reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 26 czerwca. Imieniny Jana, Pawła, Miromira.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Starosta odwołał spotkanie z mediami

16.04 o 09:55Komentarzy: 83Kategoria: Aktualności
Starosta Jan Dżugaj z niewiadomych przyczyn w ostatniej chwili odwołał spotkanie z przedstawicielami lokalnych mediów.


Starosta Jan Dżugaj

W zeszłym miesiącu starosta Jan Dżugaj wyprosił z urzędu naszego dziennikarza, który starał się uzyskać informacje na temat nowego współpracownika starostwa (więcej).

Ostatnio redakcja portalu MojaOlesnica.pl otrzymała zaproszenie na dzisiejszą konferencję prasową. - Starosta Jan Dżugaj zaprasza lokalne media na pierwsze w tej kadencji oficjalne spotkanie z mediami - czytamy w liście.

Padła zapowiedź przedstawienia współpracowników oraz rozmów na temat polityki informacyjnej starostwa, planowanych inwestycji, a także możliwości uzyskania odpowiedzi na zadawane pytania.

Spotkanie jednak odwołano w ostatniej chwili, na kilka godzin przed planowanym terminem. - Spotkanie zostało odwołane z przyczyn niezależnych od starosty - informują pracownicy starostwa, jednak nie podali, o jakie przyczyny chodzi.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (83)

Dziennikarz17.04 o 13:05

Muminki i wyborcy... jeśli usprawiedliwiacie Dżugaja to słabo wam to wychodzi... fakt że ludzie się sprzeczaja w rodzinach oczywiście jest argumentem za tym co robił Dżugaj z pracownikami? Mówię Wam że nie... A nagrania wypłyną. Chcemy tylko by Dżugaj posłuchał ich przy naszych kamerach i mikrofonach i od razu się do nich odniosł. Żadna radość publikować tak zwyczajnie bez komentarza zainteresowanego. A Wasz szef powinien wiedzieć co i do kogo mówić, jak się odzywał, czego żądał więc może się przygotowywać... tyle w temacie. Sam słucham tego i za każdym razem jestem bardzo zdziwiony że takie zachowanie jest gdzieś dopuszczalne. A że tego jest dość sporo muszę poświęcić sporo czasu żeby wszystko dokładnie odsłuchać. Poza tym razem z publikacją trzeba będzie powiadomić kilka instytucji by się tematem zainteresowały. Dlatego trochę musi to potrwać.

Zgłoś
Muminki17.04 o 11:48

Hejtujecie o nagraniach, o zachowaniu, o odnoszeniu się etc. Hm, nie wiem co o tym sądzić. Ok, jest jakiś zakład pracy..... "Przychodzi nowy szef, a pracownicy w ramach swojej czujności nagrywają go potajemnie. Hura udało się. Mamy go. Dajemy do mediów. One sprawę załatwią. Jutro wychodzi wszystko, łącznie z informacją kto nagrał. I co? No właśnie! Przyjmijmy, że w domyśle jutro jest nowy szef. I jak zaufa takiemu pracownikowi, że jutro jego nie nagra. Dla mnie, jakby nie było pracownik nie tyle strzeli sobie takim działaniem w stopę ale w GŁOWĘ. Wieść o tym rozejdzie się po okolicy. Przyklei się łatka do takiej osoby na lata....." Z innej strony myśląc o tym całym hejcie .... łapka w górę Ci którzy nie wkurzyli się na swoje dzieci, rodziców, męża, żonę. Nie powiedzieli czegoś czego nie powinni. Gdyby ktoś to nagrał i wyrwał z kontekstu to masakra. Takie sytuacje nigdy nie są jednoznaczne. A media? Jeśli chcą mają taką możliwość że to samo mogą na różne sposoby przedstawić. Czy powinniśmy tak się zachowywać? Na pewno nie..... Tylko żeby tak się dało:( Pracujmy nad sobą.

Zgłoś
Lolek17.04 o 11:29

Wypłyną wypłyną....tak przed wyborami zeby PO poczuło jak bolą durne decyzje!

Zgłoś
..17.04 o 11:03

Jeżeli tak jest, to za taki stan rzeczy ponoszą odpowiedzialność głównie ludzie z zarządu powiatu, ale też cała koalicja, w tym Bronś. Wszyscy wiedzieli co to za człowiek. Nie ma wytłumaczenia.

Zgłoś
wyborca17.04 o 10:18

Już tyle razy słyszałem o nagraniach, które mają pogrążyć Dżugaja i jakoś jeszcze nigdzie ich nie upubliczniono. Takie strachy na lachy raczej...

Zgłoś
Adam17.04 o 10:08

To nie nagonka , Dżugaj zachowuje się fatalnie i musi za to zapłacić

Zgłoś
!17.04 o 09:37

Dobra, dobra, czyja to robota ta nagonka na starostę? Ktoś chce wcisnąć swojego człowieka w miejsce Dżugaja? Przecież to widać gołym okiem.

Zgłoś
szefkuchni17.04 o 08:51

HALO HALO to ten chłopek roztropek jest nadal starostą??? cuda cuda ogłaszają,wracaj ty lepiej koziołku matołku do pacanowa mięso klepać i kebaby robić

Zgłoś
ewa17.04 o 08:28

No to się pan starosta doigrał chociaż po doświadczaniach z Twardogóry myślałam że szybciej wyjdzie jaki jest naprawdę. Ale dobrze że powiedzieliśmy ludziom w Oleśnicy: nagrywajcie, nagrywajcie i jeszcze raz nagrywajcie. Przez pół roku materiału będzie sporo i kilka instytucji będzie nad nim pracować.

Zgłoś
kamieni kupa17.04 o 08:26

A czy to odwołanie konferencji to wynik tego, że starosta dostał przeciek co do materiałów z którymi dziennikarze chcą przyjść na spotkanie z nim?

Zgłoś
dvd17.04 o 08:25

Jasiu, jakiś ty biedny (tyle się dzieje "a ja nic nie wiem" - dobre) widzisz, bo jak się jest zaufanym to wybacz, ale pracownicy starostwa nie będą się przed tobą spowiadać że jak tylko Dżugaj zaczynała się rozmowa z nim to włączali dyktafon. A teraz trwa zgrywanie plików, dostaję je dziennikarze i powiem ci szczerze - będzie grubo.

Zgłoś
kebab17.04 o 08:07

Dżugaj wracaj do kebabu klepać mięso i wycierać stoły w tym byłeś dobry , do rządzenia ludżmi się nie nadajesz

Zgłoś
, 17.04 o 07:58

OLEŚNICA to sami plotkarze nie zainteresuja sie swoimi rodzinami tylko cudze widza aswoichbrudow nie widza brudasy buraki onuce

Zgłoś
Zniesmaczony17.04 o 06:56

Strachliwy ten starostą, wariata z psem się wystraszył, a teraz dziennikarzy. Taki strachliwy trzęsidupka.

Zgłoś
?17.04 o 06:34

Naginka na Dżugaja trwa. Zlecenie z ratusza?

Zgłoś
Zona17.04 o 06:01

Jasiek fasola nie stygnie. Świetna teoria! Ciekawe czy taki górnolotny bedzie jak nadejdzie ten dzień na ktory wszycy czekają....ale będzie huk!

Zgłoś
Jaś fasola 17.04 o 03:55

Czytając większość komentarzy można odnieść dwa wrażenia. Pierwsze: wszyscy mówią o tym samym, a ja nic nie wiem .... Drugie: jedna, może dwie osoby biją pianę w celu rozbuchania tematu do rangi co najmniej sploniecia katedry w Paryżu. Obstawiam osobiście wersję drugą. I uważam że temat pcha były, ktory ma dużo czasu. Dla nas, zwykłych mieszkańców ważne jest to co zostanie zrobione po kilkunastu latach zapuszczenia i obietnic poprzednich władz. Oczywiście, efekty obecnej pracy będą widoczne nie zaraz . Do tego trzeba trochę czasu. I większość z nas to rozumie.

Zgłoś
Zola17.04 o 00:03

Misia zdejmuj czerwone kozaczki i idź spać! Najlepiej zwolnic wszystkich doświadczonych a młodych uwiązać na smycz i będą spełniać szulerskie rozkazy Dżugaja

Zgłoś
ha,ha,ha...16.04 o 23:36

Gratuluję!

Zgłoś
Misia16.04 o 22:42

Jakoś nudno na tym Portalu.Gdy PiS rządził w powiecie wszystko było źle.Najmniejszy szczegół byłego Starosty urastał do wielkiego problemu.Obecny Starosta jest także " be" ? A pracownicy urzędu niech pracują ....i przestaną się użalać i hejtowac.Zatrudnic młodych wykształconych zwolnić emerytów ..i będzie super.Jesli Pan Dzugaj nie stanie się zakładnikiem P O osiągnie sukces.Bo to mądry menadżer, który do Twardogóry wprowadził cywilizację.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Starosta skraca czas pracy urzędu do 13
dzisiaj o 12:10/ Aktualności
Podpalił auto i spowodował 100 tys. zł strat!
dzisiaj o 11:59/ Aktualności
Wyrównają teren szkoły katolickiej w ramach OBO
dzisiaj o 11:53/ Aktualności
Ukradzione skrzypce zostały już odzyskane
dzisiaj o 10:26/ Aktualności
Policja kontra podróbki na targu
dzisiaj o 10:00/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube