reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 sierpnia. Imieniny Bartłomieja, Malwiny, Jerzego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju!

5.03 o 07:38Komentarzy: 5Kategoria: Kultura
Portal MojaOlesnica.pl ma do rozdania bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju, który wystąpi 17 marca o godzinie 15 w hali sportowej OKR Atol. Co zrobić, aby je zdobyć?- "Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech. Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd). A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna. Zapraszamy - czytamy w opisie wydarzenia.

Natomiast dla czytelników portalu MojaOlesnica.pl mamy do rozdania aż sześc podwójnych wejściówek. Co zrobić, aby je zdobyć? Do 6 marca do godziny 18 czekamy na e-maile zawierające link do ulubionych wiadomości z działu "Ciekawostki" portalu MojaOlesnica.pl wraz z krótkim uzasadnieniem danego wyboru. Wiadomości należy przesyłać na adres konkurs(at)mojaolesnica.pl.

Każda z wiadomości powinna zawierać imię, nazwisko, adres oraz numer telefonu komórkowego osoby zgłaszającej, a także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji konkursu i ewentualnego przekazania nagrody.

Autorzy sześciu wybranych przez redakcję najciekawszych odpowiedzi otrzymają po wejściówce, która uprawnia do wejścia dwóch osób na występ kabaretu. Zwycięzcom konkursu informacje przekażemy indywidualnie.

Zobacz też: Sprzedaż biletów

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

Bastyjon9.03 o 13:08

No i co z biletami? Kto wygrał??

Zgłoś
Małgosia 6.03 o 21:16

Kiedy poznamy zwycięzców? Bo jestem ciekawa czy to ktoś wygrał czy tylko tak sobie napisaliście konkurs :)

Zgłoś
O6.03 o 14:13

Życie to jeden wielki kabaret i za darmo

Zgłoś
dowoloper6.03 o 07:20

A taki-tam prezes bendzie?

Zgłoś
Aktor5.03 o 16:50

Kabaret to mamy za darmo na sesjach i komisjach.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Bieg dzieci w ramach Pogromu Wichra
dzisiaj o 10:06/ Sport
Parafia zaprasza na pielgrzymkę do Meksyku
dzisiaj o 10:02/ Aktualności
Większe bonifikaty na mieszkania?
dzisiaj o 09:31/ Aktualności
Szlachetny Bieg Pełną Piersią
dzisiaj o 09:14/ Sport
Nadchodzi festiwal teatrów lalkowych
dzisiaj o 08:32/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube