reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 17 lipca. Imieniny Anety, Aleksego, Julietty.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wybrano dyrektorów powiatowych szkół

25.03 o 17:46Komentarzy: 32Kategoria: Aktualności
Za nami konkursy na dyrektorów powiatowych szkół. Publikujemy oficjalny komunikat Starostwa Powiatowego w Oleśnicy.


Wybrano dyrektorów powiatowych szkół. Swoje stanowisko będzie piastować m.in. dotychczasowa dyrektor I LO w Oleśnicy Marzena Helińska

- W ubiegłym tygodniu odbyły się konkursy na dyrektorów czterech jednostek oświatowych prowadzonych przez powiat. Komisje konkursowe rekomendowały powierzenie stanowiska dyrektora ZSP w Sycowie Beacie Mazurek, stanowiska dyrektora ZSP w Twardogórze Edycie Pciak-Rogali, stanowiska dyrektora Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Oleśnicy Alicji Najmrodzkiej, stanowiska dyrektora I LO w Oleśnicy Marzenie Helińskiej, stanowiska dyrektora ZSP w Bierutowie Wojciechowi Kobryniowi - informuje Starostwo Powiatowe w Oleśnicy.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (32)

Anonim28.03 o 14:24

Szczególnie Branżowa. PAPIEROSY TO SWOJĄ DROGĄ.ALKOHOL ORAZ ĆPANIE NA POZADKU dzinnym. Klna i niemaja szacunku do nauczycieli. Jest wzwana policja.Tam powinna być ostra osoba facet anie kobieta.

Zgłoś
Jadźka27.03 o 15:24

O przepraszam @Anonim...niektórzy uczniowie mają problem z dyscypliną, ale ogólnie to nieduża szkoła wszyscy się znają. Jest spokojnie. Nauczyciele cieszą się autorytetem i sympatią a uczniowie szacunkiem. Jest bardzo dobra atmosfera.

Zgłoś
Anonim27.03 o 14:24

W ZSP TWARDOGORA POWINIEN BYĆ OSTRY PAN DYREKTOR ANIE PANI.CO TAM SIĘ DZIEJE NIEMA CIE LUDZIE POJECIA MŁODZIEŻ ROBI SOBIE CO CHCE.POPROSTU SZOK I SKANDAL.

Zgłoś
tatiana27.03 o 01:25

Nie bój się. Akurat znają lepiej niż tą z grona bo jest miejscowa.

Zgłoś
lizac26.03 o 20:39

No własnie, to dlaczego nie kandydowała na dyrektora w Łaziskach?

Zgłoś
viktoria26.03 o 17:48

A ja jednak uważam że dyrektorem powinna być osoba z grona pedagogicznego danej placówki, ktoś kto zna tą szkołę, jej specyfikę i uczniów, taki powinien być warunek. Osoby które chcą być dyrektorem nie w swoich macierzystych miejscach pracy jakoś mnie nie przekonują. To po prostu awersja do bycia nauczycielem, więc pchają się do obcych szkół gdzie ich nie znają z poczynań nauczycielskich.

Zgłoś
nauczyciel26.03 o 15:08

Była uczennica ty się nie chwal, że skończyłaś jakąkolwiek szkołę. Poziom Twojego wpisu sugeruje raczej konieczność powrotu do nauczania początkowego.

Zgłoś
history26.03 o 14:18

Nie mylcie ludzie pojęć. Przedewszytskim między S. a B. jest megaróżnica. S. cos umiała a to to jest oferma.

Zgłoś
absolv26.03 o 14:04

@Była uczennica ZSP. To jest Twoje zdanie. Jak ktoś jest jebnięty, to nie pieprz, ze dzięki temu wyszłaś na ludzi. Bo w innych szkołach mieli innych dyrektorów normalnych do pogadania i sympatycznych i tez ich wychowankowie wyszli na ludzi a Ty chyba innego świata nie znasz, to sie męcz do usranej smierci. Ale mi to nie pasowało. bardzo przykre sytuacje można powiedzieć, ze tak p. S. jak i p. B. nadają sie doleczenia. Co potwierdzi każdy, co miał z nimi do czynienia.

Zgłoś
Była uczennica ZSP Twardogóra26.03 o 12:42

tak wszyscy chwalicie tą panią jak zobaczymy ona jest z podstawówki tam uczył angielskiego i nie jest taka różowa i przezroczysta jak bo tutaj wszyscy piszecie a pani śpiewa była jaka była papiery i do domu ale pomagała uczniom też jeśli ktoś o to ją poprosił dużo osób tutaj po kończył szkołę zdało matury poszło wyżnej jakoś nie narzekają stara elita nauczycieli bardzo dużo nam pomogła nie wiem jak teraz ci młodzi nauczyciele co tam pracuję każdy teraz będzie psy wieszał Szpilę ja tą szkołę skończyłam liceum no i jakoś wyszłam na ludzi i tam pan żugaj akurat nic nie miał dogadania pozdrawiam serdecznie

Zgłoś
Yasmina26.03 o 12:08

Za 5 lat znowu emocje!

Zgłoś
soltys26.03 o 12:06

Nie ma co się unosić! Poto są konkursy na stanowiska kierownicze, żeby panowała kadencyjność sprawujących te funkcje. Bardzo często siedzenie na takim stanowisku przez wiele kadencji do emerytury jest szkodliwe dla placówki, pracowników i samego kierownika/dyrektora. dlatego mozliwość zmainy (kiedy jest potrzebna) jest bardzo korzystne dla calego systemu nie tylko w edukacji.

Zgłoś
Marta26.03 o 11:20

@Anon zmień dealera i nie kłam.

Zgłoś
uczeń26.03 o 10:10

Brawo p.Beato, brawo p. Edyto. Jestem spokojny o przyszłość powiatowej edukacji.

Zgłoś
Obi26.03 o 09:24

@Anon - zdarty to ty masz beret.

Zgłoś
pracownik26.03 o 09:22

Gratulacje dla wszystkich dyrektorów, którzy wygrali konkursy. Jest super!! Tak trzymać! @Przedsiębiorca ma 100% rację.

Zgłoś
mieszkaniec26.03 o 09:20

Szkoła w Twardogórze powinna zatrudniać ludzi z gminy Twardogóra, szczególnie na kierowniczych stanowiskach, a nie jak wczesniej.

Zgłoś
były pracownik26.03 o 09:13

Gratulacje P.Marzeno.Tyle dobrej energii od Pani bije zresztą zawsze tak było.

Zgłoś
przedsiębiorca26.03 o 08:40

Bardzo dobrze, że dyrektorem szkoły w Twardogórze została Twardogórzanka! Zawsze osoba emocjonalnie związana z miastem zadba lepiej o instytucję niż spadochroniarz, który po 8 godzinach opuszcza gminę, w której pracuje. Edyta ma duże doświadczenie i wierzę, że sobie poradzi. Twardogóra musi postawić na szkoły branżowe- głównie stolarskie!!! Jestem pewien że dziś od ręki Twardogóra ma deficyt około 100 stolarzy- nie licząc dużych zakładów - pensja minimum 15 netto/h. Takie czasy. Dziś lepiej skończyć szkołę zawodową i coś umieć nić pokończyć fakultety i liczyć na pensję z kosmosu..mamy niedobór rąk do pracy - tutaj młodzież powinna szukać swojej szansy na godne życie- dziś dobry fachowiec zarabia więcej niż wiele innych wymagających o wiele dłuższego kształcenia zawodów.

Zgłoś
Magdalena26.03 o 07:36

Do @x i @12# Fałsz i obłuda. Jak możecie tak kłamać i uczciwym ludiom w oczy spojrzeć. No ale tak to chyba działało do tej pory. Nauczyciele z ZsP spójrzcie wreszcie prawdzie w oczy.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Myśleli, że ktoś umarł, a to tylko smród
wczoraj/ Aktualności
Policja kontra samochodowy smog
wczoraj/ Aktualności
Sebastian Lelas zatrudniony w urzędzie miasta
wczoraj/ Aktualności
Bajkstajlowcy wrócili z Włoch!
wczoraj/ Sport
Kierowca miał dwa promile!
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube