reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pierwszy kandydat na dyrektora szpitala

14.04 o 19:56Komentarzy: 42Kategoria: Aktualności
Jest pierwszy kandydat na dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. Aktualny p.o. dyrektora zapowiada w rozmowie z portalem MojaOlesnica.pl swój start w nadchodzącym konkursie.


Tomasz Uher aktualnie jest p.o. dyrektora PZS w Oleśnicy

Wkrótce władze powiatu ogłoszą konkurs na dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy. Aktualnie pełniącym obowiązki dyrektora jest Tomasz Uher, do niedawna wicedyrektor do spraw medycznych.

Z informacji portalu MojaOlesnica.pl wynika, że T. Uher planuje start w tym konkursie. - Tak, potwierdzam, będę startować w konkursie na dyrektora Powiatowego Zespołu Szpitali - przyznaje Tomasz Uher.

Tym samym mamy pierwszą kandydaturę na to stanowisko. Przypomnijmy, wcześniej była dyrektor jednostki Liliana Głowacka zaprzeczyła, jakoby chciała wziąć udział w konkursie.

Kim jest Tomasz Uher?

- Otwarty na nowe doświadczenia, zorientowany na cele, z ponad 30-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami ludzkimi w jednostkach i instytucjach ochrony zdrowia. Wykształcenie medyczne - specjalista ortopeda, traumatolog - pozwala na sprawne zarządzanie podmiotami leczniczymi, w szczególności personelem medycznym - pisze o sobie Tomasz Uher.

W swojej karierze był m.in. dyrektorem przychodni, dyrektorem w NFZ, wreszcie dyrektorem w prywatnej firmie medycznej oraz zastępcą dyrektora ds. lecznictwa w Pogotowiu Ratunkowym we Wrocławiu.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (42)

Misia14.04 o 22:53

Do George- masz rację.W emocjach nacisnelo się złą literkę.Sorry

Zgłoś
Maryja14.04 o 22:52

Jeśli w naszym powiecie można przeprowadzać aborcje,to co jeszcze może eskalować...W sumie..w świetle prawa.Moze kasa wszystko!!!.Etyka lekarska i przysięga Hipokratesa dla kasy i niektórych...nic już nie znaczy.

Zgłoś
George14.04 o 22:46

Chyba chodziło ci o Orwella, Misia. Chociaż prawdę mówiąc nie wiem, o ktorą książkę.

Zgłoś
Misia14.04 o 22:42

Dlatego właśnie szpitale powinny być publiczne w poziomie powiatu.I może dobrze, że zmieni się obsada w szpitalach naszych.I od tego są mieszkańcy,radni i starostwo ...aby mieć baczenie czy szpitale nie staną się jak w " Folwarku Zwierzęcym" Olwela.Tylko czy poziom wiedzy decydentów samorządowych w chwili obecnej to pojmie???

Zgłoś
Misia14.04 o 22:36

Zacznijcie czytać prasę,oglądacie filmy ...zobaczycie jaka patologia jest na świecie.Przeszczepy?.. Anestezjolog właśnie decyduje kiedy człowiek przestaje żyć...

Zgłoś
Misia14.04 o 22:32

Dlatego może polityka PiS wam się nie podoba ,ale po głębszych przemyśleniach,przyznacie mi rację.Liberalna polityka prywatyzacyjna wyniknie się spod kontroli a to przecież nie tylko wasze zdrowie. Ale i być może życie...

Zgłoś
Misia14.04 o 22:27

To może być pierwszym sygnałem że służba zdrowia musi być publiczna.Anestezjolog jest na wagę złota.Jesli szpital pozostanie bez kontroli samorządu,to zaczną się dziać rzeczy niewyobrażalne,jak na filmach... Dlatego dobiera się zaufaną załogę... resztę proszę sobie wyobrazić...

Zgłoś
Rys14.04 o 22:21

To nic się nie zmieni dla oleśnickiego szpitala.Przeciez to kolega poprzedników...Ale kicha....Niech wraca Głowacka!!!!!??

Zgłoś
K.K.14.04 o 22:20

Do ortopedy kolejki miesieczne, dlaczego dobry ortopeda nie pracuje w swoim zawodzie tylko co chwile zmienia pracę? Należałoby się nad tym zastanowić.

Zgłoś
Basia K.14.04 o 22:17

Bez powodu oczywiscie anestezjologa nie zwolnił. Powodem była koleżanka która zatrudnił na jego miejsce. Kolega Rogalskiego, wiadomo o co chodzi.

Zgłoś
...14.04 o 22:13

Na stanowisko anastezjiolga zatrudnil swoja kolezanke, zwolnil dobrego , pracujacego kilknascie lat anestezjologa. Nastepne stolki szykuje....

Zgłoś
?14.04 o 22:10

Ciekawe dlaczego tak czesto zmienia prace? Gdyby był dobrym ortopeda nie brał by się za dyrektorowanie. Cos tu nie gra. Ortopedow wszedzie brakuje a pan skacze z NFZ po przychodniach i pogotowiu?

Zgłoś
Zenek14.04 o 22:04

A tam obok to dobrze widzę fryzjer haha jeszcze jego żonki wolnego ptaszka brakuje w sumie to wcale bym się nie zdziwił jak by ją zatrudnili była by darmowa rozrywka!

Zgłoś
Misia14.04 o 22:03

A może ten anestezjolog nie chciał brać udziału w zabiegach, które są przyczyną demonstracji?

Zgłoś
Misia14.04 o 21:58

W szpitalu muszą pracować specjaliści,w przychodni nie.A anestezjolog? Może był niewygodny dyrekcji i miał konfliktowy charakter? Nikt anestezjologa nie zwalnia bez powodu.Niech w Sądzie rozstrzygnie swoje problemy... Wszystko się wyjaśni!!! Nie jestem osobą nawiedzoną lecz realistycznie rozumiejącą.

Zgłoś
Nieudacznicy Precz14.04 o 21:12

Wicek to 3800 brutto i nic więcej!!

Zgłoś
TKM!!!!!!!!!!!! Łup!14.04 o 21:10

Burmistrz 7000 brutto i nic więcej!! Resztę doje na eventach!!

Zgłoś
!!!!!!!!!!14.04 o 21:08

6500 brutto i nic więcej!!

Zgłoś
ewa14.04 o 21:08

Misia, co Cię tak natchnęło? A co Ci przeszkadza,że w Twardogórze pielęgniarka jest dyrektorem przychodni? Dyrektorem PZS w Oleśnicy też była pielęgniarka i całkiem dobrze to robiła i lekarzy nie zwalniała.To teraz jeszcze stań w obronie zwolnionego anestezjologa,porozmawiaj z P Ucherem,może zacznie szanować mądrych i myślących lekarzy a szczególnie anestezjologów,bo oni niestety ale trzymają rękę na pulsie na okrągło żeby wszystko grało.Cyt, Ciebie...." Sorry, tak jakoś jest....niskie instynkty i prywatne interesy maluczkich!!!" .Ja dodam od siebie,WIELKICH SIĘ ZWALNIA, AMEN!!!!!

Zgłoś
Misia14.04 o 20:47

Powinien zostać Dyrektorem.Olesnica powinna mieć oddział ortopedyczny lub pododdział.Pan Doktor poradzi sobie z problemami szpitali.Zycze mu powodzenia.W Twardej pielęgniarka jest kierownikiem publicznej przychodni a to błąd.Nie dopuści do zatrudnienia lekarza z tytułem specjalisty bo będzie bała się o swój stołek- uposażenie.Proste.I Pan Burmistrz nic nie pomoże mieszkańcom,chyba , że porozmawia z D.Uherem...on może pomóc także w T-gorze.. Powodzenia!! U nas w kraju w służbie zdrowia nie szanuje się mądrych i myślących, więc może wszystkie zabiegi spełzną na panewce.Sorry,tak jakoś jest.. niskie instynkty i prywatne interesy maluczkich.!!!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Znajdzie się sposób na kloszardów?
dzisiaj o 20:39/ Aktualności
Urząd miasta czynny krócej przez upały
dzisiaj o 20:09/ Aktualności
Będą celebrować imieniny ks. Ozimka
dzisiaj o 20:06/ Aktualności
Szkoła muzyczna w nowym kolorze
dzisiaj o 20:02/ Aktualności
Zuchwała kradzież skrzypiec w Oleśnicy
dzisiaj o 19:17/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube