla prawicy w Polsce, bo prawica doprowadziła by do wzmocnienia Polski a jest to sprzeczne z interesem Niemiec. Czy ten portal nie jest postrzegany jako fanatyczna i bezkrytyczna tuba propagandową PO??. GW-no,na którą peowcy tak ochoczo się POwołują oceniana jest jako żydowska gazeta dla Polaków. GW-no ma kreować w Polsce problem rzekomego antysemityzmu. Wielu zauważa, że korzenie ubeckich dynastii tkwią wśród agentów Gestapo (ZSRR jak i USA przejęły agenturę nazistów po II wojnie światowej).??

Zgłoś
obserwator17.05.2019 o 08:55

Pan Ceglecki to mistrz mieszania. sam się nie podjął nigdy ratowania szpitala w Sycowie a potem w Olwśnicy też mógł chwycić za stery i pokierować. Ten niby gość tylko narzekać umie i rozglądać się za posadami dobrymi dla siebie.

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube