reklama
reklamareklama
Dziś jest wtorek, 16 lipca. Imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Warsztaty z mowy nienawiści

26.03 o 14:09Komentarzy: 9Kategoria: Aktualności
Dwudziestu nauczycieli wzięło udział w warsztatach związanych z tzw. mową nienawiści w sieci.


fot. UMO

Dwudziestu dwóch nauczycieli z oleśnickich szkół wzięło udział w warsztatach związanych z przemocą, tzw. hejtem i mową nienawiści, rozpoznawaniem tych zjawisk oraz ich eliminowaniem z życia publicznego.

- Warsztaty prowadziła Iwona Haba, pracownik naukowy Uniwersytetu Wrocławskiego. Organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Oświaty Samorządowej, a realizatorem Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Warsztaty odbyły się z inicjatywy radnego Grzegorza Żyły - informuje Urząd Miasta Oleśnicy.

źródło: Urząd Miasta Oleśnicy

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (9)

Pytanie 27.03 o 06:04

A radny Żyła w kampanii rozpowszechniając "fake newsy" dot. budowy pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego to też robił w ramach tej kompanii?

Zgłoś
Broniarz27.03 o 06:00

Niebieska karta jest w tym środowisku tak powszechna jak np.prawo jazdy.

Zgłoś
jola27.03 o 02:06

Musieli byście słyszeć co te kursantki wygadują do swoich współmałżonków w trakcie kłótni To jest dopiero mowa nienawiści ,znam osobiście 2 z nich . te to walczą aby im nie założono NIEBIESKIEJ KARTY

Zgłoś
Mowa Znienawidzona26.03 o 18:21

Mowa nienawiści? jest pojęciem tak nieostrym, że w praktyce energiczne zwalczanie jej przez niezależne kobiety, a raczej przez ich część zwaną wściekłymi kobietami sprowadzi się do oskarżania każdego, kto powiedział komuś innemu coś nieprzyjemnego, ? zwłaszcza nieprzyjemną prawdę. Jak bowiem wiadomo, nic tak nie gorszy jak prawda o wścieklych kobietach?. Charakterystyczne jest położenie w wytycznych nacisku na nieprzyjemne wypowiedzi na tematy narodowości lub rasowe. Nietrudno się domyślić, że chodzi o zapewnienie szczególnej ochrony osobom ze środowisk LGTB, które mają rozmaite kompleksy w otoczeniu normalnych osób?!

Zgłoś
Mowa Znienawidzona26.03 o 18:16

Mowa nienawiści? jest pojęciem tak nieostrym, że w praktyce energiczne zwalczanie jej przez niezależne kobiety, a raczej przez ich część zwaną wściekłymi kobietami sprowadzi się do oskarżania każdego, kto powiedział komuś innemu coś nieprzyjemnego, ? zwłaszcza nieprzyjemną prawdę. Jak bowiem wiadomo, nic tak nie gorszy jak prawda o wścieklych kobietach?. Charakterystyczne jest położenie w wytycznych nacisku na nieprzyjemne wypowiedzi na tematy narodowości lub rasowe. Nietrudno się domyślić, że chodzi o zapewnienie szczególnej ochrony osobom ze środowisk LGTB, które mają rozmaite kompleksy Mow w otoczeniu normalnych osób?!

Zgłoś
Gosia26.03 o 17:44

Jako wykładowcę zaprosić Dżugaja wybitnego specjalistę w tej dziedzinie

Zgłoś
Knur26.03 o 16:36

Mowa nienawiści to wszystko to co jest niezgodne z kanonem marksizmu kulturowego.

Zgłoś
AZ26.03 o 15:06

Niestety, ale do dzisiejszego worka z nazwą "mowa nienawiści" są przeważnie wrzucane osoby, które próbują powiedzieć o kimś prawdę, czy ogólnie prawdę na jakiś temat. Jeśli ktoś kradnie i nazwę go złodziejem, to wg dzisiejszych chorych standardów jestem już głosicielem mowy nienawiści. Uczciwy polityk czy jakikolwiek inny normalny człowiek, nie boi się prawdy. Sprytnie wymyślono sposób aby szybko uciszyć każdego, kto chce coś zrobić dobrego dla danej sprawy.

Zgłoś
iksde26.03 o 14:16

czytając tą stronę można by napisać na ten temat doktorat

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Cyganie skrępowali i okradli seniorkę z Boguszyc!
wczoraj/ Aktualności
Stacja Kultura MOKiS-u na dworcu PKP
wczoraj/ Aktualności
Zderzenie skutera z osobówką
wczoraj/ Aktualności
Ludzie zostawili śmieci przy lesie!
wczoraj/ Aktualności
Świetlica w Smolnej po remoncie
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube