reklama
reklama
Dziś jest poniedziałek, 22 lipca. Imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Lista członków komisji wyborczych

15.05 o 19:43Komentarzy: 8Kategoria: Aktualności
Przedstawiamy pełną listę członków komisji wyborczych na terenie Oleśnicy w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja.



Komisja nr 1

Augustyniak Bogumiła
Cygan-Bereta Izabela
Folomeyev Maria Mariola
Głowienkowski Edward
Lis Anna
Miżejewska Karolina
Mroczkowska Henryka Barbara
Szabat Damian Artur

Komisja nr 2

Apola Joanna
Filipiak Halina
Kowalczyk Kamil Mikołaj
Kwieciński Jan Marian
Mastalerz Marta
Sinigaglia Paula Irena
Siworski Paweł
Sobiesińska Natalia
Szwengiel Małgorzata Anna

Komisja nr 3

Błaszczyk Natalia
Głowacka Danuta
Kłak Elżbieta
Komsta-Fila Agnieszka Katarzyna
Kowalczyk Aleksandra Maria
Krauz Zenobia Członek
Pierzga Aleksandra Maria
Skrok Dariusz
Ziubrzycka Magdalena Elżbieta

Komisja nr 4

Chisińska Natalia Maria
Junik Ewa
Kolasa Iwona Teresa
Kołodziej Urszula Katarzyna
Kołodziejczyk Mariusz
Konieczny Artur Konrad
Pona Maria
Wędzonka Mateusz
Zapiór Anna

Komisja nr 5

Dziki Genowefa
Głowacka Agnieszka
Kowalska Bernadetta Marzena
Marszałek Agata
Mokrzycka Stanisława
Przybycień Katarzyna
Wojtczak Małgorzata
Złośnik Zdzisława

Komisja nr 6

Brylewska Irena Kazimiera
Jakubowska Agnieszka Barbara
Kaszewiak-Charęza Zofia Wanda
Modlińska Wiesława
Pluta Natalia
Pożarska Oktawia Aniela
Stachurska Dorota Alicja
Świerczyńska Irena Maria
Zaremba Danuta

Komisja nr 7

Fąfara Paulina Marta
Górska Małgorzata Maria
Majewska Halina
Przybysławski Marcin Robert
Skrok Joanna Maria
Szponarska Zuzanna
Szymańska Alaksandra Maria
Wietrzykowska Hanna Lucyna
Żak Teresa

Komisja nr 8

Błażej Andrzej Wacław
Czarkowska Irena
Junik Katarzyna
Kubiak Katarzyna Maria
Łuczyńska-Myszakowska Aleksandra Alicja
Nosal Lucyna
Serafin Karolina Magdalena
Sieradzki Marian
Żeglińska Anna Magdalena

Komisja nr 9

Domańska Halina Małgorzata
Fąfara Agnieszka
Ignasiak Patrycja Anna
Karpienko Alina
Kuświk Sabina Anna
Sutuła Lucyna Wanda
Szydłowska Katarzyna
Wojtan Elżbieta Urszula

Komisja nr 10

Binkowska-Jurkiewicz Agnieszka Dorota
Janusz Katarzyna Karolina
Jędrusiak Jakub
Nobis Jerzy Marek
Pierzga Paulina Anna
Stec Teresa
Żmuda Marcin Jacek

Komisja nr 11

Cieślik Elżbieta Maria
Głodek Joanna Agnieszka
Husak Daria
Krok Kamil
Łoziński Wojciech
Łukaszewicz Barbara Regina
Rosiak Łukasz
Sadło Krystyna Anna
Szymańska Małgorzata Katarzyna

Komisja nr 12

Hajduk Szymon Adam
Jesionka Jadwiga
Korzeniowska Bogumiła
Królikowska Joanna Alicja
Piętka Agnieszka
Zamiara-Furman Marta Maria
Zygadło Iga Aleksandra
Żmuda Marek Andrzej

Komisja nr 13

Andrzejczak Grzegorz Dariusz
Kołodziejczak Arkadiusz
Krawiec Michał
Kwiecińska Ewa Teofila
Modliński Mieczysław Witold
Szober Kacper Mariusz
Zganiacz Hanna Maria

Komisja nr 14

Bosak Zofia
Huk Aniela Zofia
Jaros Urszula
Maciejewska Joanna Zofia
Majchrzyk Katarzyna Nela
Nagórny Zbigniew Stanisław
Pikor-Gancarek Agnieszka
Wojtala-Kłak Sylwia Elżbieta

Komisja nr 15

Binkowska-Zwarycz Justyna Katarzyna
Joung Maria
Kłak Zofia Helena
Mela Anita
Orgusz-Sklorz Izabela Ewa
Świerczyński Natan Wiktor
Woźniak Paulina
Wójcik Zdzisław Adam

Komisja nr 16

Krzemińska Barbara Joanna
Kurowska Czesława
Polak Adrianna
Sochacki Stanisław
Szymański Waldemar Andrzej
Weremczuk Bohdan
Wójcik Irena Maria
Wranic Bogdanna

Komisja nr 17

Ciszewski Damian
Heliński Jakub Maciej
Jesionka Jolanta Justyna
Porucka Daria Cecylia
Szałek Andrzej Jan
Wałęga Marek
Wilk Joanna
Włodarczyk Mikołaj
Wolska Julia Maria

Komisja nr 18

Bąk Roland
Gołda Wanda
Karaś Agata Magdalena
Kirzyc Tomasz
Pałka Grażyna Barbara
Szmajda Maksymilian Ireneusz
Tylska Izabela
Zamiara-Medyńska Katarzyna Czesława

Komisja nr 19

Kryłat Andrzej
Łuczak Bartłomiej
Mroczkowski Stanisław Wiesław
Panek Monika Izabela
Siworska Martyna Maria
Skadorwa Maria
Szmajda Agnieszka Urszula
Tomczyńska Małgorzata Anna

Komisja nr 20

Erbert Bianka
Hordyńska Sylwia Katarzyna
Kos Magdalena
Krawiec-Palińska Paulina
Matyszczak Jan
Muskała Donata
Noworyta Grzegorz Kamil

Komisja nr 21

Gołębska Zuzanna
Malek Tomasz
Marmul-Sochacka Marlena
Mikołowska-Żmuda Grażyna Ewa
Płaza Barbara Krystyna
Sieradzka Krystyna Jadwiga
Szmajda Julia Sara
Szostak-Kirzyc Edyta

Komisja nr 22

Dyląg Mariola
Galik Natalia
Gierus Jolanta
Mroczkowska Julia Katarzyna
Nowacka Edyta Ewa

Komisja nr 23

Galik Marta
Gierus Krzysztof
Grzybek Grzegorz Marian
Lewicka Dorota
Rynkiewicz Jarosław

rd, źródło: PKW

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (8)

Lenin16.05 o 22:19

Emeryten party

Zgłoś
Koksik16.05 o 07:45

A gdzie mężie zaufania?Żeby tylko żydokomuniści nie probowali zafałszować tych wyborów.

Zgłoś
g16.05 o 07:42

I tradycyjnie rodzinnie-- jednym słowem klika działa

Zgłoś
Grej16.05 o 06:20

Trzeci wiek w natarciu

Zgłoś
kpr15.05 o 22:36

Augustyniak B, Głowacka x2 , Karpienko, Jesionka x 2 , Żmuda x 2 . Dziwnie znajome nazwiska , Dziwnie powtarzalne swój swojego ciągnie . Wujek ciocia - matka córka -ojciec syn - jednym słowem klika działa .

Zgłoś
wyborca 15.05 o 21:29

W komisji nr 20 kogoś brakuje

Zgłoś
MojaOlesnica.pl15.05 o 21:28

Treści usunięte z powodu naruszenia regulaminu.

Zgłoś
wyborca15.05 o 20:44

Horbaczowi mało? Ciągle mało?

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Budżet KKO to 180 tysięcy złotych
dzisiaj o 07:16/ Sport
Bezpłatna mammografia w Sycowie
dzisiaj o 06:23/ Aktualności
Zwrot podatku dla rolników
dzisiaj o 05:46/ Aktualności
Śmierdzący dym w środku lata
wczoraj/ Aktualności
Gazyfikacja gminy Bierutów?
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube