Dziś jest wtorek, 23 kwietnia. Imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Pływacki sukces uczniów II LO

6.03 o 08:38Komentarzy: Kategoria: Sport
Uczniowie II LO w Oleśnicy uzyskali podwójne złoto i brąz w finale Strefy Wrocławskiej w pływaniu. Złote medale zdobyli Bartosz Bilski oraz Mikołaj Mosiak.

Uczniowie II LO w Oleśnicy wzięli udział w finale Strefy Wrocławskiej w pływaniu

4 marca we Wrocławiu na basenie hali Orbita odbył się Finał Strefy Wrocławskiej w Pływaniu. - Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Bartosz Bilski, Piotr Bilski, Adam Junik, Mikołaj Mosiak, Filip Świątek i Marcel Waga, która wywalczyła trzecie miejsce drużynowo - informuje II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Zawodnicy startowali indywidualnie oraz w sztafecie. Indywidualnie złoty medal zdobył Bartosz Bilski na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz Mikołaj Mosiak na dystansie 100 m stylem klasycznym.

rd, źródło: II LO