reklama
reklamareklamareklamareklamareklama
Dziś jest środa, 24 kwietnia. Imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza.
MojaOlesnica.pl na Facebooku

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław w Oleśnicy!

5.02 o 08:12Komentarzy: 2Kategoria: Kultura
W niedzielę, 10 marca od godz. 10 w oleśnickiej sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego 4 rozpoczną się kolejne przesłuchania do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław.
Po raz czternasty Radio Wrocław organizuje konkurs mający na celu promowanie młodych, amatorskich zespołów z całego Dolnego Śląska. Do każdej edycji zgłasza się ponad 100 grup, w sumie na antenie Radia Wrocław zaprezentowało się prawie tysiąc formacji.

- Każdy zespół ma możliwość przysłania własnych materiałów demo, na ich podstawie kwalifikujemy do przesłuchań regionalnych. Podczas castingów grupy walczą o możliwość zaprezentowania się w drugim, antenowym etapie, w którym codziennie przedstawiamy dwa zespoły, spośród których Słuchacze wybierają zwycięzcę tych pojedynków - czytamy w komunikacie.

- Po 12 tygodniach zabawy antenowej cztery najlepsze zespoły spotykają się na koncercie finałowym, gdzie odbywa się ten najważniejszy pojedynek na żywo - wybór zwycięskiego zespołu leży w rękach Słuchaczy Radia, którzy w trakcie koncertu, na specjalnych biletach do głosowania wybierają zwycięzcę finału. Nagrodą główną w konkursie Muzyczna Bitwa Radia Wrocław jest 10 tysięcy złotych. Na Wasze utwory czekamy pod adresem [email protected] Szczegóły i regulamin na stronie www.muzycznabitwa.radiowroclaw.pl - informuje PRW.

rd

reklama

Podziel się tym artykułem na Facebooku

reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

i wszystko w temacie8.02 o 12:29

cała ta muzyczna bitwa to pic na wodę, wszystko w rękach słuchaczy, dobre sobie. Siedzą później znajomi i rodzina i głosują jak opętani... więc nie wygrywa najlepszy tylko ćwok z dużym zapleczem :P

Zgłoś
jebanypunk5.02 o 19:13

Jedna stara gitara dla Grzesia Przeszczepa Mózgu musi być on przynosi fyksa to nasz talizman a

Zgłoś
reklama
Ostatnio dodane
Dzień Strażaka w Bierutowie
dzisiaj o 19:34/ Aktualności
Ziobro i Kempa w Oleśnicy
dzisiaj o 18:53/ Aktualności
Plac Zwycięstwa 43 lata temu
dzisiaj o 18:28/ Ciekawostki
Kworum i klasyfikacja tylko w jednej szkole!
dzisiaj o 17:26/ Aktualności
Kolejny bezpłatny seans dla uczniów
dzisiaj o 16:39/ Aktualności
Zobacz więcej
reklama
Obserwuj nas
reklama
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2019. @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube