reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 3 czerwca. Imieniny Klotyldy, Leszka, Tamary.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Modlitwa za ofiary molestowania i księży

Aktualności15.05.2019 o 08:41Komentarzy: 143
Oleśnicki ksiądz Teodor Sawielewicz zachęca do modlitwy za ofiary przestępstw seksualnych oraz księży. - Potrzebujemy Waszej modlitwy - apeluje duchowny.


Ksiądz Teodor Sawielewicz

Oleśnicki ksiądz Teodor Sawielewicz, znany z TeoBańkologi, na swojej stronie na Facebooku napisał, że szykuje się do napisania oceny z filmu "Tylko nie mówi nikomu" o pedofilii w Kościele katolickim oraz poprosił internautów o podzielenie się odpowiedziami na temat szkód i korzyści po obejrzeniu produkcji.Z kolei na dziś duchowny zapowiada różaniec na żywo. Transmisja zostanie przeprowadzona na Facebooku i rozpocznie się o godzinie 20. Ksiądz zachęca do różańca za ofiary przestępstw seksualnych oraz do modlitwy za księży.

* * *

Wiecie co... Jest czwarta rano. Spać nie mogę... Poruszyły mnie te wydarzenia, związane z filmem o pedofilii księży i jej ukrywaniu. Chcę Was zaprosić do modlitwy, tylko najpierw wyjaśnię kontekst. Dostałem mocno rykoszetem. Otrzymuję wiadomości: "zawiodłem się Wami...", "Wy jesteście tacy a tacy...", "u fryzjera/w pracy o tym mówią proszę księdza, generalizują, wrzucają wszystkich do jednego gara...", "mówią mi: "widziałaś film? jeszcze tych księży będziesz bronić?!" ". Dzisiaj, gdy byłem na stacji benzynowej w koloratce, Pani za ladą powiedziała "straszne czasy dla księży są, podziwiam, że ksiądz w koloratce chodzi...". Widac było jej współczucie. Dochodzą też do mnie głosy od ofiar. Strasznie przykra sprawa...

Widzę po pewnych ludziach, którzy jakoś Boga szukają, jakoś tam się modlą, jakoś się do niego zbliżają, że wrzucają do jednego wora księży i wyprowadzają ostatnio wnioski...: "Jezus nie założyłby takiego Kościoła z pedofilami, ja tu nie chcę być...", "zaorać to towarzystwo...", "nie mogę swojemu synowi pozwolić, by był ministrantem...", "nie ma dziś księży z powołania...".

Chcę Was zaprosić do modlitwy różańcowej, na tym fanpejdżu, środa 20:00. I przyjmijcie, że w ten sposób chcę...

1) zaprosić do różańca na żywo za ofiary przestępstw seksualnych. Bo to nie jest tak, że neguję wszystko i mówię, że się nic nie stało. Stało się i się nie odstanie. Mam nadzieję, że w komentarzach nie będę musiał się tłumaczyć się z tego, czego nie miałem na myśli. I to nie jest tak, że teraz z ofiar robię oprawców, a z oprawców ofiary. Czytajcie proszę ze zrozumieniem to, co napisałem.
2) zaprosić do modlitwy za księży. Jesteśmy słabi. Potrzebujemy Waszej modlitwy. Ostatnio jeszcze mocniej się do tego przekonałem, gdy na egozrcyzmach usłyszałem pusty, demoniczny śmiech pełen strachu i poczucia bezradności osoby będącej pod wpływem złego ducha. Powiedziała wielokrotnie do mnie: "zniszczę Cię, zniszczę Cię...!!!". Na innym egzorcyzmie nie byłem, ale wiem, że tam się demon darł o mnie: "policzę się z z nim, nienawidzę, że chodzi do niego do spowiedzi...". Nie trzeba chyba mówić, że diabeł ma takie zamiary wobec każdego kapłana, nawet nie musi ich wypowiadać przez osoby zniewolone lub opętane na egzorcyzmach. Wszak kapłan jest jak konar, z którego odrastają gałązki. Łatwiej odciąć cały konar, niż ucinać pojedyncze gałązki. Niektórych zniszczył... Z niektórymi się policzył... Módlcie się za nas, byśmy nie byli wilkami w koloratkach. Pomódlmy się również w tym różańcu za Episkopat Polski. Zamiast mielić językiem na księży, prosimy o modlitwę. Konkretnie i pokornie proszę o to. Środa 20:00.
3) zaprosić, byście w komentarzach dodali swoje intencje, zwłaszcza dotyczące księży, ostatnich sytuacji. Obiecuję modlitwę za każdą pozostawioną intencję modlitewną, również nie związaną z omawianym problemem. Jeśli intencja jest zbyt osobista możesz napisać "Panie, Ty wiesz...".
4) Podajcie dalej tego posta. Może niektórzy zrozumieją, że czas poświęcony na bicie świętej piany w sprawie niemoralności księży - prawdziwej lub rzekomej - warto zamiast tego przeznaczyć na modlitwę za nas. Weźcie na klatę wszystkie komentarze pod udostępnionym tym postem typu: "i dalej bronisz tę mafię???"

W modlitwie chcę pamiętać o wszystkich korzyściach, które może dać film p. #Sekielski ego. Chcę też pamiętać o spustoszeniu i zgorszeniu w duszach ludzkich, który wywołał, o których tez pisaliście w komentarzach do poprzedniego posta na stronie.

Przepraszam każdego, kto odbierze ten post jako robienie z siebie lub księży większych ofiar niż ofiary przestępstw. Nie to miałem na myśli. Proszę tak tego nie odbierać. Gdyby ktoś chciał lepiej zrozumieć moje intencje, zapraszam do przeczytania moich intencji modlitwy na w komentarzach na fanpejdżu.. Tylko kilka przeczytajcie proszę, bo jedna wyrwana z kontekstu innych może zaciemnić sprawę, co leży mi na sercu.

Zapraszam do modlitwy, składania intencji i podania dalej info. Zło dobrej zwyciężaj.
ks. Teodor

* * *rd, źródło: fb/teobankologia

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (143)

Ryszard18.05.2019 o 05:44

@ABC- duzo spaceruje i rozchadza

Zgłoś
:-) zw-kowalski17.05.2019 o 23:38

Przemysławie Kasprzak. Czytałem dużo o ks. Janie Kaczkowskim. Jego wyznanie o dopuszczeniu go do stanu kapłańskiego powaliło mnie z nóg. Mógł nie zostać dopuszczony ze względu na stan zdrowia -wzrok . I wtedy członek komisji, proboszcz, spytał "a pieniadze Jan widzi?" Jan odpowiedział, że pieniądze widzi. Wtedy proboszcz odpowiedział " No to Jan się do stanu kapłańskiego nadaje". reszta nie mogła oponować. Został dopuszczony do święceń. A autor pytanie, proboszcz, dostał Jana w prezencie do parafii.

Zgłoś
Radek17.05.2019 o 14:46

Co mają dać modlitwy i intencje jak są tez za tych co podobne intencje przyjmowali i modlitwom przewodzili.

Zgłoś
Danek16.05.2019 o 23:54

Za ofiary rozumiem, ale za księży? Przecież to oni są tymi wybranymi z powołania

Zgłoś
Jolka16.05.2019 o 23:08

Przecież wszystko na tym świecie dzieje się z woli Opatrznosci

Zgłoś
Perturabo16.05.2019 o 18:46

Modlitwy i intencje po fakcie mają pomóc księżom pedofilom poczuć sie lepiej żeby jakoś znieśc ten stres związany z tym haniebnym filmem Siekielskich XD

Zgłoś
Andrzej16.05.2019 o 17:47

Czy modlitwy,czy intencje po fakcie mają pomóc?

Zgłoś
Perturabo16.05.2019 o 11:12

Bardzo dobry artykuł, o to cały czas mi chodziło, powinienneś się zapoznać mad : https://wiadomosci.wp.pl/szef-zespolu-spotlight-mechanizmy-kosciola-wszedzie-dzialaly-tak-samo-pedofilia-musi-zajac-sie-prokuratura-6380930293340289a

Zgłoś
Perturabo16.05.2019 o 10:46

Czytająć niektórych obrońców pedofilów dochodzę do wniosku, że ci ludzie są tak głęboko zdegenerowani i niereformowalni, że nie ma się w ogóle co łudzić, że zrozumieją swój błąd, przeproszą itd nawet jeśli przeproszą będzie to nieszczere jak z Głódziem. W tak tragicznej sytuacji jaką mamy w Polsce i przy takim poziomie degrengolady potrzebne są radykalne środki - kastracja dla pedofili i dożywocie dla hierarchów ich kryjących, może to by ostudziło ich chore zapały.

Zgłoś
Edmund Kaleciński16.05.2019 o 09:07

Historia waszej działalności na tym świecie, to głównie okrucieństwo. To co teraz uprawia ksiądz, to dalsze molestowanie umysłów, dla usprawiedliwiania molestowania i gwałcenia ciał. Zbrodnie zorganizowane, bez względu na formę i metodę, są zawsze zbrodniami. Chce Krzysztof A. Kowalski "przemielić" to wszystko w "wiarę dla wszystkich". Na diabła i demony Jezus znalazł sposób, czytałeś księże kombinatorze przypowieść o tym w Biblii ? Ergo, religia i wasze tzw. nauczanie zatruwają wszystko, wszystko ! To co wyprawiają z waszą zbrodniczą działalnością politycy, szczególnie w parlamencie, to już tylko komediodramat. Doszło do tego, że horror opanował ich marność. Powstał klimat grozy, niepokoju, obrzydzenia i szoku. Efekt ? Wrzask chorego umysłu: "Kto podnosi rękę na Kościół, chce go zniszczyć, ten podnosi rękę na Polskę" (sic!).

Zgłoś
Ostatnio dodane
Zobacz więcej
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2020. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube