Dziś jest niedziela, 19 maja. Imieniny Iwa, Piotra, Celestyna.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

SPR wygrywa z Chrobrym Głogów [ZDJĘCIA]

18.04 o 20:59Komentarzy: 5Kategoria: Sport
Piłkarze ręczni SPR Oleśnica zmierzyli się dziś w oleśnickiej hali sportowej z drużyną KS SPR Chrobry II Głogów. Spotkanie zakończyło się wygraną oleśniczan 35:29. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

wiedzący20.04 o 11:07

SPR Oleśnica KS SPR Chrobry II Głogów 35:29. SPR OLEŚNICA(senior): Braciszewicz, Leśniak, Naumiec - K. Kulak(9), Kumejko(5), Grela(10), Niczypor(1), Żuraw, Pietras, Kowalski, Lisowski(1), Kiebus(3), Pawłowski(4), Gołąb(1), Pięta, P. Kulak(1).

Zgłoś
Ehhh19.04 o 18:27

Szkoda ze nic nikt nie napisał. Nawet danych z protokołu. Jest za to opis jak policjant uspokoił dziecko !

Zgłoś
t19.04 o 10:42

szkoda,że nikt nie napisał, że było do przerwy 2 w plecy a w 2 połowie dobra gra w obronie i w miarę skuteczna w ataku pozwoliła na wygraną i odrobieni strat z pierwszego spotkania co daje pozycję lidera w tabeli. Znający się na handbalu kibice mówili,że był to fajny mecz do oglądania