reklama
reklamareklama
Dziś jest piątek, 6 grudnia. Imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Kołaciński krytykuje szefa ZNP

19.03 o 16:02Komentarzy: 104Kategoria: Aktualności
Michał Kołacinśki, były burmistrz Oleśnicy, krytykuje szefa Związku Nauczycielstwa Polskiego za jego słowa o możliwych narzędziach prowadzenia protestu przez nauczycieli.


Michał Kołaciński

Były burmistrz Oleśnicy, a obecnie miejski radny Michał Kołaciński (Oleśnica Razem, Prawo i Sprawiedliwość) opublikował post, w którym odnosi się do niedawnych słów szefa Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomira Broniarza.

- Nie mogę wprost uwierzyć, że przewodniczący ZNP , wiecznie żywy niczym Kim Ir Sen, Pan Broniarz, zagroził, że nasze dzieci zostaną zakładnikami strajku nauczycieli, mogąc nie otrzymać świadectw bądź promocji - napisał Michał Kołaciński.

- Ten człowiek kompromituje środowisko ciężko pracujących nauczycieli - Ci, których dane mi było poznać, nigdy nie zdobyliby się na taką podłość. Należy się Wam szacunek i godna płaca, ale nie zawsze cel uświęca środki - uważa samorządowiec.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (104)

Krzysztof A. Kowalski19.03 o 16:33

"przewodniczący ZNP , wiecznie żywy niczym Kim Ir Sen," ? I autor tego zdania na swoim profilu portalu społecznościowego napisał: "" Cogito ergo sum.", gdzie też napisał: "bliskie mi są wartości konserwatywno-prawicowe a prawość to także synonim uczciwości". Nieustannie zapomina, że uczciwość to postępowanie zgodnie z deklarowanymi wartościami, a ten pan odnosząc się do innych, albo o innych - odziera ich z godności i szacunku - tak jest powyżej, tak było w korespondencjach służbowych do mnie (gdy pełnił funkcję Burmistrza Miasta Oleśnica), tak też było, gdy publicznie odnosił się do pani Małgorzaty Lipskiej. Dla mnie jest to postawa człowieka obłudnego i zakłamanego, nie szanującego innych. Ten pan nigdy nie był nauczycielem, a tu śmie oceniać. Niech spróbuje żyć, mając tyle w kieszeni ile mają nauczyciele.

Zgłoś
Internautka19.03 o 16:29

SZKODA, ŻE NIKT NIE MÓWIŁ O DOBRU PACJENTA, JAK PIELĘGNIARKI ODCHODZIŁY OD ŁÓZEK A LEKARZE NIE WYKONYWALI ZABIEGÓW.

Zgłoś
Mieszkaniec19.03 o 16:19

Taaaa . To akurat jest jedyne narzędzie w rękach nauczycieli żeby coś dostać. Inaczej nikt nie będzie ich słuchał. Co prawda może nauczyciel się zwolnić i iść do znanego dyskontu, jednak już zaczyna brakować nauczycieli zawodu.

Zgłoś
Adelcia19.03 o 16:14

Broniarzowi to już się myrda z tej kasy!

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Rosiek Syców zaprasza na mecz
dzisiaj o 07:28/ Sport
Digitalizacja szkolnych gabinetów
dzisiaj o 07:17/ Aktualności
Maraton inspirujących spotkań w bibliotece
dzisiaj o 06:42/ Aktualności
Uczniowie zawieźli słodycze do domu dziecka
wczoraj/ Aktualności
Pierwsze prace w nowym parku wykonane
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube