MojaOlesnica.pl na Facebooku

Turniej szachowy w Dobroszycach

15.04 o 07:17Komentarzy: Kategoria: Sport
Osiemnaście osób wzięło w turnieju szachowym o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce.

W sobotę w Gminnym Centrum Kultury im. Anny Sojko w Dobroszycach odbył się turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce.

- W turnieju wzięło udział 18 osób. Zwycięzcą został Robert Kossobudzki - mieszkaniec gminy Dobroszyce, jak również nasz klubowy kolega - zdobywając 9 pkt. z 9 partii. Gratulacje!!
Kolejne miejsca w kategorii seniorów zajęli: Piotr Niedośpiał 8 pkt, Damian Raczkowski: 5,5 pkt. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Filip Grucela zdobywając 4,5 pkt., drugi w tej kategorii był Marcin Wierzbicki z wynikiem 3 pkt. W kategorii juniorów młodszych do 15 roku życia zwyciężyła nasza zawodniczka Alicja Woźnica uzyskując 5,5 pkt. Drugi był Piotr Frąc z wynikiem 5 pkt. a trzeci Mateusz Piras z 3 pkt. Najlepszą kobietą turnieju została Alicja Woźnica. Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na kolejne turnieje