reklama
reklamareklama
Dziś jest niedziela, 15 grudnia. Imieniny Niny, Celiny, Krystiany.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Parkour park powstanie przy skateparku?

16.05 o 10:56Komentarzy: 23Kategoria: Aktualności
W oleśnickim ratuszu odbyło się kolejne spotkanie na temat budowy m.in. skateparku w Parku nad Stawami oraz parkour parku w pobliżu. Szacuje się, że wszystkie prace powinny zakończyć się w 2021 roku.Dzisiaj w Urzędzie Miasta Oleśnicy odbyło się kolejne robocze spotkanie m.in. w sprawie budowy skateparku, który ma zostać zlokalizowany w Parku nad Stawami w Oleśnicy.

W rozmowach brali udział burmistrz Jan Bronś, jego zastępczyni Edyta Małys-Niczypor, naczelnik wydziału architektury i budownictwa Leszek Goliński, radny Grzegorz Żyła oraz przedstawiciele młodzieży.Przypomnijmy, wszystkie prace powinny zakończyć się do 2021 roku. Inwestycja ma kosztować ok. 2 mln złotych.

- W czasie kampanii słuchaliśmy głosów i oczekiwań ludzi różnych środowisk i różnego wieku. To właśnie młodzi ludzie zgłosili się sami z potrzebą wybudowania takiego przedsięwzięcia - mówił niedawno w wywiadzie dla portalu MojaOlesnica.pl burmistrz J. Bronś i dodał, że po konsultacjach jest zadowolony z postawy oraz zaangażowania oleśniczan zainteresowanych powstaniem nowych obiektów.

Aktualizacja, godz. 11:44

Podczas spotkania młodzież postulowała budowę parkour parku. Wkrótce urząd ma poinformować o przebiegu spotkania.Zobacz też: Burmistrz o nowym skateparku

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (23)

grajek16.05 o 11:19

Już mieszanie,już się coś nie podoba ,już knucie,a młodzież potrzebuje miejsca,gdzie może się wyszaleć,dzieci się wyszumieć,a tobie nic nie pasuje,a póżniej młodzież nie dobra,niesforna,to jest właśnie podejście -dobrej zmiany-.Sprawdż czy masz mózg podłączony do języka ,bo chyba nie,bo byś inaczej pisał.

Zgłoś
Kazik 16.05 o 11:10

Ok ale czy nie lepiej skatepark wybudować w innej okolicy niż nad stawami???

Zgłoś
Nicht Verstehen16.05 o 11:05

I dla tej czwórki wywalić 2 mln PLN ???

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Wizyta ŚDS i pierniki Przedszkolu nr 3
dzisiaj o 06:24/ Aktualności
SPR przegrywa mecz z Żagwią
wczoraj/ Sport
Gala oleśnickich krwiodawców
wczoraj/ Aktualności
Dobroszycki Jarmark Bożonarodzeniowy
wczoraj/ Aktualności
Próba samobójcza w Twardogórze
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube