reklama
reklama
Dziś jest czwartek, 22 sierpnia. Imieniny Cezarego, Zygfryda, Marii.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wystawa fotografii w Bramie Wrocławskiej

9.02 o 07:16Komentarzy: 1Kategoria: Kultura
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Kamili Celary-Kmiecik pt. "Niekonwencjonalnie o Dzieciach".Wernisaż wystawy fotografii Kamili Celary-Kmiecik pt. "Niekonwencjonalnie o Dzieciach" odbędzie się dziś o godz. 16 Galerii Brama Wrocławska.

Kamila Celary-Kmiecik - fotgrafka z zawodu i pasji. Prowadzi własne studio fotograficzne Photosensitive Photography w Oleśnicy. Na co dzień zajmuje się fotografią portretową, rodzinną oraz dziecięcą.

Szczególne miejsce w jej twórczości zajmuje fotografia portretowa inspirowana malarstwem. W portretach pokazuje duszę i myśli człowieka. Maluje światłem niebanalne, niekonwencjonalne obrazy. Oderwane od znanych ówcześnie standardów. W fotografii portretowej ważne jest dla niej pokazanie człowieka na wzór najlepszych portretów malarskich.

Z dbałością o najmniejszy szczegół dobiera stylizację oraz otoczenie. W portrecie ukazuje dzieci w neutralnej mimice. Wielokrotnie wyróżniana w prestiżowych konkursach: Child Photo Competition, I miejsce w konkursie Child Photo Competition – June, wyróżnienia w Magazynach: This, Inspire, Colours, Photo Portret Global. Publikacje w PhotoVogue, National Geographic, Oładka w czasopiśmie Dzieci 12/2018. Instruktorka w: Akademii Fotografii Dziecięcej oraz Szkoleniowiec – prowadzący własne warsztaty fotograficzne.

źródło: BiFK

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklamareklamareklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

marek9.02 o 10:19

Widać klasę. Gratulacje.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Zespół szpitali ma pół miliona złotych straty
dzisiaj o 11:47/ Aktualności
Powiatowa sesja w środę
dzisiaj o 11:28/ Aktualności
Otworzą centrum opiekuńczo-mieszkalne
dzisiaj o 10:42/ Aktualności
Remont ulicy Jagiełły w Twardogórze
dzisiaj o 10:36/ Aktualności
Granty dla sołectw z gminy Bierutów
dzisiaj o 09:13/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube