reklama
reklamareklama
Dziś jest środa, 17 lipca. Imieniny Anety, Aleksego, Julietty.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowy dyrektor techniczny w MGK

20.03 o 19:08Komentarzy: Kategoria: Aktualności
Grzegorz Odelski został dyrektorem technicznym Miejskiej Gospodarki Komunalnej w Oleśnicy. Wcześniej był kierownikiem Zakładu Oczyszczania Miasta.


Grzegorz Odelski został nowym dyrektorem technicznym w Miejskiej Gospodarce Komunalnej

Dotychczasowy kierownik Zakładu Oczyszczania Miasta w Miejskiej Gospodarce Komunalnej w Oleśnicy Grzegorz Odelski z dniem 15 marca 2019 został powołany na wolne stanowisko dyrektora technicznego spółki. - Powołanie nastąpiło w celu merytorycznego wzmocnienia nadzoru nad zakładami branżowymi oraz procesami inwestycyjnymi, a także zwiększenia odpowiedzialności za obszar techniczny funkcjonowania MGK Spółki z o.o. - informuje zarząd MGK.

Grzegorz Odelski jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na wydziale Inżynierii Środowiska na kierunku Ochrona Środowiska, oraz studiów podyplomowych na tej samej uczelni, na wydziale Informatyki i Zarządzania na kierunku Audytor projektów finansowanych z Unii Europejskiej.

W MGK pracuje od 1999 roku. Przeszedł wszystkie szczeble zatrudnienia od stażysty, przez referenta, do kierownika Zakładu Oczyszczania Miasta. Na stanowisku kierowniczym posiada 18-letnie doświadczenie. W tym czasie zrealizował wiele różnych projektów organizacyjnych i inwestycyjnych, w tym finansowanych ze środków unijnych.

- Zdobyte wieloletnie doświadczenie, inicjatywa i zaangażowanie w sprawy przedsiębiorstwa Spółki oraz skuteczna realizacja zadań powierzonych przez Zarząd predestynuje Pana Grzegorza Odelskiego do zajmowania stanowiska Dyrektora Technicznego i kontynuowania dalszej wytężonej pracy na wyższym szczeblu zarządzania Spółką - informują przedstawiciele MGK.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Myśleli, że ktoś umarł, a to tylko smród
wczoraj/ Aktualności
Policja kontra samochodowy smog
wczoraj/ Aktualności
Sebastian Lelas zatrudniony w urzędzie miasta
wczoraj/ Aktualności
Bajkstajlowcy wrócili z Włoch!
wczoraj/ Sport
Kierowca miał dwa promile!
wczoraj/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube