reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 kwietnia. Imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Wystawa fotografii w Bramie Wrocławskiej

9.02 o 07:16Komentarzy: 1Kategoria: Kultura
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na wernisaż wystawy fotografii autorstwa Kamili Celary-Kmiecik pt. "Niekonwencjonalnie o Dzieciach".Wernisaż wystawy fotografii Kamili Celary-Kmiecik pt. "Niekonwencjonalnie o Dzieciach" odbędzie się dziś o godz. 16 Galerii Brama Wrocławska.

Kamila Celary-Kmiecik - fotgrafka z zawodu i pasji. Prowadzi własne studio fotograficzne Photosensitive Photography w Oleśnicy. Na co dzień zajmuje się fotografią portretową, rodzinną oraz dziecięcą.

Szczególne miejsce w jej twórczości zajmuje fotografia portretowa inspirowana malarstwem. W portretach pokazuje duszę i myśli człowieka. Maluje światłem niebanalne, niekonwencjonalne obrazy. Oderwane od znanych ówcześnie standardów. W fotografii portretowej ważne jest dla niej pokazanie człowieka na wzór najlepszych portretów malarskich.

Z dbałością o najmniejszy szczegół dobiera stylizację oraz otoczenie. W portrecie ukazuje dzieci w neutralnej mimice. Wielokrotnie wyróżniana w prestiżowych konkursach: Child Photo Competition, I miejsce w konkursie Child Photo Competition – June, wyróżnienia w Magazynach: This, Inspire, Colours, Photo Portret Global. Publikacje w PhotoVogue, National Geographic, Oładka w czasopiśmie Dzieci 12/2018. Instruktorka w: Akademii Fotografii Dziecięcej oraz Szkoleniowiec – prowadzący własne warsztaty fotograficzne.

źródło: BiFK

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

marek9.02 o 10:19

Widać klasę. Gratulacje.

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Dwa incydenty na spotkaniu PiS
dzisiaj o 20:26/ Aktualności
Dzień Strażaka w Bierutowie
dzisiaj o 19:34/ Aktualności
Ziobro i Kempa w Oleśnicy
dzisiaj o 18:53/ Aktualności
Plac Zwycięstwa 43 lata temu
dzisiaj o 18:28/ Ciekawostki
Kworum i klasyfikacja tylko w jednej szkole!
dzisiaj o 17:26/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube