reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest środa, 19 czerwca. Imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Sonda: jak oceniamy Beatę Kempę? [WIDEO]

26.03 o 07:12Komentarzy: 154Kategoria: Ciekawostki
Jak oceniamy poseł i minister ds. pomocy humanitarnej Beatę Kempę? Zapraszamy do obejrzenia sondy wideo portalu MojaOlesnica.pl, którą nasi reporterzy przeprowadzili w Oleśnicy i Sycowie!Sonda wideo: jak oceniamy Beatę Kempę?


rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (154)

Ważniakpolitolog30.03 o 08:11

Beata K. nie rób i propagandystka, zwykły aparatczyk, a tym co kłucą się czy po czy pis, jedno i drugie to zło jak szybciej zrozumiecie to może będzie lepiej w tym kraju.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 14:07

@mad i widzisz, teraz gadasz do rzeczy a nie jakieś tam masturbacje niemowlęce :D Nie wiem czy PIS to rusofoby ale jak PO kupowało węgeil od Rosji to pis zrobił aferę z tego na cały kraj, że Polska finansuje rosyjską wojnę na Ukrainie - a teraz co??? 10 razy więcej węgla importują sami - lol, zakumaj pis :D To są ważne tematy, od tego zależy przyszłośc Polski i jak sam widzisz tutaj jest totalna padaka bo lepiej jechac po lgbt bo moherowe babcie to pobudza, co tam rozwój kraju.

Zgłoś
mad28.03 o 14:03

Perturabo, to zastanówcie się, czy w PiSie są rosyjscy agenci, czy PiS to rusofoby. Co do OZE, to nie zgadzam się z PiSem, wiatraki stawiałbym "gdzie popadnie", a PiS chce tylko na morzu. Zamiast stawiać nowe bloki energetyczne węglowe, postawiłbym na program fotowoltaiki na każdym dachu, kilkadziesiąt miliardów złotych na jedną elektrownię atomową, to ogromne pieniądze, wystarczyłoby na niemal 100% dopłaty do tych paneli. Nie jestem ekspertem, nie wiem, ile w tym ekonomii, polityki i faktycznych korzyści, więc nie wypowiadam się kategorycznie na ten temat.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 14:00

@mad, ha - nie jesteście mnichami z rysiem, czyli coś tam jednak iskrzy między wami - luz, nie ma stresu, nikomu nie powiem :D Myślę, że to bardzo dobrze, że nie rozmawiacie z dziećmi o pożadaniu, nie chciałbym byc świadkiem takiej rozmowy XD - widzisz mad, bo od tego są specjaliści - seksuolodzy, oni o takich rzeczach mają rozmawiać w odpowiedni sposób i w odpowiednim wieku - ot cała filozofia. I widzę, że trzymasz się kurczowo pazurami tej "seksualizacji" a poważne temay siuuup - na boczek, typowa pisowska zagrywka,; ludzie, nie ważne afery i zapóznienie gospodarcze kraju, pusty budżet - lgbtyyy idąąąą, kryć się do lasów...we wsi moskal stoi !!! " ahahahaha :D

Zgłoś
mad28.03 o 13:44

"Uczucia seksualne (bliskość, przyjemność, podniecenie)", "Różnica między przyjaźnią, miłością i pożądaniem", to tematy nam nie obce, nasze życie nie jest okropne, mnichami nie jesteśmy ;)) Jednak o pożądaniu seksualnym i podnieceniu z dziećmi nie rozmawiamy !! W 19 wieku też nie żyjemy i dzieciom o kapuście i bocianach, co przynoszą dzieci, też nie opowiadamy.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 13:14

Moze sie ustosunkujesz do tego zamiast serwować swoją prymitywną i zacofaną propagadnę rodem z PRLu ? : pogadajmy o naprawdę kluczowych problemach; co PIS zrobił z edukacją ??? - Zalewska sp..ieprza do Brukseli Co PIS robi w sprawie kopalni i węgla i odnawialnych żródeł energii, ano wszystkie projekty związane z odnawialnymi żródłami zostały skasowane a Polska kupuje teraz od Rosji najwięcej węgla w historii. Dlaczego PISowskie prokuratury nie zjamują się aferami albo je tuszują; SKOK, PCK, KNF, Srebrna - to ma być państwo prawa??? Porozmawiajmy o tym a nie o bzdetach typu masturbacja niemowlaków.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 13:12

@mad, no jeżeli dla ciebie i rysia " uczucia seksualne i przyjemnośc z nich" to skandal to ja wam zaje..bisćie współczuje bo wasze życie musi być okropne :D Oczywiście, że należy nawet z dziecmi rozmawiać o miłości iuczuciach i wszystkim co się z tym wiąże, pozostaje tylko kwestia dobrania odpowiedniego języka i tematyki do wieku - to nie jest żaden problem i od tego są specjaliści - seksuolodzy a nie zacofani i często zboczeni księża tak jak teraz ! Nie ma mowy o żadnym wdrażaniu czekogolwiek, nie kłam, nic nie jest sfinalizowane, to są pierwsze kroki do wprowadzenia normalnej edukacji seksualnej i nie ma w tym nic zdrożnego, wszystkie kraje zachodnie już to dwno zrobiły tylko Polska cały czas żyje w 19 wieku i księża decydują kto z kim ma iśc do łóżka i czy ma mieć dziecko czy nie. Dość tej dyktatury zboczeńców w sutannach i ich pisowskich popleczników z oligarchicznej mafii !

Zgłoś
mad28.03 o 13:06

"Uczucia seksualne (bliskość, przyjemność, podniecenie) jako część ludzkich odczuć..."- temat pogadanki z 6-latkiem. To nie jest skandal ? Kto przekłamuje rzeczywistość? Prezydent Trzaskowski podpisał deklarację na rzecz społeczności LGBT, to pewnego rodzaju zobowiązanie, a teraz rozpocznie się proces wdrażania zapisów tej deklaracji, więc uchwały prawne umożliwiające realizację postulatów w tej karcie. Powtarzam, edukacja seksualna nie jest skuteczna i jest zła, zgadzam się. Widać to na marszach "Ratujmy kobiety", ile to kobiet nie potrafiło skutecznie zapobiec niechcianej ciąży.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 13:06

@ryś co wam wyjdzie, możesz sprecyzować bo jak zwykle coś bez sensu bełkoczesz, nie wydaje mi sie aby niecałe 40% popierające pis to była większość w Polsce. A poza tym, tak jak mówiłem madowi - może zamiast o pierdołach i kampanijnych tematach zastępczych pogadamy o prawdziwych problemach Polski; co PIS zrobił z edukacją ??? - Zalewska sp..ieprza do Brukseli Co PIS robi w sprawie kopalni i węgla i odnawialnych żródeł energii, ano wszystkie projekty związane z odnawialnymi żródłami zostały skasowane a Polska kupuje teraz od Rosji najwięcej węgla w historii. Dlaczego PISowskie prokuratury nie zjamują się aferami albo je tuszują; SKOK, PCK, KNF, Srebrna - to ma być państwo prawa??? Porozmawiajmy o tym a nie o bzdetach typu masturbacja niemowlaków.

Zgłoś
Wiosna GTBL28.03 o 13:03

ty ryś-nie wycieraj sobie tej rudej geby Pania Kanclerz Angelą Merkel zajmi sie tym swoim szczerbatym oblubiencem !

Zgłoś
ryś28.03 o 12:56

Z imigrantami wyszło "nam" jak cholera. Nawet Angela otrzeźwiała i współfinansowała "wielki płot" Węgrom. Z LGBT też "nam" wyjdzie. Ludzie w Polsce w większości są dalej konserwatywni, tym bardziej, że Rabiej jasno nakreślił cele tej walki z "niby dyskryminacją".

Zgłoś
Perturabo28.03 o 12:33

@mad ale w, którym miejscu te przepisy są skandaliczne ??? Przecież tłumaczę ci to jest tylko zarys dokumentu a nie żadne nawet przepisy, nie zakłamuj rzeczywistości, z imigrantami wam nie wyszło to teraz "seksualizacja" się pojawiła jako straszak - takie prowadzenie polityki jest prymitywne i ohydne, widocznie PIS na nic innego nie stać. To może pogadajmy o naprawdę kluczowych problemach; co PIS zrobił z edukacją ??? - Zalewska sp..ieprza do Brukseli Co PIS robi w sprawie kopalni i węgla i odnawialnych żródeł energii, ano wszystkie projekty związane z odnawialnymi żródłami zostały skasowane a Polska kupuje teraz od Rosji najwięcej węgla w historii. Dlaczego PISowskie prokuratury nie zjamują się aferami albo je tuszują; SKOK, PCK, KNF, Srebrna - to ma być państwo prawa??? Porozmawiajmy o tym a nie o bzdetach typu masturbacja niemowlaków.

Zgłoś
mad28.03 o 11:55

Perturabo, mówisz tak, wprowadźmy skandaliczne przepisy, bo i tak w Polsce nikt z nich nie będzie korzystał !! Na zachodzie różne bzdurne przepisy wprowadzają, bo prawica dopiero zaczyna tam współrządzić. Niestety brakuje im tam często głosu zdrowego rozsądku. Pewnie nie przejmiemy władzy, ale głos prawicy zacznie być w Europie słyszalny.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 10:22

@mad, bo na zachodzie w wielu krajach takie zagadnienia omawia sie już z dziećmi w tym wieku, u nas to oczywiście nie przejdzie i tak jak mówiłem i mówili psychologowie zagadnienia trzeba dostosować do wieku i realiów danego kraju dlatego zamiast straszyć tym jak strachem na wróble wystarczy przesunąć granicę wiekową do przodu do okolic 12 roku - taaa daaa, problem z glowy, wszyscy happy i po co ten krzyk - widzisz, i w ten sposób cała misternie budowana pisowska konstrukcja i paliwo do straszenia Polaków przed wyborami pada :)

Zgłoś
siema 28.03 o 08:37

Zgadzam się z tobą Perturabo, że najbardziej ortodoksyjni prawicowcy często gęsto to...kryptogeje ;)

Zgłoś
Olesniczanin28.03 o 07:28

Ten babsztyl becia tępa się zapromował jak wprowadzała beci straszydło minister od spraw niepotrzebnych udaje że cos robi dla Olesnicy w Sycowie już się na niej poznali

Zgłoś
mad28.03 o 01:39

Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa. Podstawy dotyczące prokreacji. Przyjaźń i miłość w stosunku do osób tej samej płci. Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja). Uczucia seksualne (bliskość, przyjemność, podniecenie) jako część ludzkich odczuć (powinny to być uczucia pozytywne; nie powinny zawierać przymusu czy powodować uczucie krzywdy) Różnica między przyjaźnią, miłością i pożądaniem. - WSZYSTKIE TE ZAGADNIENIA DOTYCZĄ DZIECI GRUPY WIEKOWEJ DO 6 LAT.

Zgłoś
Perturabo28.03 o 01:22

@mad, wiesz co to jest cherry picking? wybierasz jakiś pojedynczy zapis np: o nauczaniu 6 letnich dzieci o antykoncepcji co może być faktycznie wątpliwe ale tak naprawdę nie jest niczym gorszącym, żadnej krzywdy na pewno dziecku nie wyrządzi, poza tym to jest tylko zalecenie a nie nakaz a wy używacie tego jako broni, straszaka; " uuuu przyjdą złe LGBTy i będą seksualizować wasze dzieci ale nie bójcie się, dobry wujek Jarek i jego kot was obronią hahahahahahah" :D - przxecież to jest kuzwa komiczne :D Jednoczesnie w ogole nie zwracasz uwagi na zdecydowaną wiekszość dokumentu gdzie jest mnóstwo pożytecznych i przydatnych młodzieży rzeczy, które powinni wiedzieć żeby się normalnie rozwijać, żeby nie zostawały księżmi pedofilami i żeby się nie musiały wstydzić swojej orientacji jeśli jest odmienna, ty z rysiem się wstydzicie, zupełnie nie rozumiem czemu, ja mam znajomych homo i nie mam z tym żadnego problemu bo zachowują się normalnie i są normalnymi ludźmi :) To jest wasza cła pisowska logika - zakłamanie i chochole tańce z Rydzykiem :D

Zgłoś
mad28.03 o 01:22

Ja nwet trochę rozumiem tą potrzebę edukacji seksualnej naszego społeczeństwa. W Polsce jest wiele protestów i marszy kobiet domagających się bezpłatnej aborcji na życzenie. Wiele celebrytek chwali się publicznie dokonaną liczbą aborcji, a to najlepszy dowód, że ta edukacja seksualna dobrze nie działa. Jednak nie chodzi o to, żeby wprowadzać edukację seksualną już w pierwszych klasach szkoły podstawowej, tylko inaczej edukować starsze dzieci, albo nawet uczestniczki czarnych protestów, bo jak widać, nie potrafią skutecznie zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą.

Zgłoś
mad28.03 o 01:07

Perturabo, ale my nie walczymy ze środowiskiem LGBT !! Czy ja napisałem cokolwiek złego o karcie LGBT? Nie interesuje mnie ona, nie czytałem jej i nie dyskutuję na temat tej karty, z małym wyjątkiem, karta odnosi się do zaleceń WHO w sprawie edukacji seksualnej dzieci i z tym walczę.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Zakończenie roku oleśnickiej Czwórki
dzisiaj o 09:24/ Aktualności
Szóstka pożegnała rok szkolny
dzisiaj o 08:51/ Aktualności
Muzyka nad oleśnickimi stawami
dzisiaj o 08:35/ Kultura
Ile wyniosła strata OKR Atol?
dzisiaj o 08:10/ Aktualności
Na ratunek śpiącemu mężczyźnie
dzisiaj o 07:48/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube