reklama
reklama
Dziś jest sobota, 24 sierpnia. Imieniny Bartłomieja, Malwiny, Jerzego.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Piwnica pod Baranami w BiFK-u

27.02 o 07:10Komentarzy: 2Kategoria: Kultura
29 marca o godz. 19 w sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy odbędzie się spektakl kabaretowy w wykonaniu artystów krakowskiej "Piwnicy pod Baranami". Publikujemy zaproszenie BiFK.„Jak się sami nie zabawimy, to nikt nas nie zabawi” – to motto Piotra Skrzyneckiego. Z największą przyjemnością informujemy, że 29.03.2019 o godz. 19.00 w Sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy odbędzie się spektakl kabaretowy w wykonaniu artystów krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”. W czasie występów z pewnością nie zabraknie powodów do wzruszeń, śmiechu, zadumy i wszelkich innych uniesień estetycznych i intelektualnych.

„Piwnica Pod Barnami” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych miejsc w Krakowie. To ulubione miejsce krakowian, ale także turystów, również z zagranicy. Królują tam inteligentny, acz zadziorny humor, poezja, liryka, doskonała muzyka i piosenki legendarnych „piwnicznych” kompozytorów, takich jak: Zygmunty Konieczny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Andrzej Nowak, Andrzej Zarycki, Zbigniew Preisner, Stanisław Radwan, Grzegorz Turnau czy Leszek Długosz, który był gościem Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy w maju zeszłego roku i wielu, wielu innych.

W marcowej kabaretowo-koncertowej odsłonie w Oleśnicy na scenie zaprezentują się instrumentaliści, pieśniarze i komicy „Piwnicy”: Krzysztof Janicki, Paweł Pierzchała, Michał Półtorak, Jerzy Odrowąż-Wysocki, Maciej Półtorak, Andrzej Talkowski, Tamara Kalinowska, Tadeusz Kwinta, Aneta Talkowska i Kamila Klimczak.
 
Bilety w cenie 40 zł można będzie rezerwować od 04.03.2019 od godziny 9.00 poprzez stronę – https://bifk.info/rezerwacja-biletow-piwnica-pod-baranami/. Sprzedaż gotówkowa rozpocznie się 06.03.2019 od godziny 16.00 w kasie Sali widowiskowej BiFK. W pozostałe dni wg harmonogramu pracy kasy.

źródło: BiFK

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Mieszkaniec27.02 o 21:20

Ekstraklasa

Zgłoś
Edmund27.02 o 15:52

Brawo BiFK !

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Wypadek za Kolonią Strzelce
dzisiaj o 11:08/ Aktualności
Bieg dzieci w ramach Pogromu Wichra
dzisiaj o 10:06/ Sport
Parafia zaprasza na pielgrzymkę do Meksyku
dzisiaj o 10:02/ Aktualności
Większe bonifikaty na mieszkania?
dzisiaj o 09:31/ Aktualności
Szlachetny Bieg Pełną Piersią
dzisiaj o 09:14/ Sport
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube