reklama
reklamareklamareklamareklama
Dziś jest niedziela, 26 maja. Imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Syców charytatywnie dla Hani Próby [ZDJĘCIA]

15.03 o 20:10Komentarzy: Kategoria: Kultura
W sycowskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny dla Hani Próby. Przed publicznością wystąpili Polska Wersja, Stodo Records, Grafi, Piast oraz Mosek. Udało się zebrać ponad 15 tysięcy złotych!

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Polska Wersja na koncercie charytatywnym dla Hani

W czwartkowy wieczór w Centrum Kultury w Sycowie odbył się koncert charytatywny dla Hani Próby - małej dziewczynki, która zmaga się z nowotworem dzieci - neuroblastomą.

- Pomóż Hani pokonać raka! Hania wita wszystkich szerokim uśmiechem – to jej znak rozpoznawczy. Nie pozwólmy chorobie nowotworowej tego zmienić! Choć ma dopiero roczek, przed nią najbardziej niebezpieczny z wyścigów – malutka Hania ściga się z czasem. Bo przeciwnik, który zaatakował, jest śmiertelnie niebezpieczny. Neuroblastoma to paskudny nowotwór dziecięcy, najbardziej złośliwy nowotwór układu nerwowego, niezwykle trudny zawodnik. Mała wojowniczka jest pod opieką lekarzy w Przylądku Nadziei we Wrocławiu. Gra toczy się o to, żeby cofnąć rozwój choroby do stanu, który pozwoli na operację. To możliwe, ale potrzebne są badania, leki wspomagające, profesjonalna opieka przyszpitalna. Jeśli chemia w Polsce okaże się nieskuteczna, koszt leczenia za granicą będzie ogromny. W walce o życie i zdrowie Hani pomóc możesz i Ty! Dziękujemy, rodzice Hani - brzmi komunikat rodziców dziewczynki.

W trakcie koncertu wystąpili tacy artyści jak Polska Wersja, a jako support zaprezentowali się Stodo Records, Grafi, Piast oraz Mosek. Kosztem wstępu była cegiełka, a w przerwach przeprowadzano licytacje.

- Pieniądze są już w Fundacji, jesteście mega! Uzbieraliśmy 15138,88 PLN, dziękuję! Do tego ponad 25 EUR, oraz licytację na Charytatywniallegro, które wciąż trwają! - czytamy w komunikacie.

Organizatorami charytatywnego wydarzenia byli Dariusz Gotkiewicz i Katarzyna Drabczyńska z M-GOK w Międzyborzu, CK w Sycowie, a całość odbyła się dzięki współpracy z fundacją "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Pomóż Hani bezpośrednio!


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd, fot. Iza Siama

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklama

Komentarze Facebooka

reklama
Ostatnio dodane
Przegrana APO w Długołęce
dzisiaj o 14:44/ Sport
Mężczyzna topił się w stawie!
dzisiaj o 13:02/ Aktualności
Dąb pokonuje Olimpię
dzisiaj o 13:00/ Sport
Międzynarodowy boks zawita do Oleśnicy!
dzisiaj o 12:55/ Sport
Wystawa owczarków w Cieślach
dzisiaj o 12:50/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube