reklama
reklama
Dziś jest wtorek, 19 lutego. Imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Rekrutacja na zajęcia Judo Tigers

7.02 o 07:42Komentarzy: 0Kategoria: Sport
Do 28 lutego trwa rekrutacja do klubu Judo Tigers, który prowadzi zajęcia m.in. w Oleśnicy.


Zawodnicy Judo Tigers / arch.

Wraz z nowym rokiem i semestrem szkolnym Judo Tigers otwiera nowe szeregi i zaprasza do wspólnej sportowej zabawy kolejnych młodych zawodników.

Zajęcia prowadzone są dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat na różnych poziomach zaawansowania. Tygrysy można spotkać m.in. w Oleśnicy. Rekrutacja do klubu trwa do 28 lutego. Wszystkie osoby, które w tym czasie zarejestrują się online na stronie internetowej skorzystają z miesiąca treningów gratis.

- Na pierwsze zajęcia nie trzeba się specjalnie przygotowywać, wystarczy prosty strój sportowy: koszulka i wygodne dresy. Obuwie nie jest konieczne, ponieważ zajęcia odbywają się na specjalnej macie. Trenerzy zapraszają na pierwszy, bezpłatny trening, który z pewnością udowodni, że judo to świetna zabawa - czytamy w komunikacie.

- Judo to zdecydowanie sport dla każdego. Mogą go trenować już nawet czterolatki. Trening dla najmłodszych opiera się przede wszystkim na znanych i lubianych przez dzieci grach i ćwiczeniach, takich jak berek czy fikołki. Od zabawy dzieci płynnie przechodzą w doskonalenie konkretnych chwytów, przewrotów i pozycji judo. Wszystko jest więc proste i łatwe do przyswojenia. Dzięki temu maluch nie czuje presji i świetnie bawi się z rówieśnikami na macie - mówi założyciel klubu i trener Tygrysów, Michał Zamęcki.

- Atmosfera na zajęciach sprzyja zawiązywaniu nowych znajomości i uczy dyscypliny i wytrwałości, które później będą procentowały w codziennym życiu. Więcej informacji na temat klubu oraz rekrutacji można znaleźć na stronie www.judotigers.pl - informują Tygrysy.

źródło: Judo Tigers / Wills Integrated

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
reklama
Ostatnio dodane
Kilkadziesiąt tysięcy na odprawy
dzisiaj o 13:42/ Aktualności
Pierwsze miejsce piłkarek z I LO!
dzisiaj o 13:19/ Sport
GKN kupuje działkę za 32 mln złotych!
dzisiaj o 11:37/ Aktualności
Utrudnienia na Lwowskiej w Oleśnicy
dzisiaj o 11:31/ Aktualności
Marcowy repertuar kina w BiFK
dzisiaj o 10:31/ Kultura
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube