reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 15 września. Imieniny Albina, Nikodema, Marii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Informacja o stanie zespołu szpitali

16.05 o 17:40Komentarzy: 26Kategoria: Aktualności
Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Oleśnickiego p.o. dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali Tomasz Uher informował radnych o bieżącym stanie jednostki.


Tomasz Uher aktualnie jest p.o. dyrektora PZS w Oleśnicy

Tomasz Uher, pełniący obowiązki dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy, przedstawił dziś powiatowym radnym raport na temat stanu kierowanej przez siebie jednostki. Przytoczył on m.in. statystyki już wcześniej podane przez portal MojaOlesnica.pl (link), dotyczące liczby wyjazdów pogotowia ratunkowego i stanu karetek.

Jak poinformował dyrektor, w 2017 roku w szpitalu było 910 porodów, natomiast w 2018 już 1140. T. Uher uznaje to za sukces i rezultat wcześniej wprowadzonych zmian "na porodówce". Więcej o statystykach dot. porodów można przeczytać tutaj.

Była też mowa o remontach i zmianach w szpitalu, które rozpoczęły się w minionym roku - zainstalowaniu monitoringu, remoncie klatki schodowej, remoncie izby przyjęć i wykonaniu elewacji na budynku stacji dializ.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (26)

Pracownik17.05 o 16:24

Wielki szacunek dla doktora Ceglackiegi.

Zgłoś
B.B.17.05 o 16:22

Prawda, doktorze Ceglecki, rece opadają na to co tam się dzieje. Musi pan jako radny przyjrzeć się temu. Pracowal pan w tym szpitalu, pamieta pan , to byla perelka, ludzie się szanowli, rodzinna atmosfera a teraz???? Strach się wypowiadac bo jutro już mnie tu nie ma.

Zgłoś
Natala17.05 o 15:32

Dr Ceglecki przywróć nam dr Rusieckiego bo musimy jeździć za nim do Namysłowa...To wspaniały człowiek ,świetny operator i ginekolog..I zrób porządek na III piętrze oleśnickiego szpitala,bo to co tam się dzieje zakrawa o mobbing.Mam kuzynkę którą tam ptacuje-teraz wrak człowieka

Zgłoś
olesniczanin17.05 o 13:07

Chapeau bas doktorze.Brawo KO i RS. Im kury szczać prowadzić a nie zarządzać szpitalem.

Zgłoś
Ala17.05 o 12:07

Brawo doktorze Ceglecki, prawda ich zabolala, sxybko winni się zmyli.

Zgłoś
Sycowianka17.05 o 09:17

Doktorze Ceglecki, sxsnujemy pana, cieszymy się ze pan powiedział o tym wszystkim. Wiemy jak pan dbal o chirurgie i szpital w Sycowie. Zawsze mozna bylo na pana licxyc. Nikomu nie odmoeil pan pomocy. O kazdej porze dnia i nocy. Teraz nie jezdzimy do Olesnicy tylko do Namyslowa. Bardzo się cieszę ze w koncu ktos odwazyl się o tym powiedzieć. Kto zle bedzie pisał o panu???? Pisiurki i Rogalski ktory usłyszał o nieprawidlowosciach.

Zgłoś
racja17.05 o 09:10

Ha ha, praede powiedzial i zabolalo. Przeciez Rogalski robil co chcial z pracownikami. Wywalal dobrych przyjmowal swoich .... Czekamy na zakonczenie sprawy w sadzie i okaze się jak traktowani byli pracownicy. Moim danim zakrawa to na mobing. To ludzie ktorzy nie maja za gosz kultury. Ceglecki ma racje!!!

Zgłoś
Bzdura17.05 o 09:06

Bzdura! Nikt nigdy nie walczyl tak o szpital jak dr Ceglecki A pisze ktos kto czlowieks nie zna. Pewnie od Rogalskiego

Zgłoś
notabene17.05 o 08:57

Czy USA olewają Polskę i traktują ją jako koryto dla żydów??. Nie widać przyszłości dla prawicy w Polsce, bo prawica doprowadziła by do wzmocnienia Polski a jest to sprzeczne z interesem Niemiec. Czy ten portal nie jest postrzegany jako fanatyczna i bezkrytyczna tuba propagandową PO??. GW-no,na którą peowcy tak ochoczo się POwołują oceniana jest jako żydowska gazeta dla Polaków. GW-no ma kreować w Polsce problem rzekomego antysemityzmu. Wielu zauważa, że korzenie ubeckich dynastii tkwią wśród agentów Gestapo (ZSRR jak i USA przejęły agenturę nazistów po II wojnie światowej).??

Zgłoś
obserwator17.05 o 08:55

Pan Ceglecki to mistrz mieszania. sam się nie podjął nigdy ratowania szpitala w Sycowie a potem w Olwśnicy też mógł chwycić za stery i pokierować. Ten niby gość tylko narzekać umie i rozglądać się za posadami dobrymi dla siebie.

Zgłoś
Nawiasem Mówiąc17.05 o 08:49

Czy USA olewają Polskę i traktują ją jako koryto dla żydów. Nieie widzać przyszłości dla prawicy w Polsce, bo prawica doprowadziła by do wzmocnienia Polski a jest to sprzeczne z interesem Niemiec. Czy ten portal nie jest postrzegany jako fanatyczna i bezkrytyczna tuba propagandową PO??. GW-no,na którą peowcy tak ochcoczo się POwołują oceniana jest jako żydowska gazeta dla Polaków. GW-no ma kreować w Polsce problem rzekomego antysemityzmu. Wielu zauważa, że korzenie ubeckich dynastii tkwią wśród agentów Gestapo (ZSRR jak i USA przejęły agenturę nazistów po II wojnie światowej).??

Zgłoś
????????????????17.05 o 08:05

Co to znaczy " mieć ubeckie korzenie"?

Zgłoś
cytat17.05 o 08:03

były radny Twardogóry Wczoraj, 23:13 Trzeba było Dżugaj pochwalić się radnym na sesji ,że twój brat Stanisław Dżugaj był w latach 70-tych i 80-tych pracował w Służbach Bezpieczeństwa

Zgłoś
BRAWO17.05 o 07:55

BRAWO DR CEGLECKI

Zgłoś
Antyklerykał17.05 o 07:51

W ogóle ubeckim agentem jest każdy, kto nie jest gotów poświęcić się bez reszty Frakcji Pruskiej?! Frakcja Pruska na czele z Nieomylnym który jest jedyną nadzieją zsowiałych antyklerykalów, a w każdym razie tych co bezpardonowo walczących z Kościołem?!. Wprawdzie po mieście krążą fałszywe pogłoski, jakoby naczelny zsowialych antyklerykałów był za swoje usługi hojnie wynagradzany za pośrednictwem POdejrzanych zakupów, ale kto by tam w takie fałszywe pogłoski wierzył, kiedy przecież wiadomo, że zsowiali antyklerykałowie zatrudniając nawet chłopaka ze wsi do hejtowania ?? dla walki z Kościołem gotowi są na wszystko? Kto w te POgłoski, fałszywe pogłoski uwierzy?? Skoro na wszystko ? to dlaczego miałby nie demaskować ruskich agentów i ubeckich popleczników?

Zgłoś
!!!!!!!!!!17.05 o 07:34

Ja pier....ę, tych POpier.....nych pier.....ców!

Zgłoś
Kasia17.05 o 06:19

Wzrost porodów spowodowany jest przez to, że ,,rodzi wyż demograficzny,, i oczywiście chojność państwa czyli 500+.... W Wrocławskich Szpitalach nie ma miejsc i dlatego większość odsyłana jest do Oleśnicy...Wiem ,bo sama nie zostałam przyjęta na Kamińskiego więc zmuszona byłam przyjechać do Oleśnicy

Zgłoś
mad16.05 o 23:34

"T. Uher uznaje to za sukces i rezultat wcześniej wprowadzonych zmian "na porodówce" - pan Kamil Dybizbański pewnie się ucieszy, że go chwalą nowe władze ;))

Zgłoś
fanka16.05 o 22:19

Dr Ceglecki był the best!

Zgłoś
lol16.05 o 21:14

Czy tymi zmianami na porodówce są porody prywatne?To raczej dyrektor nie ma się czym chwalić....

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Zawody strzeleckie o puchar wójta
dzisiaj o 13:09/ Sport
Rozstrzygnięcie konkursu Europejski Latawiec
dzisiaj o 13:05/ Aktualności
APO pokonuje Pioruna
dzisiaj o 13:02/ Sport
Oleśnica jedzie dla Ryszarda Szurkowskiego
dzisiaj o 11:54/ Sport
Europejski Latawiec w Oleśnicy
dzisiaj o 10:42/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube