reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 sierpnia. Imieniny Bartłomieja, Malwiny, Jerzego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Spotkanie z ultramaratończykiem

16.05 o 08:19Komentarzy: 3Kategoria: Sport
Klub sportowy Biegiem Po Marzenia Team zaprasza wszystkich zainteresowanych i poszukujących biegowej inspiracji na spotkanie z Krystianem Ogły przed jego startem w najtrudniejszym ultramaratonie świata - Badwater 135.Spotkanie z Krystianem Ogły odbędzie się 19 maja o godzinie 15 w sali konferencyjnej BiFK przy ulicy Reja w Oleśnicy.

- To wyjątkowa okazja, aby porozmawiać z nim jeszcze przed startem w tym najtrudniejszym biegu świata! Jak zawodnik przygotowuje się mentalnie do tego wyzwania, skąd czerpie motywację i jak wyglądają jego treningi oraz plan dnia - informuje Biegiem Po Marzenia Team.

- Osiągnięty czas i miejsce nie mają dla mnie dużego znaczenia. O wiele ważniejsza jest postawa. Na mecie lubię czuć, że walczyłem - nigdy z innymi, zawsze z samym sobą - mówi Krystian Ogły.

- Jego start w najtrudniejszym ultramaratonie świata Badwater 135 wspiera całe środowisko biegaczy w Polsce. Nie tylko życząc powodzenia i sukcesu, ale także finansowo. Świadczy o tym popularność zbiórki na portalu zrzutka.pl, której kwota przekroczyła zamierzony limit. Pozyskane środki pokryją część funduszy potrzebnych do organizacji startu Krystiana w amerykańskim biegu, który czeka go już w lipcu. Nazwa Badwater pochodzi od jeziora położonego przy jego początku, w tak zwanej Dolinie Śmierci, a 135 określa dystans w milach – to dokładnie 217 km. Asfaltowa trasa, upał, ogromna różnica poziomów między startem a metą oraz prawdziwy dystans ultra – to wyzwanie dla 100 najlepszych biegaczy świata. Specjalna komisja wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń ze wszystkich krajów 90 osób, które wystartują w biegu. Kwalifikacja odbywa się na podstawie dotychczasowych osiągnięć, weryfikowane są biegowe CV kandydatów. Dodatkowe 10 miejsc przeznaczone jest dla szczęśliwców, którzy wygrali np. wskazane przez organizatora biegi. Tak więc startujący w Badwater to prawdziwa elita wśród biegaczy - czytamy w komunikacie.

źródło: BPMT

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (3)

Zyga17.05 o 13:48

Tak, prowadzącemu biegi nie idą, robi show, celebryci tylko na sofce.

Zgłoś
holska16.05 o 22:30

Tak, na to spotkanie również zachęcam, nie tylko biegaczy. Krystian oprócz talentu biegowego ma również duży dar opowiadania. Będzie to ciekawe oraz dowcipnie spotkanie:). A wiem co mówię bo kilkanaście lat mam okazję to sprawdzać:) I nie bać się zadawać trudnych pytań! Pozdrawiam

Zgłoś
Janusz16.05 o 16:07

Poznałem kiedyś Pana Krystiana na zawodach, chwile rozmawialiśmy, bardzo pozytywny człowiek. mam nadzieję, że prowadzący nie spartoli spotkania, bo w tym całym szoł to chce się widać wypromować na jakiegoś celebrytę rodem z TVNu

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Na mecie Pogromu Wichra
dzisiaj o 19:10/ Sport
Dożynki w Solnikach Wielkich
dzisiaj o 18:58/ Aktualności
Dożynki gminy Oleśnica
dzisiaj o 16:35/ Aktualności
Dożynki na Dniach Dobroszyc
dzisiaj o 16:03/ Aktualności
Dziewiąty Pogrom Wichra!
dzisiaj o 13:12/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube