reklama
reklama
Dziś jest niedziela, 25 sierpnia. Imieniny Ludwika, Luizy, Patrycji.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Nowojorski półmaraton z COB

16.03 o 07:22Komentarzy: 2Kategoria: Sport
Cała Oleśnica Biega zaprasza do udziału w wirtualnej rywalizacji pod nazwą Pomarańczowy New York Półmaraton Oleśnica.W Niedzielę, 17 Marca w Nowym Jorku odbywa się United Airlines NYC Half – bieg na dystansie półmaratonu.

Marzeniem niejednego biegacza jest przekroczyć linię mety na biegu, który jest ogromną i niesamowitą imprezą. Być częścią tego wszystkiego i szykować się do startu w samym środku Central Park… - czujecie ten dreszcz emocji? Jeśli tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnej rywalizacji COB pod nazwą
POMARAŃCZOWY NEW YORK PÓŁMARATON OLEŚNICA

Wszystkich chętnych zapraszamy do rywalizacji utworzonej na endomondo i zmierzeniu się na dystansie 21,0975km. Rywalizacja trwa cały dzień 17.03.2019. Tych z biegaczy, których interesuje współzawodnictwo w realu zapraszamy na godzinę 8:45 na amfiteatr nad stawami. O godzinie 9 wystartujemy w kierunku wodociągów i będziemy robić pętle. Oczywiście wybiec można w dowolnym kierunku, jednak na 21,0975 kilometr zapraszamy na amfiteatr - będziemy mieli dla Was certyfikaty ukończenia biegu. Na amfiteatrze zorganizujemy również punkt odżywczy, by każdy kto weźmie udział w naszej zabawie mógł się posilić i ugasić pragnienie. Dla biegaczy w realu przewidujemy również specjalne wyróżnienia za zajęcie 1,2,3 miejsca K/M.

Zapraszamy do rywalizacji! LINK

Cała Oleśnica Bieg

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

xxx16.03 o 19:46

to oni jeszcze istnieją?

Zgłoś
fan16.03 o 11:24

Rano przed biegami przełajowymi na podzamczu, wiatr zniszczył kompletnie cały sprzęt i oprzyrządowanie imprezy sportowej COB. Bardzo nam przykro z tego powodu.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Na mecie Pogromu Wichra
wczoraj/ Sport
Dożynki w Solnikach Wielkich
wczoraj/ Aktualności
Dożynki gminy Oleśnica
wczoraj/ Aktualności
Dożynki na Dniach Dobroszyc
wczoraj/ Aktualności
Dziewiąty Pogrom Wichra!
wczoraj/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube