reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 sierpnia. Imieniny Bartłomieja, Malwiny, Jerzego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kolejny zespół Pogoni Oleśnica

14.05 o 20:17Komentarzy: Kategoria: Sport
Pogoń Oleśnica prowadzi nabór do nowego zespołu juniorów młodszych.MKS informuje o nowej drużynie juniorów młodszych, złożonej z zawodników z roczników 2003 i 2004. Zespół poprowadzi trener z licencją UEFA A Marcin Jurasik.

- Będzie to najważniejsza drużyna programu #POGOŃ2020, ponieważ jej zawodnicy będą stanowić bezpośrednie zaplecze I zespołu seniorów Pogoni Oleśnica. Dlatego stworzymy im dokładnie takie same warunki sportowe i logistyczne jak w pierwszym zespole! - przekonuje prezes MKS-u Michał Krej.

Klub oferuje m.in. wyposażenie w sprzęt, darmowe badania i ubezpieczenie, dopłaty do obozów sportowych i butów oraz ścieżkę rozwoju sportowego. - Rozszerzenie programu #POGOŃ2020 będzie możliwe nie tylko dzięki wsparciu Urzędu Miasta i Pana Burmistrza Jana Bronsia, ale także dzięki sponsorom - czytamy w komunikacie.

- Swoją pomoc w zabezpieczeniu finansowania drużyny Juniorów Młodszych zapewniły już firmy IBD Development oraz CRI SPORT. Wiemy również, że partnerem technicznym zespołu będzie firma JAKO POLSKA. Jestem spokojny o realizację wszystkich założeń – podsumowuje sprawy organizacyjne prezes M. Krej.

- W tej chwili mamy do dyspozycji już kilkunastu zawodników z roczników 2003 i 2004. Docelowo kadra będzie liczyć maksymalnie 20 osób. Wszystkie rozmowy planujemy zakończyć do 30 czerwca. Transfery przeprowadzimy 1 lipca i wierzę, że w pełnym składzie pojedziemy na obóz zaplanowany w sierpniu - informuje trener M. Jurasik

- Zawodników z rocznika 2003-2004 zainteresowanych dołączeniem do projektu #POGOŃ2020 zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Trenerem Jurasikiem pod nr 605-085-534! Graj z nami i stań się częścią najstarszego klubu na Dolnym Śląsku! - zachęca MKS.

źródło: Pogoń Oleśnica

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Na mecie Pogromu Wichra
dzisiaj o 19:10/ Sport
Dożynki w Solnikach Wielkich
dzisiaj o 18:58/ Aktualności
Dożynki gminy Oleśnica
dzisiaj o 16:35/ Aktualności
Dożynki na Dniach Dobroszyc
dzisiaj o 16:03/ Aktualności
Dziewiąty Pogrom Wichra!
dzisiaj o 13:12/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube